Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Avrupa Yakasindan Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Arkadaşlar merhabalar;

Adım Lokman, 1984 doğumluyum ıstanbul avrupa yakasında yaşıyorum...

Bir firmada saha satış sorumlusu olarak çalışıyorum... İşim gereği bütün gün yollardayım. Tabi 4 tekerle...

Küçüklüğümden beri (yan komşumuzun motor tamircisinde çalışıyor olması ve bir motorunun olması sebebiyle sanırım) bir motor hevesim var. Ancak evden işe işten eve bir hayatım var. Biraz renklendirmek icin bir motor almayı düşünüyorum renklendirmek derken hız yapmak gibi bir sebep icin değil evden çıkmam icin bahane yaratmak adına düşünüyorum bunu

Forumda yeni başlayanlar icin , püf noktaları gibi bölümleri gezerken yeni başlayanlara gerçekten faydalı paylaşımlar yapılmış... Bende yeni başlayacağım için bunları dikkatle okudum. Teşekkür ederim...

Bütün gün trafikteyim demiştim bu sadece şehir içi değil zaman zaman şehirler arası yolculuk yapmamı da gerektiren bir iş. Ancak trafik konusunda cok fazla kuralcıyımdır. Örneğin şehirler arası yolda bile tabela da yazan hız sınırının üstüne kesinlikle çıkmıyorum bu sebeple yolculuklarım biraz daha uzun sürer ama olsun, acelemiz yok

Neyse bir süredir motor almak istediğim için markaların gerek internet sitelerinden gerekse bayilerinden bir kaç araştırma yaptım. Yeni başlayacağım için öyle hem fiyat olarak hemde güç olarak cok yükseklerden gitmeye niyetim yok 150 - 170 cc olsa kafi benim için motor... Daha aşağı bir motor da olabilir mi evet ama motoru sadece şehir içi kullanmak icin almak istemiyorum yani kafama estiğinde şehir dışı gezilerine de çıkmak istiyorum... Bu sebeple bu aralığı belirledim kendi capimda, bilmiyorum ne kadar doğru ama zaten bu tür forum ve paylaşım sitelerine hem motor ile anılarımızı hem bilgilerimizi hemde eksik olduğumuz yerlerde fikir alış verişi yapmak icin üye oluyoruz Bu sebeple sizdende bu konuda fikirlerinizi alırsam sevinirim

Yeni başlayacağım için sizce nasıl bir motor almalıyım? Verdiğim aralık uygunmudur? Önerebileceginiz marka/modeller varmıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Aramıza hoş geldiniz
    şehrin gürültüsünden sitresinden trafiğinden kaçmak istiyorsan motosiklet tam senlik günü birlik uzun kısa geziler yapacaksan yüksek hızlara çıkmayacak isenn honda cbf 150 yada yamaha ybr 125 al başında ağrımaz cebinde ağrımaz güvenilir iki marka çapa bölgesindeyim bende motorunu bır an önce al ve gezilerimize sende katıl
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.
    Cadde34 Motosiklet Tutkunlari

Cadde34MT

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Hoşgeldiniz. Bağcılar'ın neresindensiniz?
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)