Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

ilk motorum Honda 600rr aldım.ben degil motor beni kullanıyor.ne yapmalıyım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda bütün is vites degistirmede bitiyor zaten...
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    slm dostlar korkulurüya sende benimgibi ufaken yapmış olduklarımı yapsaydın icinde benmi motoru motormu beni gezdiriyor şekli hisatmezdin bendeniz önce bisikletlerden başladın sonra moblet pejo 105 sonra mobilet motorlarını suratlarını arttırdım ozamanları tektekerle giden mobilet bendim her halde sonra ranzey atakan daha sonra hiç unutamadıgım motor alman teljantlı yuvarlak göstergeli mz im delilikti yaptıklarım önfiren yok öne cift diks taktım maksat hoş duruyodu tek başıma 160 cok rahat görüyodum diyer mz leri kulandıgımda e5 te 130 gördüm ölümden döndüm meyer benim makineyle aldıgım usta oynamış ön burcları kısaltmıştı diyer mz suratlandınmı hakimiyeti zayıflatıyorlar korkulurüya düşe kalka ögrendik ben askere giderken kafamda dikişlerle gitim hiç bir motordan cekinmem gaz teli fireni olsun yeter şimdi de kawasaki en 500 e biniyon diyecegim şu keşke ufaken başlasaydın bırakman mümkün olmaz kardeşim

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaş aslında yaptığının yanlış olduğunu kendi de biliyo,ne güzeldi yazmış açıklamış.Bak ne güzel 125lik istemişsin niye yaptın ki böyle bişey ? Ki 125'likle bile eğitim alman şart.Ben şahsen almadım ama kullanmama rağmen şuan motoru yinede alacağım eğitim.Çünkü o kadar detayları varmış ki bende yeni anladım.Viraj alma cart curt bunları çok iyi öğretiyorlar eğitimde.Bence maddi imkan varsa motoru almadan eğitim almak,ardından korumları tamamlayıp motoru almak en doğrusu

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Valla bende merak ettim bu arkadaşı 2009 dan beri ne yaptı acaba, temennim iyi olması
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    yaaaaa ne adamsınız,2 yıllık konuyu hortlatıp 11 sayfa okutuyorsunuz işmi bu şimdi
    konuyu açan eleman kafadan biraz kırık gibi geldi bana,yazdığı şeyler çok tutarsızmış...Arkadaşlar vazgeçirmek için çok çaba göstermişler...Altındaki boru değilki600 lük makina,hava atayım caka basayım derken uçmuştur biyere,muhtemelende ölmüştür...temennim ise sağlığı sıhhati yerinde,sağ salim olması yönünde...

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    İşallah hakkın rahmetine kavuşmamıştır 600 lükle....

Motosikleti
    honda 600 rr
    bende aynısını yaşarmıyım diye düşünür olmaya başladım 2. motorum olacak

pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    Alıntı movistarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aynısını yaşarmıyım diye düşünür olmaya başladım 2. motorum olacak
    Önceki motorun neydi
    Bu ayar iyiiii

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Yine şu gıcık konuyu bulup çıkarmışınız hortt...

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    arkadaşlar ben ilk motor anımı anlatayım alacak karsılıgı bir suzuki gsx750 aldım motor altı ay durdu kullanırım gıbı gelıyodu acıkcası korkuyodum bı cesaret ehlıyet falan derken meger ben 50 yıllık motorcuymusum haberım yokmus daha eskılerde bı kac zaman jawa ceylan surmuştum ılk başlarda motorun agırlıgı benı bayaga uzdu ama kabılıyet meselesı devreye gırdımı oluyo ve oldu jawaı saymassak suzuki ilk motor ben cok kışı tanıyorum sıkoterden 1000cc motora gecen bu işin ustası sofuoglu bile düşebiliyor usta oldum demesin kimse tesisat kask vs motorun olmassa olmazlarından bide gaza gelme allah korur tecrube tabiki cok önemli motor senden korksun sen motordan korkarsan mobilet bile suremessin. SAYGILAR

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Herşeyden önce "KASK" al ;) Varsa; montunu dizliğini eldivenini korumalıklarını al. Varsa; şu ana kadarki tavsiyeleri ciddi ciddi tekrar oku ;)

Motosikleti
    cbr 125 R
    arkadaşların dedigi gibi egitim alma imkanın varsa almanı tavsiye ederim yoksa eşinde dostunda daha küçük cc li bi motosiklet varsa biraz alıştırma yap onla trafige çık hiç birşey yapamıyorsan motoru satıp 250 cc yada 125 cc bi motor al.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yahu arkadaş en son 03 Şubat 2010 00:05'te giriş yapmış. Boşa kürek çekiyorsunuz.
    Önce emniyet, sonra hareket...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    +1
    hort hort hoooooooooort..................
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

moert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın 250 lira karşılığında 2 günlük eğitimleri var...bir arkadaşım aynı senin durumunda iken gitti...adam çıktığında profesyoneldi...kesinlikle git....
    İstanbulda ise bu kurs alabilirmyiim adresini size zahmet :D bence ROSSİ CIKARIM belki.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler