Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Madem yeniyiz bir tanışalım dedik..

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar;
    İstanbul'da yaşıyorum 22 yaşındayım, 1.80 boy, 80 kiloyum(motor önerileri için gerekli olabilir diye düşündüm =) ).
    Aslında forumlarda pek dolaşmam ama motor sevgisi beni buna sevk etti.
    Daha önce hiç motosikletim olmadı ama bazı arkadaşlarımın motosikletlerini 1-2 yıl sıklıkla kullandım.
    Çocukluktan beri hep hayalimdir bir RR sahibi olmak. (Nasip diyor Ah çekip geçiyorum..)
    Öncelikle forumlarda araştırmalar yaptım şimdi de bu forma üye olup bu işi bilenlerle(meraklılarıyla) tanışmak istedim.
    Racing denen tarza hayranım(bu arada 125 cc ve 250 cc motosikletlere racing denmediğini öğrendim)
    125 cc ve 250 cc başlangıç motoru hakkında araştırma ve sorular ile foruma katkıda bulunmaya çalışacağım.Desteklerinizi ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum.
    Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sadece hoşgeldin demek istiyorum...motor tavsiyesi yapmıcam çapır hastasıyımdır...ben çapır al derim...sağlıcakla kal...
    bozo64 ve blackarca bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece hoşgeldin demek istiyorum...motor tavsiyesi yapmıcam çapır hastasıyımdır...ben çapır al derim...sağlıcakla kal...
    Çapır diye bir motosiklet türü varda bizimmi haberimiz yok ? Madem motosiklet forumundayız, türlerin isimlerini doğru telefuz etmek gerek dimi "Chopper"

250cc ve 125cc kılasmanında çinlileri çıkardığımızda çok fazla bir alternatif yok. Siz bütçenizi ve ne tür bir motosiklet sahibi olmak istediğinizi belirtin, ona göre model önerisinde bulunuruz.

Şahsi fikrim; trafiği öğrenme hususunda rahat edebileceğiniz bir motor ile başlamanız. İstanbul trafiği zordur çünkü...

Forumda aktif olmanız dileğiyle hoşgeldiniz ...
    bozo64 bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Teşekkür ederim.. İnşallah bir kaç güne araştırmalarımdan edindiğim bilgileri vs. ile hoşlandığım motorlar hakkında bildiklerimi anlatan bir konu açacağım(pek bir şey bildiğim söylenemez =) konuyu açtığımda görürsünüz inş.) bu sayede bilmediklerimi de öğreneceğim inşallah. İstanbul dediğimde Edirne sayılır ya =) Hadımköy-Beylikdüzü-Avcılar fln. =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)