Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

şaban ustadan klasik makinalara hayat öpücüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ustacım hoşgeldin.
    Projelerinizi ilgiyle takip edeceğim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    o taraflara yolum düşer ise muhakkak ki uğrayacağım
    ANGARAJ

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    kelimenin tam anlamıyla "USTA" , büyüksün...
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim benim işim bu restrosyon işleri benim mesleğim herangi bir özel çaba göstermiyorum amma işimide severek yapıyorum hani derlerya sevgiyle işlenen her oya güzel olur benimkide öyle bir şey her yürlü teknik imkanla donatılmış bir adölyem var öyle oluncada yapılamıyacak iş yok bende

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şaban Ustam İlk Resmi Gördüm "Houvvvv"" Diyerekten Baktım Kaldım. Ülkemizde Bu Kadar Kaliteli Restoreler Yapıldığını Bilmek Beni Onurlandırdı.
    Günün Birinde Yolum İstanbula Düşerse Atölyenize Uğrayacam İnşallah.
    Boş Bırakmayın Buraları
    Selamlar...

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ellerinize, emeğinize sağlık Ustam.
    Takipçiniz.....

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    maşallah şaban usta çok güzel yapmışın nsu yu benim scootor tarzı 60 model kendinden marşlı vardı sonra ben yokken birileri hurdaya vermişler o olaydı sana gönderiridim tebrik ederim başarıların devamını dilerim

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ellerine kollarına emeğine yüreğine sağlık abicim...inşallah tanışmak nasip olur...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emek başka 1 şey!

Usta, bu kadar adamın kanına girdin, ateş alıp gittiysen bu işin vebali var, her daim sanatını buralarda görmek isteriz.

#GECE# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM SB250İ WOLF
    Ellerinden öperim ustam,Manisa akhisar'dan selam ederim..Bende saç işçiliği yapıyorum,teknolojik olarak cnc abkant kullanarak,v kalıplarda dereceli büküm.
    Ama sizin el çağası ve silindirinde yaptıgınız oval bükmelere hayran kaldım,ilgiyle takip edeceğim açtıgınız konuyu..
    Mobylette Flash 51 1993 PGO G-MAX(BOBCAT) 2005 Motoran Comanche 125Mondial Destro 250Honda cbf 150SYM SB250İ WOLF

Motosikleti
    Touring
    Emeğine sağlık Şaban usta..
    İstanbul civarlarında olsaydım gelirdim sizin atölye ye ama kısmet ileriki zamanlarda belki..
    Sizin gibi farklı alanlarla ilgilenen motorcu abilerimizi görmek sevindirici...

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    değerli arkadaşlar şahsıma yapılan iltifatları saygıyla karşılıyorum hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek isterim benim gördüğüm bizim bu camiada benim gibi niceleri vardır muhakkak amma bu tür sitelerde sizlere belki görsel olarak sunmuyorlardır ben eminim bu tür işleri yapan arkadaşlarımız var da sizler bu tür insanları arıyormusunuz işiniz olduğu zaman biraz sitem eder gibi oldu amma hepinizden özür dilerim bu günkü şartlarda bir işi olan arkadaşlar hemen işin madiyatıyla ilgileniyorlar işin kalitesine hiç önem vermiyorlar birde herhangi bir bölgede yabancı bir yerde oalbilir kendi bölgenizde olabilir bir işi yaptırmadan önce bir fiyat araştırın bu sizin en doağl hkkınızdır amma birde ustada geçmişi vede tecrübesini araştırınki mağdur olmıyasınız bu gün yaşadığım bir olayı anlatayım bir müşterim geldi başınadn geçen bir sorununu anlattı inanın ben bile üzüldüm arkadaşın yaşadığı maduriyete 500 cc aprilla nın sucuturundan kullanıyor varyetör sisteminden bir ses var zil gibi ötüyor bir ustaya yaptırmış ismi lazım değil usta kendisine fiyat söylerken demişki başkasına olsa 600 tl amma sizden 400 tl alıcam demiş ve bu miktarı almış arkadaşta diyorki beni daha önce hiç görmedi tanışmıyoruz ben teklif etmeden neden bana 200 tl indirim yapıyor acaba diye bana sordu ben bilemem dedim iyide makinanın sorunu çözülse adam helal olsun diyecemde hiç bir fark yok diyor beni bulmuş tavsiye üzerine ufak tefek işlerini yaptım amma yazık bu tür ustalarda varki mesleğine aşık gerçek ustaları gölgeliyorlar hepinizden özür diliyorum başınızı ağrıttım biraz meslektaşıma sitem gibi oldu amma bunlar hayatın gerçeklri maalesef
    ünaltürkyazıcı ve Su Silahı bunu beğendiler.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Ustam sen nesil ya senin gibi ustalara çookkk ihtiyacımız var çok

