Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Izmirden Yeni Motorsuz Bir Motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI
    bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    tanışma formumda bana zaman ve ilgilerini ayıran bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Sizin gibi insanların bulunduğu bir camia'ya daha fazla seyirci kalamayacağımı anladığım için birsene sonra almayı düşündüğüm motorumu dün aldım. HYOSUNG GT-250
    Bu mutluluğumu ve heyacanımı tabiki öncelikle sizlerle paylaşmak istedim.Eşimin bile haberi yok.Motoru kapıya dayayınca süpriz yapmak istiyorum.17/05/2006 da teslim alacağım.Umarım pişman olmam ve motor zevkimi gidermeme faydası olacağı kadar sizlerle tanışmamada faydası olur.
    Sevgiyle kalın.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Hayırlı uğurlu olsun ,allah kaza ve beladan uzak keyifli sürüşler göstersin. eee artık resimlerive motor hakkındaki bilgileri de bizimle paylaşırsın.tekrar hayırlı olsun.
    FUSUR-35

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    hoşgeldin aramıza..

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    fusur-35 sağol dostum.motoru teslim aldıktan sonra her türlü olumlu ve olumsuz paylaşımlarımı sizlerle yapacağımdan emin olabilirsiniz.

yamahaman toprak sayılırız,ben hataylıyım;tekrar hoşbulduk;kendime ve motoruma güvenebilirsem temmuz sonu ağustos başı gibi İskenderuna gitmeyi düşünüyorum.umarım görüşürüz.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler