Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Avustralya'dan da selamlar:) biraz öneriye ihtiyacım var!

Motovento
    REKLAM ALANI
    OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Herkese selam arkadaşlar duygu ben.
    Bende bugun katıldım haydi hayırlısı uzun zamandır motorlara olan ilgim bugünlerde gerçekleşecek inşallah !!! Süpersport modellerin tipine ve sesine hastayım. Yamaha yfz r 15 baktım bugün fiyatı iyi açıkcası ilk motorum olacağı için , Türkiye'de aldığım ehliyetim olsada deneme olarak kanuni binmişliğim var
    Türkiye'de satışı yok sanırım bu modelin ama kasası yfz125 e benziyor fakat 150 cc 17 beygir 130 kilo yakışıklı bir motor kendisi! Ilk motor olarak tercih etmem doğru olur mu önerilerinize ihtiyacım var. Kasa tipi nedeniyle kullanmam zor olur mu? Tavsiye etmezseniz ne önerirsiniz?
    Teşekkürler şimdiden
    Iyi paylaşımlar dilerim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Aramıza hoşgeldin Duygu,

Bence tercih edilebilir güzel bir model, dikkat etmen temennimle hayırlı olsun şimdiden

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Hoşbuldum teşekkürler . Inşallah hayırlısı heycanla bekliyorum şimdilik :D

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Yalnız tavsiyem motosikleti satın almadan önce bayiyi bir ziyaret edip motosiklete bir otur, ayaklığı kaldır sonra taşıyabiliyormusun bir bak bakalım Benim motosikletim 120Kg. yalnız ben bile yeri geliyor taşımakta zorlanabiliyorum...
    Tekerin yere düz bassın...
    OokareenoO bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Karar verince direk bayiye gittim araştırmadan ) üzerine oturdum evet ama tabi olduğu yerde pek birşey anladım diyemem. Fakat kawasaki büyük bir motora da baktım o gerçekten ağırdı, imkansız şuan ağırlık trafikte manevra sırasında nasıl bir etkisi olur ki? Düşürmem inşallah yoksa yerden kalkmaz : D
    Ama daha küçük motor yok dediler o tipte :(

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Evet Super Sport modellerin en düşük ağırlık olarak Megelli sahiptir ve o bile bana ağır geliyor Trafikte seyir halindeyken yada durduğunda devirebileceğini pek sanmıyorum, manevra kabiliyetini çok etki yaratmaz ağırlık. Devirdiğinde kalkar mı, hımmm düşündürücü bu senin kas kuvvetine bağlı olarak değişir Şaka şaka biraz zorlansan da kaldıracağına eminim...

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    ağırlık çalışmam gerekecek demek ki : D nolur nolmaz yolda kalmak var ! İnşallah sorun çıkarmam :(
    Siz ne zamandır kullanıyorsunuz? Diğer ekipmanlarla ilgili de araştırma yapmam gerek sanırım kask ceket Başka ne varsa !

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Motosiklet sürücüleri her zaman şunu söyler " Bir motosiklet alacaksan, almadan önce muhakkak ekipmanlarını al. "
    1- Kask
    2- Eldiven
    3- Mont
    4- Dizlik
    5- Pantolon
    6- Ayakkabı

Bu 6 madde bana göre en önemli maddeler fakat 1-2-3-4 bu dört madde olmazsa olmazlar arasındadır benim için. Hatta Avustralya 'da yaşadığını yazmışsın daha rahat bulabilirsin diye söylüyorum Airbag montlara bir bak bende var hem benim için hem hanımım için Hit-Air markası. Hayat herşeyden daha değerlidir.
    Ben ne zamandır mı kullanıyorum Ben daha amatörüm, hayatım 2-3 kere motosiklet kullandım sonra gittim 250Km uzaktan motosiklet aldım geldim, benim ki biraz deli aklı yani bende anlam veremedim nasıl bir özgüvendir bu ama bir kere yaptım Hafta sonu ancak binebildim ( pazar günü sınava giderken ) daha da binemedim, Türkiye 'de ( Istanbul 'da özellikle ) havalar şu sıralar çok uygun değil motosiklet kullanmaya, bugün de şansıma havalar biraz güzel sanırım akşam çıkarım biraz dolaşmaya, bir yere gidip eşimle bir kahve içmenin tadına varırız
    OokareenoO ve gelebek bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hoşgeldin üzerine biraz daha katıp ybr cbf öneririm.

Şaka bir yana tecrübeniz yok ise yan yatma devirme hakimiyette sıkıntı olabilir 125lik olsa bile aldıgınız bir ss motosiklet. Başlangıç motoru olarak commuter la başlar ve alışırsanız motosiklete yazık olmaz. Merak ettim fiyatı nasıl orada motosikletin vergi vs. ile?

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Teşekkürler ekipmanları motorla beraber tamamlayarak alırım diye düşünüyorum ceketi sorucam ;)
    Yalnız şehir içinde kullanıcam burda trafik Türkiye gibi değil açıkcası okula giderken binmeyi düşünüyorum başka bir yere gidemem , dizlik olayı şart mı ? Yakın mesafe için abartı olur gibi geldi. Ekipmanları gerçekten de araştırmam gerek !
    Iyi cesaret bencede. Ama erkekler daha kendine güvenli oluyor bu konuda Normal yani ama altından kalkanileceğinize eminim ;)Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Hoşbulduk arkadaşım . Dün alma kararı verdiğim için hiç bir motor hakkında bilgi sahibi değilim öncelikle. Commuter nedir açıklarsan çok sevinirim ama hemen internetten araştırıyorum söylediklerini teşekkürler ;)
    2.800 civarı alış fiyatımız, 2013 model ikinci el baktığım motor sıfırı 4.000 dediler ben fazlasıyla hurdasını çıkaracağımı düşündüğüm için sıfır istemedim yeni gibi zaten garantisi herşeyi var. Vergi hakkında bilgim yok yeniden gittiğimde öğrenmeye çalışırım. Ybr cbf min özellikleri nelerdir ?
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ekipmanları motorla beraber tamamlayarak alırım diye düşünüyorum ceketi sorucam ;)
    Yalnız şehir içinde kullanıcam burda trafik Türkiye gibi değil açıkcası okula giderken binmeyi düşünüyorum başka bir yere gidemem , dizlik olayı şart mı ? Yakın mesafe için abartı olur gibi geldi. Ekipmanları gerçekten de araştırmam gerek !
    Iyi cesaret bencede. Ama erkekler daha kendine güvenli oluyor bu konuda Normal yani ama altından kalkanileceğinize eminim ;)Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Hoşbulduk arkadaşım . Dün alma kararı verdiğim için hiç bir motor hakkında bilgi sahibi değilim öncelikle. Commuter nedir açıklarsan çok sevinirim ama hemen internetten araştırıyorum söylediklerini teşekkürler ;)
    2.800 civarı alış fiyatımız, 2013 model ikinci el baktığım motor sıfırı 4.000 dediler ben fazlasıyla hurdasını çıkaracağımı düşündüğüm için sıfır istemedim yeni gibi zaten garantisi herşeyi var. Vergi hakkında bilgim yok yeniden gittiğimde öğrenmeye çalışırım. Ybr cbf min özellikleri nelerdir ?
    Motorla beraber alırsın zaten Bu benim söylediğim sadece motosiklet kullanıcılarının genelde söylediği bir söylemdi Ceket ve kask hayati önem taşır. Dizlik, eldiven ve pantolon ( ki pantolonların kendi dizlikleri zaten vardır ekstra dizliğe gerek yoktur ) ek gereçler olarak nitelendirebilirim, hayatını kurtaracak ekipmanlar mı diye sorarsan bana göre kısmi olarak evet diyebilirim çünkü düştüğünde diz bölgesine birşeyin saplanma ihtimaline karşı korumaya alır seni. Ha gerçi doğru diyorsun Türkiye gibi bir trafiğe sahip değil Avustralya, yalnız ben yaşamayı sevdiğim için ve hayatıma biraz herhalde fazla değer verdiğim için abartıya kaçmışımdır Daha yaşayacak çok güzel günler vardır her bireyin bence
    Birde yine motosiklet kullanıcılarının bir deneyimi "Kısa yada uzun mesafe diye ayırt etme, her zaman ekipmanlarını tak" bence fazla söze gerek yok bu konuda.
    Benim ki biraz deli cesaretine girer, hangi cesaretle alıp geldim diye düşünmedim desem yalan olur gerçekten Malum akıl sonradan başa düşüyor ya hani...
    Ha birde bu vermiş olduğunuz fiyatlar Euro bazlı dimi? Yani zannetmiyorum ki TL Olsun yoksa kendimi şuracıcıkta fururum harbiden de :D gerçi Yurtdışında ki vergi oranları ve fiyatları zaten üç aşağıya beş yukarıya biliyoruz yani.
    Allah sanada kazasız belasız kullanmayı nasip etsin, iki tekerin yere düz bassın ...
    Acemiliğini atana kadar bencede ikinci elden vazgeçme, düşürsün edersin için gider Bende ikinci el aldım o yüzden

