Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

şaban ustadan klasik makinalara hayat öpücüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Tama şaban ustam..Zaten motoru daha aldığım yok..Çerkeze indiğim zaman yanındayım..

saygılar..
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaban usta slm lar..vaktiniz olunca buraya resim eklermisiniz sizi merakla takip ediyoruz
    neden olmasınki hangi fotoları merak ediyorsun motorlarmı yoksa buggy mi ben bir iki foto atayım

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Garip ve fusuy364 bunu beğendiler.

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel

bundan istemişti bir arkadaşımız amma anlaşma sağalayamadık öyle kaldı amma bir gün bunu yapıcam o zaman sizlerle paylaşırım
    zenon bunu beğendi.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hoş geldiniz Şaban Usta güzel çalışmlarınızın devamını görsel olarak takipteyim.

benim anlamadığım konu böyle hamaratlı ustalarımızın yaptıgı işleri motosiklet sever dostlarla geç paylaşmaları.
    senelerce emek verilmiş,bir şeyler üretilmiş ama yeni duyuyoruz Saban Usta ismini , neler kaçırdık neler kim bilir bu zaman zarfında.ama hazır sizi bulmuşken paylaşırsınız artık biz motor sever dostlarla her halde bende yolum sizin taraflara düştügünde bir ugramak isterim yanınıza birikimlerinizden faydalanmak bizim için iyi olur.hatta bir ara arkadaşlarla toplanıp size çay içmeye'mi gelsek acaba
    kolay gelsin Ustam
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    buyur gel tamer bey kardeşim başımın üstünde yeriniz var iltifatına teşekkür ederim amma bu gün işler öyle bir hal aldıki artık mesleğe işçiliğe önem veren yok denecek kadar azaldı birde insanlar kaliteye önem vermiyor haşa parası olan kaliteyi sonuna kadar kullanıyor fakat orta kesimde bunu görsel olarak kendini tatmin etmiye yani çin mallarında bunu arıyor buda bizim işçilik kalitemizin düşmesine sebep oluyor amma eski model makinalarda ben bunu göremiyorum o teknolojiyle yapılan makinalara bakıyorum bu günkülere 5 çeker 1925 - 1935 model tarihi eser sayılacak aletler bu gün bile tıkır tıkır çalışır durumdalar adamların o zamanki hedefi makinanın sağlamlığı ön plandaymış neyse herkesten özür dilerim başınızı şişrdim saygılar bu yüklediğim fotoların sonuncusu yüklendiğinde ortaya müthiş bir arazi canavarı buggy çıkacak takip edenler görecek

icmil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1972 İJE (RUS)
    Valla USTA bu benimkinin dedesi gibi. Ama Gerçek dedesi Eski toprağa birşey olmuyor hep yeniler çürüyor. bi de benim toruna bi bakıtabilsem içim gidiyor bunlara

İşte Benim Külüstür.

http://imageshack.us/photo/my-images...ewdsc2683.jpg/

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aşağıdaki motosikleti buldum bi yerden toplamak istiyorum orjinali gibi bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    neden olmasınki gereken neyse yaparız orjinal biçimde restore edebilirim güzel bir şey çıkacağına eminim

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Dün akşam Şaban Usta ile tanışmak için Çerkezköye gittim. Sağolsun beni misafir etti. Bilgisayarındaki resimleri gösterdi. İnanın bu topik altında olan resimler Şaban Ustanın neler yapabileceğine ilişkin pek bir bilgi vermiyor sizlere. Kendi deyimi ile "gübre makinelerden" sanat eserleri yaratıyor. Şuan tamamen zevkine 6 silindir 120beygir bir buggy jip yapıyor. Bittiği zaman düz duvara tırmanacak dedi Şaban Usta

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    merak eden arkadaşlar bu linlteki videoyu izlesin

http://www.dailymotion.com/video/xnk...?search_algo=1

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Şaban Usta ile tanışmak için Çerkezköye gittim. Sağolsun beni misafir etti. Bilgisayarındaki resimleri gösterdi. İnanın bu topik altında olan resimler Şaban Ustanın neler yapabileceğine ilişkin pek bir bilgi vermiyor sizlere. Kendi deyimi ile "gübre makinelerden" sanat eserleri yaratıyor. Şuan tamamen zevkine 6 silindir 120beygir bir buggy jip yapıyor. Bittiği zaman düz duvara tırmanacak dedi Şaban Usta
    http://img100.imageshack.us/img100/8666/dsc0021ko.jpg

sağol emre teşekkür ederim aşağıya bir video yükledim benim sana anlatmıya çalıştığım aletler bunlar
    izlersen ne demek istediğimi daha ayıntılı görebilrsin

