Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kararsızlık...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kararsız Fişeq :D
    Merhabalar ben Bora,ailenize katılmak istiyorum.
    İlerde racing kullanacağım için racing ile başlamak istiyorum.
    Ve akla gelen ilk isimler CBR125R ve Yamaha Yzf R125
    Gelen geçen herkezin CBR ı övüceklerini biliyorum.Bende öleydim az masraf.Ama motorun görünüşüne bir baktım bir dahada bakmadım o birleşik farları yüzünden.Adeta tiksindim.En az 2 yıl kullanacağım,hız meraklısı olmadığım bir racing istiyorum.Yamaha Yzf R125 den başka seçeneğim varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Ucuz olur biraz döküntü olabilir ama iyi başlangıc motoru olur 2011 öncesi RR kafa cbr 125 olabilir(cift farli kafalarina hastayim ben )

Motosikleti
    Yeni modeller daha çok ilgimi çekmekte Uzun süre kullanacağım için.2011 modelini bende takdir ediyorum ama pek iç açıcı değil :(
    + Oo Abi Kaçlık? -125 lik +Ekipman niye takıyorsun o zaman hıaaa*** +Ulan hem motor tehlikeli diyorsunuz hemde ekipmana ne gerek var diyonuz

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkiside güzel motosikletler, beğendiğini al.

Motosikleti
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkiside güzel motosikletler, beğendiğini al.
    Teşekkürler
    + Oo Abi Kaçlık? -125 lik +Ekipman niye takıyorsun o zaman hıaaa*** +Ulan hem motor tehlikeli diyorsunuz hemde ekipmana ne gerek var diyonuz

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R125 mi guzel gozukuyor? O ciliz cakma ss mi guzel? Yapmayin yav,goz var nizam var. 125r in kalibi yeterde artar bile,yemisim farlarini. Illa cift varmi istiyosun,yeni kasalarda cift farda var,daha ne olsun? Hiz meraklisi olmadiginiz icin racing mi istiyorsunuz? Orasida ayri bi konu olmus. Saygilar

Motosikleti
    honda pcx
    2.el cbr 250 al kardeşim. Başka seçeneğin yok gibi geldi bana.

Motosikleti
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 mi guzel gozukuyor? O ciliz cakma ss mi guzel? Yapmayin yav,goz var nizam var. 125r in kalibi yeterde artar bile,yemisim farlarini. Illa cift varmi istiyosun,yeni kasalarda cift farda var,daha ne olsun? Hiz meraklisi olmadiginiz icin racing mi istiyorsunuz? Orasida ayri bi konu olmus. Saygilar
    İlk olarak sorularınıza sırasıyla cevap vereceğim.
    Evet kendimce R125 i beyeniyorum,renkler ve zevkler tartışılamaz.CBR ın yeni kasaları çift farmı?125cc de hız meraklısı mı olunur?Racing illaki hız içinmi alınır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el cbr 250 al kardeşim. Başka seçeneğin yok gibi geldi bana.
    125CC ile başlamak durumundayım.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Güzel kardeşim, alacağın motor başlangıç motorun ve acemilik atacağın motor olacak. O nedenle illa en iyisi olsun diye kafaya takma fazla. 1 yıl sonra 125cc den sıkılıp 250 liklere bakmaya başlayacaksın zaten, adım gibi eminim

Hani desen ki 250cc alıp uzun süre kullanacağım, onu anlardım, 250cc ler seni uzun süre idare eder, alırkende ince eleyip sık dokumaya değer. Şuan temiz bir motor alıp sürüşünü geliştirmen daha önemli, marka modele takılma ilk etapta.

Gelelim sorduğun motorlara. İki motorda iyidir. Ancak parça fiyatları yamahada daha yüksek. İnternete girip yan grenaj, gösterge, ayaklık vs gibi fiyatlara bakarsan bunu görürsün. Başlangıç motorunu düşürme yada yana yatırma ihtimalin var, bunu göz önünde bulundur.

Düşürdüğün zaman sana daha az masraf açacak bir motor seçmeni öneririm. Ancak bütçe problemim yok, parça fiyatlarını da fazla önemsemiyorum diyebiliyorsan 2 motorda güzeldir, gönlünden hangisi geçiyorsa onu alabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim, alacağın motor başlangıç motorun ve acemilik atacağın motor olacak. O nedenle illa en iyisi olsun diye kafaya takma fazla. 1 yıl sonra 125cc den sıkılıp 250 liklere bakmaya başlayacaksın zaten, adım gibi eminim

Hani desen ki 250cc alıp uzun süre kullanacağım, onu anlardım, 250cc ler seni uzun süre idare eder, alırkende ince eleyip sık dokumaya değer. Şuan temiz bir motor alıp sürüşünü geliştirmen daha önemli, marka modele takılma ilk etapta.

Gelelim sorduğun motorlara. İki motorda iyidir. Ancak parça fiyatları yamahada daha yüksek. İnternete girip yan grenaj, gösterge, ayaklık vs gibi fiyatlara bakarsan bunu görürsün. Başlangıç motorunu düşürme yada yana yatırma ihtimalin var, bunu göz önünde bulundur.

Düşürdüğün zaman sana daha az masraf açacak bir motor seçmeni öneririm. Ancak bütçe problemim yok, parça fiyatlarını da fazla önemsemiyorum diyebiliyorsan 2 motorda güzeldir, gönlünden hangisi geçiyorsa onu alabilirsin.
    Teşekkürler

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    Kisa sure sıkılacagin icin 125 cc den cok para verme .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)