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    B başlık niye konu dışında açıldı ? Motor konularının tam göbeğinde bir konu aslında, iş yaptırmak isteyenlerin en çok sıkıntı çektiği bir konu aslında..Ustaları ve sanat eserlerini günümüz şartlarında ulaştırılabilecek her yere ulatırmak lazım ,Şaban usta iyi ki bu topiği açtın takipçiniz olacağım ..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar tanışma başlık altında kendi mesleki özgeçmişimi kısaca yazdım birde foto ekledim baktımki bu tür çalışmaları takip eden arkadaşlar mesaj yağmuruna tutular bende burada kaldım işin aslı bu atölye tekniktede konu açtım afakt ilgi görmedi galiba saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Ohooooo Şananb usta
    açtım pcyi senin konuya birkaç şey yazılmış dedim gireyim tekrar okuyayımda birde yardım için benim üretim velimeşede
    Şaban ustama makina parkuru için gerektiğinde benden yardım alabileceğini yazayım
    sonra senin atölyeyi gördüm resimlerinde
    yahu ben sana gelirim herhalde yardım almak için makina parkurun harika ustam
    Ellerine sağlık tekrardan.

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooooo Şananb usta
    açtım pcyi senin konuya birkaç şey yazılmış dedim gireyim tekrar okuyayımda birde yardım için benim üretim velimeşede
    Şaban ustama makina parkuru için gerektiğinde benden yardım alabileceğini yazayım
    sonra senin atölyeyi gördüm resimlerinde
    yahu ben sana gelirim herhalde yardım almak için makina parkurun harika ustam
    Ellerine sağlık tekrardan.

bende ilk seni görünce dedimki bu arkadaş benim açık adresimi sitede soran arkadaşlara tel nosuna kapı nosuna kadar doğru bir şekilde yazmış beni yakından tanıyan biri bu dedim velimeşe aha burası buyur gel bir çayımı iç hem daha yakından tanışalım benim diğer çalışmalarımı grdünmü yükleme sitesinde çok değişik projeler var orada saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ilk seni görünce dedimki bu arkadaş benim açık adresimi sitede soran arkadaşlara tel nosuna kapı nosuna kadar doğru bir şekilde yazmış beni yakından tanıyan biri bu dedim velimeşe aha burası buyur gel bir çayımı iç hem daha yakından tanışalım benim diğer çalışmalarımı grdünmü yükleme sitesinde çok değişik projeler var orada saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

http://i1159.photobucket.com/albums/...100_1761-1.jpghttp://i1159.photobucket.com/albums/...9/100_1759.jpg

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şaban ustam,demli çayın varsa gelirim.
    Ben de Çorlu'dayım.
    20 dakika sürmez

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane vespayı keserek arka bölümlerine modifikasyonla bu şekil motor yapılabilir

olabilir amma bu makina olmaz bunun neresini vespaya benzettin onu merak ettim doğrusu çok basit çözümler üretiyorsun amma işe yararmı bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

buyur gel her zaman senin içi n demlerim ne olurki çayın lafı olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaban ustam,demli çayın varsa gelirim.
    Ben de Çorlu'dayım.
    20 dakika sürmez

buyur gel çay işi kolay bekliyorum saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i1159.photobucket.com/albums/...100_1761-1.jpghttp://i1159.photobucket.com/albums/...9/100_1759.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

http://i1159.photobucket.com/albums/...9/100_1891.jpghttp://i1159.photobucket.com/albums/...9/100_1889.jpg
    Şaban ustam velimeşeye arada geliyorum genelde İstanbul merkezdeyim
    ilk geldiğimde uğrayıp çayını içeceğim,gerçi alttaki resimlerdeki şişeleri görünce diyorumki acabaaa.çaymı şişemi)) neyse bir gelelimde bakarız ) şimdilik Savaş kardeşle yarenlik edin kısmetse birgün hepbirlikte beraber oluruz
    Seni önceki ilanlarındam bendeki klasik merakından biliyorum ben yoksa birebir hiç tanışmadık
    ama ilanlardan aklımda kalmış Şaban İpek ismi
    nete yazdım adresini buldum arkadaşlara verdim,

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)