Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZX10R'ın cıkardıgı ses

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wolfsangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedef mt-25, hayal zx10r
    Esenlikler. Videodaki ZX10R'ın cıkardıgı ses digerlerine göre biraz daha ince ve vrooooooooomPITITITI sesi kesiciye girerken mi oluyor? Ve hangi modellerde oluyor bu ses? Ilk defa böylesini görüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=5talnMdqYjw&t=61s

Edit: Su alttakinin sesi bayagı kötüymüs
    https://www.youtube.com/watch?v=uHdwxewQ3xo&t=192s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Kurulum ile alakalı bir durum, düz boru akrapovic ve quickshifter var demiş video sahibi.

Video açıklaması: Launching a Kawasaki Ninja ZX10r (2014) with Quickshifter and STRAIGHT PIPED AKRAPOVIC. No cat or nothing, just full sound recorded by a second GoPro in the back of the bike, no wind noices
    Wolfsangel bunu beğendi.

Motosikleti
    Hedef mt-25, hayal zx10r
    Cevap icin tesekkür ederim. Peki quickshifteri ve düz boru akrapovic'i diger modellere taksak mesela sallıyorum 2017, 2020 veya 2024 ZX10R'lara yine bu sesi elde edebilir miyiz?

Motosikleti
    Yuki ZN250T
    Alıntı Wolfsangel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap icin tesekkür ederim. Peki quickshifteri ve düz boru akrapovic'i diger modellere taksak mesela sallıyorum 2017, 2020 veya 2024 ZX10R'lara yine bu sesi elde edebilir miyiz?
    Videodaki ses ile birebir ses aynı olmaz, gurultuden dolayi mikrofonlar sesi sonumluyor ve videolarda yuzyuzeye nazaran sesler daha kotu.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    Esenlikler. Videodaki ZX10R'ın cıkardıgı ses digerlerine göre biraz daha ince ve vrooooooooomPITITITI sesi kesiciye girerken mi oluyor? Ve hangi modellerde oluyor bu ses? Ilk defa böylesini görüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=5talnMdqYjw&t=61s

Edit: Su alttakinin sesi bayagı kötüymüs
    https://www.youtube.com/watch?v=uHdwxewQ3xo&t=192s
    kesici her motorda bulunan bir özellik zx10r'ın bu kadar iyi ses çıkarması 1000cc 4 silindir ve quickshifter bulunması. videoda adam vitesi sonuna kadar kullanıp qs ile vites attığı için vroooommmmtututututuçatpat ediyor
    Wolfsangel bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hemen hemen elde edilir ama bunları açık hava filtresi ve yazılım ile desteklemek gerekirki güç elde edilsin.
    doberman ve Wolfsangel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hedef mt-25, hayal zx10r
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen elde edilir ama bunları açık hava filtresi ve yazılım ile desteklemek gerekirki güç elde edilsin.
    Biraz sacma olacak ama ben MT-125 almayı planlıyorum. MT-125'e quickshifteri ve ayni egzozu taksam vites yükseltirken o sesi alabilir miyim?

İlgili herkese tesekkürler, iyi günler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Biraz sacma olacak ama ben MT-125 almayı planlıyorum. MT-125'e quickshifteri ve ayni egzozu taksam vites yükseltirken o sesi alabilir miyim?

Maalesef alamazsınız, bahsettiğiniz eklentileri yapmak hem çok maliyetli hemde deymecek bir iş çıkacak ortaya. Hem sonradan takacağınız quickshifter düzgün çalışmama ihtimalide var.
    Wolfsangel bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS

kanka mt125 bildiğim kadarıyla tek silindir. zx10r 4 silindir. sen orjinal full sistem akrapoviç taksan dahi orjinal egzozlu zx10r sesi çıkmaz ayrıca 125-250 cc motosikletlere takılan çakma akrapoviçlerin sesi de hiç tatmin edici değil sadece kulak ağrıtıyor. özellikle 125 cc tek silindir makinaya bunu yaparsan sadece gülerler adama. orj akrapoviç takıcam dersen, qs'a hiç girmiyorum bile. 2 mt 125 parasını hazırla. tahminen 35 40 bin tl civarındadır. Hiç girme bence bu işe.
    Wolfsangel bunu beğendi.
    Gemileri yak kaptan. Sana da motor alalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)