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    buggy nin üstündeki CJ Motorumu acaba şaban usta
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı 10SuzAsLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buggy nin üstündeki CJ Motorumu acaba şaban usta
    hayır arkadaşım 4*4 doç motoru 6 silindir 3500-37000 cc lik bir motor

Motosikleti
    Naked :)
    Beyaz motor harika görünüyor elinize sağlık

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır arkadaşım 4*4 doç motoru 6 silindir 3500-37000 cc lik bir motor
    yakın olsam o buggy nin yapımına yardım etmeye gelirdim bende bir off-road tutkunuyum
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    buyur gel emre bey bu iş biliyorsun buggy bu kadar büyüğü off-road tutkunlarının son noktası bundan sonrası zaten yok gibi şimdilik her off-road meraklısı böyle bir makinayla dağlara çıkmayı hayal eder erhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

bu gün süleyman memnun abimiz teşrif ettiler çalışmaları yerinde inceledi vede kendi çalışmalarından ve moto kros yarışlarından bahsetti bu vesileyle kendisiyle tanışma fırsatım oldu buradan kendisine hoşgeldın diyor saygılar sunarım

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ellerine emeğine sağlık şaban ustam , şu acizane kardeşininde senle aynı duygu ve düşünceler içerisinde olduğunu bilmeni isterim ,gölgenden , izinden adım adım , yavaş ve emin adımlarla geliyoruz

öyle bir şeyki bu hastalık zannederim ancak elini yağa , pasa bulaştıranlar , ter döküp emek harcayanlar bunu anlar atölyede çekilmiş olduğun boru bükme makinası ve orta yollu bir torna ve freze şu an hayalimdeki almak istediğim takımlar , bakıyorumda çay içme sırasından bana sıra gelmeyecek ama karamürsel- kocaeline yolun düşerse her daim beklerim sevgili abim

senin gibi üreten , üretken , dğerlendiren insanların genelde fazlaca vakitleri olmaz ama haftanın yor yorgunluğundan şehir dışına çıkmak isterse nkaramürsel -kocaelinde açık bir kapın olduğunu bilmeni isterim , misafirimize her zaman ikram edecek acı bir kahvemiz vardır elhamdülillah
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerine emeğine sağlık şaban ustam , şu acizane kardeşininde senle aynı duygu ve düşünceler içerisinde olduğunu bilmeni isterim ,gölgenden , izinden adım adım , yavaş ve emin adımlarla geliyoruz

öyle bir şeyki bu hastalık zannederim ancak elini yağa , pasa bulaştıranlar , ter döküp emek harcayanlar bunu anlar atölyede çekilmiş olduğun boru bükme makinası ve orta yollu bir torna ve freze şu an hayalimdeki almak istediğim takımlar , bakıyorumda çay içme sırasından bana sıra gelmeyecek ama karamürsel- kocaeline yolun düşerse her daim beklerim sevgili abim

senin gibi üreten , üretken , dğerlendiren insanların genelde fazlaca vakitleri olmaz ama haftanın yor yorgunluğundan şehir dışına çıkmak isterse nkaramürsel -kocaelinde açık bir kapın olduğunu bilmeni isterim , misafirimize her zaman ikram edecek acı bir kahvemiz vardır elhamdülillah

irfan kardeşim ilgi ve alakandan dolayı teşekkür ederim inşeallah istediğn teknik ekipmanlara en kısa zamanda kavuşursun biz bu işlere yıllarımızı vermişiz ben teknik donanıma çok önem veririm ne demişler takım çalışır el öğünür gelirsen misafirim olursun başımın üstünde yerin var gelemessende benim o tarafa bir gezi filan olussa yanına oğrayacam saygılar
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan kardeşim ilgi ve alakandan dolayı teşekkür ederim inşeallah istediğn teknik ekipmanlara en kısa zamanda kavuşursun biz bu işlere yıllarımızı vermişiz ben teknik donanıma çok önem veririm ne demişler takım çalışır el öğünür gelirsen misafirim olursun başımın üstünde yerin var gelemessende benim o tarafa bir gezi filan olussa yanına oğrayacam saygılar
    inşallah şaban abim , kısmet nasib olurda o taraflara yolum düşerse , uğrayıp hal hatır soracak ,tanışacak, bilgi ve tecrübelerini alabileceğim insanlar içerisinde olduğunu bilmeni isterim , güzel işler yapıyorsun , tecrübe , emek, maddiyat cabası , allah yar ve yardımcın olsun başarılarının devamı mukabilinde sağlıklı sıhhatli bir yaşam dilerim , kal sağlıcakla...

ellerinden öperim .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)