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Elbette kullanırım bütün ekipmanları, ama bu kadar çok olduğunu tahmin etmiyordum okula giderken hepsini giyip okula de motorla gitmem , sonrasında şehir turlarım artık

Cinsini yazmadığımı sonradan farkettim yazmak istemedim ayrıyetten avustralya doları vergiler çok düşük Türkiye'ye göre. Türkiye zaten vergi konusunda uçuyor!!! :@
    Eşim 2012 model bulmuş 5bin km de 2, 000 dolar çok daha ucuz. dün baktığımız 2013 14.000 km 3,000 dolar . Benim ilk gördüğüm aklımda ama link atsam bakar mısın ?
    http://bikesales.mobi/bikes/details/?R=23440874
    http://bikesales.mobi/bikes/details/?R=23694527
    İkincisiydi baktığımız.
    Bu hafta almayı planlamıştık ama kursa gidip deneme yapıcam bu Pazartesi sertifika veriyorlarmış sanırım o deneme sonucuna bakıcaz artık :(

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Yani evet ekipmanları eğer giyiniyorsan ve okula gidebiliyorsan o ekipmanlarla bence okuldan çıktıktan sonra da bir şehir turu yapman iyi olur Umarım gönlünüze göre bir motosiklet bulursunuz eşinizle

Yani evet fiyatlar gayet güzelmiş ya, yani çok ucuz yani diyebilecek gerçekten çok birşey bulamıyorum fakat benim fikrim şu ki sanırım 2012 ile 2013 model arasında çok fazla bir makyaj yoktur kasa da öyle abartılacak kadar bu yüzden 2012 model 5.000Km ve 1,990 $ bence gayet uygun olacaktır.
    Çünkü 2013 model olan motosikletin kilometresi biraz yüksek bana kalırsa. Ha bahsettiğimiz motosiklet zaten Yamaha çokta fazla denemez Yamaha 'ya göre ama 5.000 kilometre dururken neden 14.000 kilometrede ki bir motosiklete 1.000 $ daha fazla para veresiniz ?
    Sonuç itibari ile her ikisininde motor hacmi aynı ( CC olarak ) ve dediğim gibi kasa itibari ile farkları yok ise çok göze çarpan bence tercih edilebilecek bir makinedir 2012 olanı. Grenaj da sadece sürtme gibi birşey gözüküyor özellikle zaten onun fotoğrafını çekmiş satacak olan kişi ki bence dikkate alınacak birşey değil.

Umarım kursun sonucunda başarılı olur ve kısa zaman içerisinde sertifikanı alırsın Başarılar diliyorum tekrar.

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Merhaba Duygu.
    Geçenlerde YZFR125 konusu içindede aynı yazıyı gördüm dedim ne çok r15 alacak olan var sonra gittim nick'e baktım senmişsin. Umarım istediğin motora en kısa zamanda kavuşursun. Orayada yazmıştım aynı cevabı burayada kopyala yapıştır yapıyorum.

Yamaha'nın hangi modeli olursa olsun tavsiye ederim, R15 Türkiye'de yok doğrudur, gelmeyecekte R25 bekliyoruz bizde o yüzden, lakin araştırdığım kadarı ile R15 R125 ten daha rahat daha küçük bir motor gövde olarak tekerlekleri daha ince mesala buda motorun seriliğini ve son hızını arttıracak ki 2 beygir var arada bu bile farkedilebilir bir serilik yaratır. Yükseklik konusuna gelirsek r125te daha alçak bildiğim kadarı ile ki bu motor cbr125 ile aynı ölçülere sahip olması lazım demem o ki yzfr15 yzfr125ten çok çok rahat bir makina. Umarım en kısa zamanda sende istediğin motora sahip olabilirsin. R15 yurt dışında ki fiyatını merak ettim ama bir bilgilendirsen bizi sevinirim demiştim onunda cevabını almış bulunmaktayım teşekkürler.
    dmRhn ve OokareenoO bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Duygu.
    Geçenlerde YZFR125 konusu içindede aynı yazıyı gördüm dedim ne çok r15 alacak olan var sonra gittim nick'e baktım senmişsin. Umarım istediğin motora en kısa zamanda kavuşursun. Orayada yazmıştım aynı cevabı burayada kopyala yapıştır yapıyorum.

Yamaha'nın hangi modeli olursa olsun tavsiye ederim, R15 Türkiye'de yok doğrudur, gelmeyecekte R25 bekliyoruz bizde o yüzden, lakin araştırdığım kadarı ile R15 R125 ten daha rahat daha küçük bir motor gövde olarak tekerlekleri daha ince mesala buda motorun seriliğini ve son hızını arttıracak ki 2 beygir var arada bu bile farkedilebilir bir serilik yaratır. Yükseklik konusuna gelirsek r125te daha alçak bildiğim kadarı ile ki bu motor cbr125 ile aynı ölçülere sahip olması lazım demem o ki yzfr15 yzfr125ten çok çok rahat bir makina. Umarım en kısa zamanda sende istediğin motora sahip olabilirsin. R15 yurt dışında ki fiyatını merak ettim ama bir bilgilendirsen bizi sevinirim demiştim onunda cevabını almış bulunmaktayım teşekkürler.
    Bende seni önerecektim Yamaha sahibisin diye daha net bilgi verirsin diye düşünmüştüm ki sen zaten konuya değinmiş Güzel ve net bir açıklama olmuş.
    Oz., OokareenoO ve Davinci bunu beğendiler.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende seni önerecektim Yamaha sahibisin diye daha net bilgi verirsin diye düşünmüştüm ki sen zaten konuya değinmiş Güzel ve net bir açıklama olmuş.
    Saygılar sevgiler aklımız düşündükçe parmaklarımız yazdıkça dilimiz döndükçe yardım ederiz bilgimiz ve tecrübelerimiz dahilinde. Yalnız o günden sonra megelli sayfasınıda takip eder oldum. Alacağımdan değilde muhabbetler uzun anlatımı güzel ve ayrıntılı ya okuması araştırması bir güzel geliyor. Haa bu böyle değilmiş diyorum mesala. Bu forumda bazı üyeler var cidden kendini insanlık konusunda belli ediyor. Bu arada kelepir megelli buldum sayfasında sana kolay gelsin gene millet bilip bilmeden kullanıp kullanmadan atıp tutacak aşşağılayacak, O yüzden zor iş kolay gelsin.
    dmRhn ve OokareenoO bunu beğendiler.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Abicim hoş geldinde sen motoru falan boşver şimdi biz oraya nasıl yerleşcez onun tiyolarını vermeye başla

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani evet ekipmanları eğer giyiniyorsan ve okula gidebiliyorsan o ekipmanlarla bence okuldan çıktıktan sonra da bir şehir turu yapman iyi olur Umarım gönlünüze göre bir motosiklet bulursunuz eşinizle

Yani evet fiyatlar gayet güzelmiş ya, yani çok ucuz yani diyebilecek gerçekten çok birşey bulamıyorum fakat benim fikrim şu ki sanırım 2012 ile 2013 model arasında çok fazla bir makyaj yoktur kasa da öyle abartılacak kadar bu yüzden 2012 model 5.000Km ve 1,990 $ bence gayet uygun olacaktır.
    Çünkü 2013 model olan motosikletin kilometresi biraz yüksek bana kalırsa. Ha bahsettiğimiz motosiklet zaten Yamaha çokta fazla denemez Yamaha 'ya göre ama 5.000 kilometre dururken neden 14.000 kilometrede ki bir motosiklete 1.000 $ daha fazla para veresiniz ?
    Sonuç itibari ile her ikisininde motor hacmi aynı ( CC olarak ) ve dediğim gibi kasa itibari ile farkları yok ise çok göze çarpan bence tercih edilebilecek bir makinedir 2012 olanı. Grenaj da sadece sürtme gibi birşey gözüküyor özellikle zaten onun fotoğrafını çekmiş satacak olan kişi ki bence dikkate alınacak birşey değil.

Umarım kursun sonucunda başarılı olur ve kısa zaman içerisinde sertifikanı alırsın Başarılar diliyorum tekrar.

Umarım iyi olur yoksa yatar motor hayallerim. Eşimde pimpirikli korkuyor benden uzun zamandır ısrar ediyordum vazgeçer anında kullanamıyorsun diye :D bende beklemiyordum bu kadar ama iyi baya Honda lar daha bir pahalı ama bir marka daha vardı suzuki belki emin değilim 7000 dolardan bahsettiler :/
    Teşekkürler önerin için bakıcaz akşam siteye artık Pazartesi ye kadar bekliycem !

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    1- Kask
    2- Eldiven
    3- Mont
    4- Dizlik
    5- Pantolon
    6- Ayakkabı

