Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung gt250r ve Kawasaki ninja250.

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Merhabalar.Ben iki ay önce honda beat aldım ve çok memnunnum.Daha motorun tadını yeni yeni almaya başladım.Sizlere sorumşudur.İleride Sport bir model almayı düşünüyorum.100 cc de başladığım için 250 cc de bir motor alacağım.Tercihlerim başta Hyosung GT 250r ve Kawasaki ninja 250 r bunları kullanan arkadaşlar varsa bunların fiyat,performans,ne kadar yaktıkları,servisleri,vites geçişleri,debraj yumuşaklığı vs. vs. gibi konularda bilgi verebililirler mi?Yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür ediyor,tüm motor kullanıcılarına kazasız belasız sürüşler diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu konu onlarca kez tartışıldı diye cok uYarı alacaksın birazdan

Zaten Gecis motoru için 2 tercihin var su anda racing modellerde.
    Ninja kawasaki kalitesine sahip bir motor olduğu için ilgi görüyor. Fakat Bence kawasaki nin en özenmeden ürettiği motor ninja 250... Ayrıca oturus pozisyonu itibariyle racing diyemiyorum...

Hyosung ise Kore malı bir ürün. Kawasaki ile kıyaslanamaz belki; Sonucta kawasaki yılların markası.Fakat temiz kulllanım ile onbinlerce km yapabilecek güçte bir marka.
    Ben Hyosung Kullanıyorum; 5150 km oldu; henüz hiç bir sıkıntı yasamadım. fakat 1ooo km de bir yağımı değiştim; her yağ değişimimde yağ filtremi de değiştim.Ve düzenli peryodik bakımlarını yaptırıyorum...
    Ayrıca oturusu itibari ile 1ooo cc racinglerle aynı pozisyonda...

İki motorun da gidişi hemen hemen aynı diyebilirim.ara hızLanmalar oldukca tatminkar.

Eğer Sıfır alacaksan; yine de sana Ninjayı tavsiye ederim. Çünkü aynı fiyat ikisi de.
    Fakat diyorsan ki; geciş motorum oLacak; ikinci el alacağım kesinlikle o halde temiz bir hyosung öneririm

KARAR SENİN ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    kawasaki nin gostergeleri resmen facia
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    FZR 600
    yakıt düşünürsen S&T Kanuni 250r öneririm.hysoung 250r ile aynı tek farkı kanuninn enjeksiyonlu olması.

ninja 250 r kullanmadım ama gidonu bir ss için çok yukarda gibi geliyo bana, elbette kawasakinin kalitesi malum ama gt 250 r çok daha yakışıklı ve cüsseli bir motor, kullanımıda rahat, başkada 250 lik ss olmadığından gt 250 r derim, bunlara alternatif aprilia rs 125 olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler