Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vitesli Motorsiklet Kullanma Konusunda Yardımcı olurmusunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj kullanım bakımından arabayla aynı. Fakat vitesler sıralı yani araba gibi değil
    5
    4
    3
    2
    N
    1

Vites sırası yukarıdan aşağı böyle...
    Benim motosikletimin (150 cc DAYUN vites sıralaması bu şekilde ......
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    dün ilk kez vitesli motor kullandım ve o motoruda aldım xgjao 200-8 markası .. ilk kaldırışımda stop ettim fakat 2.sinde kimse beni yerimde tutamadı gayet zarif hoş keyifli zevkli bakalım daha iyi kullanmayı becerirsem çok daha süper olucak

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı Mehmet_KRL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar düz vites araba kullanabiliyorum fakat vitesli motor kullanmadım. Araba ile aynı mı vites ve debriyaj sistemi ?
    kendime bu sene Honda CBF 150 almayı düşünüyorum kurye motorlarından fakat tereddütteyim. Dururken kaldırma ve ya düz yolda yol alırken vites artırma ve ya düşürme ne şekilde oluyor arabada. 3.cü vitesdeyken 2ye düşürcegim zaman fren le biraz hızımı kesip aynı zamndada debriyaja basıp 2 ye düşüyüorum vitesi ve ya durcaksamda direk 3cü vitesten boşa alıp tamamen frenle durduruyorum fakat motorsiklette bu iş nsl oluyor? yardımcı olursanız çok sewinirim ?
    http://www.uzmantv.com/motosiklette-...l-degistirilir
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Bunu yazan arkadaş bence kafa buluyor gibime geliyor. Yüz kere sormuş baksana aşağı demi diye.. Saçma sapan, hiç mi dikkatinizi çekmedi. Böle teoriyle motor kullanmak öğrenilmez...

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu yazan arkadaş bence kafa buluyor gibime geliyor. Yüz kere sormuş baksana aşağı demi diye.. Saçma sapan, hiç mi dikkatinizi çekmedi. Böle teoriyle motor kullanmak öğrenilmez...
    Varsın kafa bulsun arkadaşım biz cevap verelimde sonra sordum kimse yardımcı olmadı demesin..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    valla arkadaşın kübası vardı..vitesler tersti ..ileri bastımı geri vitese atıyordu..geri vitese bastımmı vitesi büyültüyordu..acayip bir motordu..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

motor almaya kesin karar verdiginde ehliyet icin bir kursa yazıl.sonrasında hem teorık hemde pratık bılgıye sahıp olacaksın.

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    ya benim merak ettiğim olur olmaz konular ana sayfada yer alıyorda benim geçenlerde kayıp motosikleti trafikten sildirmeme yardım konusu ana sayfada yer almadı. moderatör beni duyuyormu?
    kardeşim tarifle vitesli motor binilmez. alırsın bir motor yada arkadaşının motorunu trafiğe kapalı bi alanda yarım saatte öğrenirsin şayet bisiklet binmesini biliyorsan.sonrada ehliyet alıp trafiğe çıkarsın,bu kadar basit kalanı geyiktir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 22:53 ----------

noktayı koymuşum galiba!!!!

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    En iyisi motora binmemek
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    motosiklete binmeden olur mu ya!!!!
    16 BH 631

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)