Bence ekipman olarak kısa mesafede bunların hepsine takmasına gerek yok. Kask mont eldiven de yeter . Hadi diyelim dizlik de taksın en fazla. Ayakkabı ne ? okula gideceğim diyor geziye değil.
    OokareenoO bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılar sevgiler aklımız düşündükçe parmaklarımız yazdıkça dilimiz döndükçe yardım ederiz bilgimiz ve tecrübelerimiz dahilinde. Yalnız o günden sonra megelli sayfasınıda takip eder oldum. Alacağımdan değilde muhabbetler uzun anlatımı güzel ve ayrıntılı ya okuması araştırması bir güzel geliyor. Haa bu böyle değilmiş diyorum mesala. Bu forumda bazı üyeler var cidden kendini insanlık konusunda belli ediyor. Bu arada kelepir megelli buldum sayfasında sana kolay gelsin gene millet bilip bilmeden kullanıp kullanmadan atıp tutacak aşşağılayacak, O yüzden zor iş kolay gelsin.
    Emre teşekkür ederim Ellerin ve fikirlerine sağlık.
    Ben olsam bende takip ederdim sadece Megelli değil tüm markaları takip etmek gerekiyor, biraz daha fazla bilgi senden önde ki bir insandan bir tık daha ileri taşır seni. Senden ricam takip etmeyi bırakma ki, irtibatımız kopmasın, kopmasında ki gün geldiğinde karşılaşırsak ( sanki çok uzak yerlerde oturuyoruz ikimizde Başakşehirdeyiz ) Selamlığımız olur.
    Yamaha kullanıyorsan ve eğer motorunun bir sıkıntısı yok ise bana kalırsa değiştirme Yamaha güzeldir Megelli kadar olmasa da Karganın evladı kendine güzel gelirmiş misali :D
    Bu forumda ben yeniyim, senin gibi eski değilim. Elbette bende fark ettim kullanmadan, görmeden ve denemeden fikir beyan etmeleri pek iyi değil ama hep diyorum ya düşünceler değişir önemli olan gerçekten eğer savunuyorsan dürüstlük ve dayanabildiğin yere kadar arkasında durmaktır savunduğun durumun.
    Güzel ve üsluplu konuşulduğu sürece her türlü konuşma ortamına ( tartışma demiyorum, dikkat edelim buna çünkü tartışmayı sevmem ) uyum sağlar ayak uydururum tabii ki bilgim olduğu konularda, aksi halde susup dinlemesini de çok severim
    Takip etmeye devam et sen ;) Bu arada bayan arkadaşımızın sayfasını bu konularla çok karıştırmayalım onunda aklı çok karışmasın, şimdi Megelli nereden çıktı o nasıl birşey diyipte birde onu araştırmaya kalkmasın
    Yamaha iyidir iyi candır :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım iyi olur yoksa yatar motor hayallerim. Eşimde pimpirikli korkuyor benden uzun zamandır ısrar ediyordum vazgeçer anında kullanamıyorsun diye :D bende beklemiyordum bu kadar ama iyi baya Honda lar daha bir pahalı ama bir marka daha vardı suzuki belki emin değilim 7000 dolardan bahsettiler :/
    Teşekkürler önerin için bakıcaz akşam siteye artık Pazartesi ye kadar bekliycem !
    Eğer eşin pimpirikli ise bence fazla şans zorlamadan ve fazla göze batmadan önce sertifikanı al usulca sonra motosikletini al Sonrası zaten basit bin git gel 7000$ çok para Honda da olsa Suzuki de olsa yeni başlayan birisi için bence çok para 7000$ ki bu parayı eşin duyunca bence vazgeçer senin motor almandan, zaten karşıymış

Alıntı OFG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Kask
    2- Eldiven
    3- Mont
    4- Dizlik
    5- Pantolon
    6- Ayakkabı

Bence ekipman olarak kısa mesafede bunların hepsine takmasına gerek yok. Kask mont eldiven de yeter . Hadi diyelim dizlik de taksın en fazla. Ayakkabı ne ? okula gideceğim diyor geziye değil.
    Bende farklı birşey söylemedim Kask ve mont yeterli, eldivene bile gerek kalmayabilir kısa mesafeyse. Hatta kısa mesafeyse bence Kaska ne gerek var ya,aaa dur dur hatta yaz geldi yaz monta çok sıcak olur Onuda giymeyi ver sen Ya sen ne yap biliyormusun, el motorun anahtarını sadece atla git üstüne :D
    Şimdi onu giyme bunu giyme ona ne gerek var buna ne gerek var, şuradan şuraya gidiyorum altı üstü gibi düşünceler yanlış. Senden tek ricam ( http://www.motosiklet.net/forum/fayd...a-hitaben.html ) şu yazıyı lütfen bir oku, gerçekten bir oku.
    Ayakkabı neden gerekir biliyormusun, yeni başlayan birisinin giyeceği ayakkabı trafikte durma esnasında ayaklarını yere koyduğunda onu yavaşlatması ve devrilmemesi için 1-0 önde başlaması demektir. Ayakkabı neden gerekir biliyormusun, Allah göstermesin yapacağı bir kaza anında ayakkabı içerisinde özel olarak tasarlanmış ayak bilek koruyucu mevcut birşeyler umarım ifade eder bu senin için.
    Benim diyebileceğim tek cümle " Eğer motosiklet kullanıyorsan, her zaman kendini garantiye al. "
    Oz. bunu beğendi.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)