Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

ilk motorum Honda 600rr aldım.ben degil motor beni kullanıyor.ne yapmalıyım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ sbk01 Kurban olayım, bütün mesajları bir aradamı topladınız, okurken beynim uyuştu!!! Lütfen biraz daha muntazamlı yazınız. Madem tecrübe paylaşmak istiyorsunuz önce yazıma biraz önem vermelisiniz. Bende sizinle bunu paylaşayım dedim. Hadi rastgele.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 kh,Honda CBF 500,Kawasaki ER 5
    Gerçekten Büyük Cesaret Kardeşim Dikkatli Ol Trafiğe Çıkma Değil Ehliyetini Al Koruyuvu ekipmanlarını giyin trafiğe çık o 1 de yavaş git diyenleri kınıyorum birde gidersen makinen haraleti görür. 100 derece yakarsın makineni allah yardımcın olsun alışırsın kazasız belasız ama hata yapmıssın 250 cc lıe baslaman daha mantıklıydı.
    Ride to Live , Live to Ride...
    :bounce:

RoWeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000RR
    ölmek ıstemıyorsan motoru sakın kullanma..kucuk bır motorda eğitim al derım.
    O KaSK Takılacak ULANNNNN

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    bnce önce bi full korunma ekipmnı al ( ölümriskini azaltır olası düşme durunda senide korur) motora koruma ekipmnlrı tktır düşersen çizilmesin denemelerini trafikten uzak yerlerde yapmaya çalış 2-3 aya alışırsın kurslara gidebilirsen gitmeni öneririrm cok faydası oldunu duymuştum

Not : Polislere dikkat acımaları yok bağlrlar motoru valla
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    topik hortlamış adam motosikleti alalı nerdeyse 2 sene olmuş şuan hayattaysa bu işi az bucuk kıvırmıştır demek
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

Motosikleti
    250 mct
    Şaka gibi valla . Bu konuyu açan ve 600rr sahibi olan arkadaş tüm denilenleri yaptıysa büyük ihtimalle pistlerde yarışıyordur ama biz neredeyse 2 sene öncesinin konusuna dün açılmış gibi yorumlar yapıyoruz. O zamanlar ben bu forumda yoktum bende yazayım birşeyler bari;
    Öncelikle motorunun özelliklerini netten araştır, ondan sonra da netten sürüş tekniklerini öğren, ondan sonra google a gir ve apachie motorcular yaz 600rr ye süper gider, onların gittikleri yerleri öğren, neler yerler, neler içerler, neler giyerler hepsini araştır netten, ondan sonra netten bir kaç tane arkadas edin mesajlaşarak 600rr yi kullanman için gereken cesareti ve özgüveni kazan ondan sonra zaten kimse tutamaz yolda seni hadi hayırlısı bakalım

arkadaşlar bende ilk defa bi motor almak istiyorum kuba motor 250 xy çıkmış fiyatıda normal onu almama ne dersiniz

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Hayırlısı olsun kazasız belasız,,, 125cc ile başlamanın nekadar gerekli olduğunu her defasında anlıyorum ve motorumdan çok zevk alıyorum....

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ya bin üstüne gez kullandıkca ögrenirsin benimde hiç araba deneyimim yoktu motorumu arabayla takas ettim 30 km arabayı nası getirdigimi bana sor :D şimdi geceleri fln yanlıyorum yani tecrübe kullandıkca olur ama sende baya bi trsinkoluk yapmışsın :D ben hertürlü onun üstünden inmez ağırlık merkezi vs. herşeyini keşfederdim öle sana dib gaz git demiyrm sakince motoru kavra
    Motosiklet mucidi

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Ne kadar eski açılmış konu varsa hortlamaya başladı. Bir de konuya yorum yapıyorlar
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlığı açan arkadaşın akibeti ne oldu acaba...
    Ninja

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu açtıktan 9 ay sonrasına kadar online olmuş, demek ki işi kıvırmış bir şekilde.
    braingulp bunu beğendi.
    www.motorumla.net

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    hangi akla hizmet?

Motosikleti
    honda cbr 600 rr 2007
    konu eski olsa da aynı durumda biri olarak bir iki satır yazmak isterim....ama örnek olmaz inş kimseye

20 gün kadar önce bir 600rr aldım....

en son çifttekerli bir bmx im vardı bir 17-18 yıl önce çok bisiklet kullandım ama motorsiklet tecrübem "0" (idi 2 gün öncesine kadar)

2 ay boyunca bir arkadaşım 125 likle eğitim verecekti sonra da 600 rr a geçecektim...c.tesi günü 10 dk bindim 125 liğe... sonra kendime hakim olamadım bir delilik yaptım ve 600 rr ın kontağını çevirdim

c.tesi-pazar toplam 3-4 saat gezdim (çoğunluğu geniş asfalt boş bir alanda-fuar alanı)

öncesinde nette ve reelde bir sürü arkadaş haklı olarak yanlış yaparsın demişti doğrudan 600 lük bir makine ile başlarsan....bunlar cesaretimi kırdı ve motordan korkuttu beni...ilk bindiğimde o kadar kasmışım ki korkudan daha parmaklarımın ağrısı geçmedi ama bugün daha relax idim motorda

belki delilikti bu ama üzerine binmeden de gece gözüme uyku girmez olmuştu
    5$ lık kafan varsa 5$ lık kask al :cat:

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    prs_bacteria dostum benim durumda nerdeyse böyle olucak.. bana 250 cc bi ss bulun dedikce arkadaşlara inadına 600 cc rr getiriyorlar.. 2 dudağımın arasına bakıyorlar.. hadi desem alıp gelicekler...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağlamak istiyorum.

Yine mi bu konu yahu.

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    bunlardan ne kadar çok oldu almayın aldıysanızda sıkmayın milleti acemiyim 600 rr alcam offf offf

Motosikleti
    honda cbr 600 rr 2007
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağlamak istiyorum.

Yine mi bu konu yahu.
    Okuyup agladigina gore takip ettigin bir konu

Ben de bunu anlamiyorum...yeni uye olamayiz mi?? 1 ay sonra baska biri uye olup ayni konuyu paylasamaz mi? Sabri olan girer paylasim da bulunur...demekki bu sorun genel ortak bir sorun ozellikle bu ise yeni girenler icin....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:27 ----------

Alıntı DaBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prs_bacteria dostum benim durumda nerdeyse böyle olucak.. bana 250 cc bi ss bulun dedikce arkadaşlara inadına 600 cc rr getiriyorlar.. 2 dudağımın arasına bakıyorlar.. hadi desem alıp gelicekler...
    Benim tam tersi oldu aslinda

Herkes 125-250 dedi ben 600 aldim
    5$ lık kafan varsa 5$ lık kask al :cat:

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ................................................
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Öncelikler hayırlı olsun. Ben senin yerinde olsam boş ve müsait bir alanda gerekli antremanları yapardım.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler