Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor alacagım bana yardımcı olup öğretecek biri varmı kullanmasını

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar motor alacam benle beraber gelp bana yardımcı olacak ve bana kullanmasını öğretmek isteyen varsa cok sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Kardeşim burdan sana gelip öğretecek adamın doğru bildiğine nası emin olacaksın?

İstanbul'daymışsın, eğitim bakımından en şanslı yerdesin, git güzel bir yerde, işin uzmanlarından eğitim al, paraya acıma, pişman olmazsın.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    iyi akşamlar

buradan birinin öğretmesini istemek yerine bir kursa gidip doğru şeyleri öğrensen çok çok daha iyi olur sen ve etrafında olacak olan trafik için

fiyatlar değişiklik gösteriyor elbet, ama motorsiklet zaten ucuz bir şey değil.
    bakımı az tutar, benzini az yakar. onun dışında eğitimdi ekipmandı derken araba maliyetine yaklaşırsın.

eğitim olarak da honda ve gis akademi için iyi konuşuyorlar. art motoakademi ve rahmi barutcu da tavsiyeler arasında

cook teşekkür ederm ama bu harley davidson tarzı motorlardan acaba almam nasl olur internet arastırdım 5 ile 7 bin arası deişio tavsiye edermisiniz

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Alıntı erlerglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cook teşekkür ederm ama bu harley davidson tarzı motorlardan acaba almam nasl olur internet arastırdım 5 ile 7 bin arası deişio tavsiye edermisiniz
    Hevesini anlıyorum ama sen önce eğitime bir başla... Fikirler tarzlar çok çabuk değişiyor, cruiser tarzı motor diye başlarsın, bi bakarsın harıl harıl super sport makine bakıyorsun...

Bildiğim kadarıyla 5-7 bin civarına cruiser motorlar var, sen eğitimini al, ekipmanları tamamla sonra motor konusunda kararını ver.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Bence de güvenlik ekipmanı ve eğitimini tamamlamadan 7000 lik motor alıp sokağa fırlama. Büyük hatanın telafisi yok!

Motosikleti
    HONDA 150 CBF
    cbr 250 tafsiye ederim...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    arkadaşım buralarda bi ... bildiğini sanıp aslında bişey bilmeyen o kadar çok insan var ki yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi araştır iyi bir yerden eğitim al.

iş sebebiyle sürekli istanbul dışına çıkıyo olmasan yardımcı olmak isterdim.
    http://www.alexa-tr.com, http://www.borntovine.com, http://www.pratikyemektarif.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)