Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ayrintilari bilmiyorum.
    Yarislara takilan arkadaslar var,onlardan duydum ben de.
    Her kimse Allah rahmet eylesin, diyecek baska bir sey yok.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Benim de öğrenebildiğim istanbullu Hakan isimli biri sıralama turlarında kalp krizi geçiriz hakkın rahmetine kavuştuğu. Ne yazık ki çok kötü bir durum bu. Allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum...
    AKIN FİDAN

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış nasıl geçti yarış ?

Ben bu yarışı es geçmek zorunda kaldım ne yazık ki =( Tam final haftasının ortasına denk geldi. 23-24 Haziranda görüşmek üzere...
    valla ben de padokta sana baktım, bulamadım. yarış biraz tuhaf oldu. aylar öncesinden aldığım contour kameramı ve GPS lap timer' ımı büyük bir hevesle motoruma monte ettikten sonra cuma günkü ilk antrenmana çıktım. daha ilk turda kırmızı bayrak çıktı malesef patlayan patlayana...
    2 saat sonra ikinci antrenmanın henüz ilk turunda ben 1. viraja yatmışken gaz kolu kitlenen bir arkadaşın epey hızlı bir şekilde bodozlama bana dalması sonucu hafiften hastanelik oldum. motora bişey olmadı, bende kazayı sol dirseğimde bikaç dikiş ve şiş bir ayakla atlattım. kamera da sorunsuz çalışıyor kazayı da gayet başarılı çekmiş

benim katıldığım 1000C grubunda 38 kişi vardı, cuma akşamı yarışa 30 kişi alabileceklerini, sıralama turlarından sonra en yavaş 8 kişiyi eve göndereceklerini bildirmişlerdi. tahmin edeceğin gibi henüz hayatının 2nci yarışına çıkacak olan ben biraz tedirgin oldum.

neyse abicim cts günkü antrenmana şiş ayağımın bota sığmaması sonucu giremedim, sıralama turlarından önce erdem' le beraber ayağı ittire ittire bota soktuk, daha 1 tur atmıştıkki kırmızı bayraklar çıktı, malesef bu ilk sıralama turunda hakan derin isimli yarışçı arkadaş hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin. biz arkadaşı kaybettiğimizi gün sonunda öğrenebildik. netice olarak 2. sıralama turundan sonra 2:27:98 ile 19. sıradan start almaya hak kazzandım. http://www.tmf.org.tr/pdfs/1000C%20QP2%20RESULTS.pdf

yarışı da 2:25 lik dereceyle 16. bitirdim. Bana çarpan eleman beni en son virajda geçerek 15. oldu şahsen kendim için hedeflediğimden daha iyi bi derece oldu

cuma-cts-pzr 3 gün boyunca mekanikerliğimi yapmaktan beni hastaneye yetiştirmeye kadar tam destek veren kadim dostum erdem (edy) kardeşim sayesinde yarı sakat da olsa yarışabildim edy' ye binlerce selam ve teşekkür

bu arada 2nci ayağın cuma-cts-pazar günü yapılacağını çarşamba günü açıklayan TMF' yi de tebrik etmeden geçemiycem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrintilari bilmiyorum.
    Yarislara takilan arkadaslar var,onlardan duydum ben de.
    Her kimse Allah rahmet eylesin, diyecek baska bir sey yok.
    hayatını kaybeden kişi benimle aynı kategoride yarışan bir arlkadaştı. ilk sıralama turlarının henüz başında bir arkadaşı pistin yan tarafında çok alakasız bir yerde (kaza sonucu veya viraj alamamak, frenaj hatası gibi sebeplerle gidilemiyecek bir yerde) motorun yanında hareketsiz yatarken gördüm. Hakan Derin isimli bu arkadaş malesef sıralama turları sırasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş. Yüce Rabbim rahmetini esirgemesin.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı dinmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben de padokta sana baktım, bulamadım. yarış biraz tuhaf oldu. aylar öncesinden aldığım contour kameramı ve GPS lap timer' ımı büyük bir hevesle motoruma monte ettikten sonra cuma günkü ilk antrenmana çıktım. daha ilk turda kırmızı bayrak çıktı malesef patlayan patlayana...
    2 saat sonra ikinci antrenmanın henüz ilk turunda ben 1. viraja yatmışken gaz kolu kitlenen bir arkadaşın epey hızlı bir şekilde bodozlama bana dalması sonucu hafiften hastanelik oldum. motora bişey olmadı, bende kazayı sol dirseğimde bikaç dikiş ve şiş bir ayakla atlattım. kamera da sorunsuz çalışıyor kazayı da gayet başarılı çekmiş

benim katıldığım 1000C grubunda 38 kişi vardı, cuma akşamı yarışa 30 kişi alabileceklerini, sıralama turlarından sonra en yavaş 8 kişiyi eve göndereceklerini bildirmişlerdi. tahmin edeceğin gibi henüz hayatının 2nci yarışına çıkacak olan ben biraz tedirgin oldum.

