Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhabalar plaka çıkarma için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 125 znu
    istanbulda yaşıyorum mondial 125 znu aldım ve 22 yaşındayım plaka işlemleri ne kadar tutmakta(aracısız kendim yapacam herşeyi) ve başvurulardan sonra nekadar sğrede plaka elimizde olur lütfen yardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi motorum için 250cc cross ilk önce randevunu al öyle git ama tam vaktinde orda ol yoksa ipnelik yapıolar aracısız gittin için tüm belgelerini tamamlat randevu vaktinden 20 dk önce orda ol verdikten 2 gün sonra alırsın

210 lira sigorta vergi 50 tl
    175 ruhsat parası 15 tl ek 1 belgesi
    12 tl plaka parası
    motor sıfırsa zaten bayi sana bütün belgeleri verio bunların fotokopilerini çektir kimlik fotokopisi gümrük belgesi doldur kendin doldur sigortacıda al bu kadar basit ben aracıya sordum 650 tl yaparım dedi kendim halletim paramda cebime kaldı
    462 tl

Motosikleti
    mondial 125 znu
    sıfır aldım motoru çok acemiyim bu işlerde sorduğum sorularda saçma gelebilir ama kusura bakma :D sıfır aldğım için tüm belgeleri verecekler bana tek yapmam gereken sigorta yapmak ve randevu almak mıdır? randevu derken nerden randevu :D ?

Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    oha istanbulda o kadar mı afyonda 275 lira

Motosikleti
    mondial 125 znu
    valla bende şaşırıyorum bu fiyatlara 2500 lira motor aldım 500 plaka abartı ya.

neden saçma olsun bende sıfır aldım kendim halletim çoğu kişi git ver aracıya dedi randevuyu internetten alıcaksın yeni tescil kayıt olarak kendi bağşı bulunduğun emniyet müdürlüğünden alacaksın başka yere alırsan yapamazsın sigortanı yaptırt ek 1 belgesini düzenlet sigortacıya emniyetin yanında bir sürü yer war 15 tl den fazla verme gümrük belgesi var onuda sigortacıdan al kendin doldur salla gitsin ben öle yaptım sonra aldığın belgelerin fotokopilerini kimlik fotokopini çek randevu vaktinde git ver iş tamamdır 2 veya 3 gün sonra alırsın ayrıca sigortanı yaptırdığın yerden ruhsat kabını alki aldığın gün benim gibi elinde yapraklarla kalma motoru aldığın yerin evraklarını tam versin faturası garanti belgesini ötv makbuzlarını vs ama randevu vaktinden 20 dk önce orda ol ipnelik yapabiirler bu kadar basit hayırlı uğurlu olsun

motordan motora fark var aldanma

Motosikleti
    mondial 125 znu
    çok teşekkürler suat kardeşim çok yardımcı oldun, yarın gidip inşllh haledecem motor geldi plaka yok diye binemiyorum sinirim bozuluyor

o bişemi bende ehliyet yok motor atıo nası duruom bi bilsen

Motosikleti
    mondial 125 znu
    :D oda zor durum :D

Engin Uygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Selam, bende hafta başında yeni motorum için plaka çıkarttım. Randevu saatinden 30 dk. önce gittim kimse yoktu, hemen işlemi yaptılar öğleden sonra 14:00'de ruhsatımı aldım. Toplam maliyeti de 470 TL. oldu. İşleri kolaylaştırmışlar, sabahtan gidersen aynı gün teslim ediyorlar, aracıya komisyon vermek pek mantıklı değil.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Plakasi ruhsati 200 tl desek en iyisi sigorta fiyatlarını arastır

Motosikleti
    mondial 125 znu
    pazartesine randevu alacam bende bu hafta içine en iyi sigorta fiyatını veren firmayı arastıracam işte biraz fikri olan varmıdır?

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bir sigortacıya gidersin hepsinden fiyat aldırırsın
    Bana en ucuz Allianz vermişti 109 lira sanırım. Motor dayımın üstüne yaşında etkisi var yaşa göre değişiyo
    Ruhsat için 155,50
    Plaka içinde 12 veya 17 liramı neydi.
    280 civarı bişey tutmuş.
    Yer Kütahya tabi.
    Sıfır motor.
    .Bu arada bendede Nostalji var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)