Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cekirgeden herkese selamlar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşgeldin sayın pazarlamacı bey görüşmek dileği iLe
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    aramıza hoşgeldin motorsiklet ile ilgili bulabileceğin tek yer.. burası doğru tercih yapmışsın seviyeli bi yer olmakla birlikte arkadasların konularda aktif olmasının da yararı var.

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    hoş geldin..inş. en kısa zamanda motoruna kavuşursun.hoşca kal
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.
    Allah gönlünüze göre versin insallah.
    Neyi arıyorsanız 'O' nu bulasınız.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16 aylık aradan sonra tekrar hoşgeldin. Yıl sonunda ehliyetini alıp; yeni yıl hediyesi olarak kendine gönlündeki motoru almanı dilerim...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Tesekkurler arkadaslar. Yeni yil ile birlikte tahmin ediyorum ki Kadikoy-Kozyatagi-Bostanci-Suadiye- Erenkoy civarinda dolasan 28 yasinda, altinda muhtemelen dusuk cc sport&touring motorlu bir MTci goreceksiniz. Zamanla seyahat tutkusunun ardindan kosup motoru ile yeni yerler kesfetmeye koyulur, kim bilir? Su an icin odak noktamiz ehliyet.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su an icin odak noktamiz ehliyet.
    bu arada bir eğitim merkezinden eğitim al ve kullanabileceğin motorun cinsini daha rahat belirlersin kozyatağı (sahrayıcedid) taraflarında gördüğün motorculara da selamını eksik etme
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    "enginn" tavsiyeniz icin tesekkurler. Surus teknigi konusunda bir seyler yapmam gerektigini dusunuyorum. Duse kalka ogrenmek motosikletcilere gore birsey olmamali. Motora nasil bakim uygulanir bunu da "deneyip gorecegiz" felsefesine uyup kulusture cevirmek yerine tecrubeli insanlarin nasihat ve onerilerini dikkate almali. Ulkemizde yerlesen, "trafige cikip yolda pismek" olarak algilanabilecek kani umarim degisir. Bize yardim etmeye istekli herkesten destek almaliyiz. Bu yuzden buradayim, pur dikkat yazilari okuyor, resimleri inceliyorum. Bir insan bir konu basligi aciyor ve onlarca hatta bazen yuzlerce cevap geliyor. Her birini usanmadan okuyorum ki bir cok gorus acisina hakim olayim. Bende motosiklet tutkusunun olusmasina neden olan olan seylerden bir tanesi de "bilincli olmak, kontrollu olmak, isleri sansa birakmamak" dusuncesidir. Tanidigim motosiklet suruculerinin hemen hepsi olaylara temkinli yaklasan, tedbirini alan kisiler. Ama otomobil soz konusu oldugunda insanlar yollari derslik gibi goruyorlar.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Geç yazılmış bir mesaj olsa da hoşgeldiniz.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)