neyse abicim cts günkü antrenmana şiş ayağımın bota sığmaması sonucu giremedim, sıralama turlarından önce erdem' le beraber ayağı ittire ittire bota soktuk, daha 1 tur atmıştıkki kırmızı bayraklar çıktı, malesef bu ilk sıralama turunda hakan derin isimli yarışçı arkadaş hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin. biz arkadaşı kaybettiğimizi gün sonunda öğrenebildik. netice olarak 2. sıralama turundan sonra 2:27:98 ile 19. sıradan start almaya hak kazzandım. http://www.tmf.org.tr/pdfs/1000C%20QP2%20RESULTS.pdf

yarışı da 2:25 lik dereceyle 16. bitirdim. Bana çarpan eleman beni en son virajda geçerek 15. oldu şahsen kendim için hedeflediğimden daha iyi bi derece oldu

cuma-cts-pzr 3 gün boyunca mekanikerliğimi yapmaktan beni hastaneye yetiştirmeye kadar tam destek veren kadim dostum erdem (edy) kardeşim sayesinde yarı sakat da olsa yarışabildim edy' ye binlerce selam ve teşekkür

bu arada 2nci ayağın cuma-cts-pazar günü yapılacağını çarşamba günü açıklayan TMF' yi de tebrik etmeden geçemiycem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

hayatını kaybeden kişi benimle aynı kategoride yarışan bir arlkadaştı. ilk sıralama turlarının henüz başında bir arkadaşı pistin yan tarafında çok alakasız bir yerde (kaza sonucu veya viraj alamamak, frenaj hatası gibi sebeplerle gidilemiyecek bir yerde) motorun yanında hareketsiz yatarken gördüm. Hakan Derin isimli bu arkadaş malesef sıralama turları sırasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş. Yüce Rabbim rahmetini esirgemesin.
    Şu 15. vatandaşa söyleyecek de çok şey varmış ama bu mesajda sadece tebrikler ve başarılar dileyeyim
    Gelecek ayaklarda daha iyi derecelerle, kısa zamanda da podyum basamaklarında ve en tepesinde görmek dileklerimle...

(Ayak demişken aklıma geldi bir de geçmiş olsun tabii...)
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ne yazık ki zamansız oldu bu yarışlar. Tam olarak 2 hafta süren final zamanının tam ortasındaki haftasonuna denk geldi. Bi ara gözümü karartım ama yemedi gelmek =)

Kısmetse 23-24 Hazirandaki yarışlarda görüşmek üzere. Öncelikle geçmiş olsun ardından tebrik ederim Barış.
    AKIN FİDAN

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ohh millet gazlasin bizde burda X e deger verelim, 18. yuzyil ingiliz siirleri hakkinda proje yapalim.
    Hayat size guzel valla.

Olen arkadas Allah rahmet eylesin.
    Dinmeyen sanada hem gecmis olsun hemde tebrikler, ben normal ayagimi bota zor sokuyorum.
    We are many...

Motosikleti
    1000 RR 8
    aslında iyi bir arkadaş, kazadan sonra defalarca gelip özür diledi. malesef pistte oluyor böyle şeyler. işin kötüsü motor pert veya ağır hasarlı olsa ne kasko karşılıyor ne de kimin suçlu olduğuna bakılıyor, herkes kendi masrafını karşılıyor. özellikle benim gibi çok sınırlı bütçelerle (rutin bakım + lastik) yarışanların aklında sürekli var bu kaza korkusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohh millet gazlasin bizde burda X e deger verelim, 18. yuzyil ingiliz siirleri hakkinda proje yapalim.
    Hayat size guzel valla.

Olen arkadas Allah rahmet eylesin.
    Dinmeyen sanada hem gecmis olsun hemde tebrikler, ben normal ayagimi bota zor sokuyorum.
    teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Nerdesiniz yahu gazlamaktan fırsat bulamıyorsunuz galiba =)
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    1000 RR 8
    ramazandandır. benim için öyle en azından. 4. ayakta yoktun...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı dinmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazandandır. benim için öyle en azından. 4. ayakta yoktun...
    Maddi durumlardan ötürü. Kısmetse 30 Eylülde görüşmek üzere. Bu sefer umarım benim için daha farklı olur.
    AKIN FİDAN

yakında bende aranıza katılıcam, allah o günleri göstericek inşallah banada
    samet10 bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    inşAllah, herşeyin hayırlısı olsun
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

amiiinnnn

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    herkese merhaba, 3 ay önce satın aldığım motorumu büyütmek amacıyla satıyorum... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9142879/detay/
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

BarışKB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok ama ileride 1000 RR :)
    SS kullanan tecrübesi olan bir çok kişi ile konuşmak isterim çok meraklıyım bende alıcam ileride şimdiden ne öğrensem kar
    arkadaş ekler veya mesaj atarsanız sevinirim.

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    beyler, motul yağ siparişi verdim internetten. yanında da microfiber hediye bez gönderdiler. bana biraz uygun geldi ve paylaşayım dedim. sitenin adını yazmak istemiyorum reklam olur diye ama gayet ucuz geldi bana.. sonra bi baktım firma trabzonluymuş.. adam hemşehrimiz çıktı yani. site

saygılar.
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaslar 2.el 600rr almayı düşünüyorum. Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.

2008 model ve üstü yeni kasalara bakıyorum. Ancak genellikle 30.000km civarında oluyorlar. Kaç km ye kadar götürür, yakıt hariç masrafı ne olur. Neler tavsiye edersiniz.

dentcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    R6 al....derim. Şşşşşşşttt...........Bak biiiii.....
    Dr.MZÇ ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Yahu bir zamanlar sitenin en zevk aldığım sayfalarıydı buralsı.
    İntern öğrenciyken nöbetlerde uyutmadıklarında açar okurdum kaldığım yerden.
    Şimdi buraya kimse uğramayınca içim burkuluyor.
    Sırf burada bir şeyler paylaşayım burası tekrar hoş sohbet meclisi olsun diye
    Bir SS makine alıp gazlayasım var
    Allah rahmet eylesin Murat Ağabey'i özlemle anıyorum...
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ss kullanıcılarında iş yok motoru büyütünce herkes forumlardan eli ayağı çekiyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler