Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Biraz da ben kafanı karıştırayım madem ;) Yamaha R25 çıkacak. Büyük ihtimalle bir sonraki fuarda satışa çıkacaktır, belki o kadar beklemez bile. Yamaha MT serisindeki gibi uygun fiyat politikasına devam ederse ki sanırım öyle olacak, uygun fiyata 250 cc sport motor sahibi olabilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben ayağımı ön tekerle çatalın oraya sokarak durduruyorum.
    Ayakkabının altını eritirsin yapma öyle iki çift kaliteli fren balatası tak düzelir
    zonta bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Honda veya Hyuosung tercih etmelisin diğerlerinde is yok ama bu motorlar hep ogrenilmek için alindigindan kesinlikle sıfır öneririm sana ama para yetişmezse yuksek model almaya bakmalısın

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz da ben kafanı karıştırayım madem ;) Yamaha R25 çıkacak. Büyük ihtimalle bir sonraki fuarda satışa çıkacaktır, belki o kadar beklemez bile. Yamaha MT serisindeki gibi uygun fiyat politikasına devam ederse ki sanırım öyle olacak, uygun fiyata 250 cc sport motor sahibi olabilirsin.
    valla iyi dedin uygun fiyatlı gelirse bizim cbr ye yol gözükür ama seneye gelecek galiba
    mgokhan57 bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar boş yorum görüyorum ki içten içe gülüyorum. Nasıl olur da 8 bin liralık motora çöp diyebilirsiniz aklım almıyor. Arkadaşın listede bahsettiği motorların sıfır fiyatlarına baktığınızda aradaki 5 bin liralık farkı nasıl görmez bir insan? Daelim Roadwin sıfır fiyatı sitede yazmıyor, sahibindende 8300 tl'ye 0 km mevcut. Megelli 250R sıfır fiyatı 9000 TL. Honda CBR250 ise 13000 TL. İş ikinci ele inince daha da değişiyor. Bugün tertemiz 2-3 bin km'de Daelim veya Megelli ikinci elde zorlarsanız 6-7 civarına bulunabilir. Ama aynı temizlikte ve km'deki Cbr250'yi 12000 TL'den aşağı bulamazsınız. Şimdi aradaki fark 2 kata çıktı. 6 nerde 12 nerde yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim. Tabii ki arada kalite farkı olacak, bunu motorların fiyatlarından anlayabilirsiniz ama acaba o farka değer mi? Burada tartışma yapacaksak eğer bu fiyat farkını göz önünde bulundurmazsak bir sonuca ulaşamayız.

Paran varsa gidip Honda ya da Hyo almanı öneririm, tabii olası düşme kalkma durumlarında parça fiyatlarını da hesaba katmalısın. Honda alırsan satması kolay olur, servis ağı çok ve kaliteli, avantaj. Hyo gerçekten gösterişlidir, iridir, iyi şekil yaparsın, iyi gidersin, satması zor olabilir. Eğer ki bu paralara çıkamam dersen o zaman Daelim ve Megelliye yönelebilirsin. Bu iki motor da dünya çapında aynı marka ile satılan, kendini kanıtlamış motorlar. Alacağın sıfır veya sıfıra yakın bir daelim veya megelli'nin seni yolda bırakacağını sanmıyorum, ancak bir Honda kalitesi de beklememen gerekir.

Bu arada Megelli ile ilgili de iki çift laf edeyim. Yoldan 600RR geçtiğinde CBR250'ye değil, size korna çalar. CBR 250 ile yanyana koysanız bir allahın kulu gidip CBR'a bakmaz. Gösterişlidir, sesi toktur, yolda dikkat çeker. CBR düzde 150-160 yapar, Megelli 130-140. Yarış motosikleti değildir, fakat bu hızları yaparken km'de 15-16 kuruş yakar! Kesinlikle bir CBR kadar konforlu değildir. Hemen hemen TVS Apache RTR 150 kadar titreşimli makinedir; ayrıca CBR gibi dik sürülmez, epeyce yatman gerekir. Bu sebeple uzun yolda bel ağrısı yapar. Amortisörleri (hepsinde olmayabilir belki benim motoruma hastır) serttir, yurdum yollarında can sıkabilir. Kesinlikle seni yolda bırakmaz, belki ufak tefek sorunlar yaşayabilirsin ama parçası mevcuttur, istediğinde kargoyla 2 günde eline geçer. Servisi yaygın değildir, iyi bir usta bulman gerekir.

Bana kalırsa önce ne amaçla kullanacağına karar ver, öyle arayışa devam et. Eğer günde şehiriçi 15 km yol yapacaksan, gösteriş arıyorsan CBR 250 13 bin tl verip alınacak motor değil. Ama her ay 500-600 km'lik uzun yola çıkacaksan, yola çıktın mı sırf keyif ve viraj için 50-100 km yapacaksan bu kez alınabilecek en uygun motordur.

Biraz uzun oldu arkadaşlar, kusura bakmayın. Okursanız eğer ne ala.
    Çöp...
    Karalı bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okumaya üşenenler için yazının özeti honda veya Hyosung al
    Özetin doğrusu şu: Paran varsa Honda veya Hyo al, paran yoksa Daelim ve Megelli de seni mutlu edecektir.

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çöp...
    Herkesin sizin gibi 250'lik motosiklete verecek 13000 TL'si olmayabilir. İnsanların sahip olduklarını veya sahip olmaya çalıştıklarını küçümsememek gerek. Çöp motor yoktur, her motorun iyi ve kötü yönleri vardır.
    Megelli39 ve durgay14 bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Benim sıralamam da sadece kawasaki var

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    cbr al keyfine bak derim

durgay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3-4 hariç geri kalan çöp....

Ayrıca her aklına bir şey takılan bu siteye gelip, üye olup konu açıyor... Bir kendini tanıt önce. Kimsin, nesin ? Daha 6-7 dakika olmuş üye olalı.
    Gerekli konuları mevcut bu modellerin. Biraz araştırma yap, gel konu aç buraya... Canımızı iste, vermeyelim tabi

3 ve 4 harici sil kafandan kardeşim Başını belaya sokma...
    ,

Forumlar ne icindir? motorsıkletle ilgili aradıklarımı bu forumda buluyordum. Bende konuyu acan arkadas gibi Uye degildim ve simdi uye oldum. Konu acılmaması mı gerek. Cok bos birisin nyse.

Konuya gelirsek , bende izmir de oturuyorum. 5-6 liralık butcem var. Gunde 15 km yapıcagim 250 cc lik bir motor arıyorum. Tip olarak en begendim
    -BuMoto/Jinling Calibre 250CC
    -YUKİ YK250
    bu iki motor. yuki altın elbiseli adam yerden yere vurdu onu dusunmuyorum.
    "BuMoto/Jinling Calibre 250CC " i yine bu sitede tanıtım olarak , anlatım olarak gordum ama genel olarak siz motorcuların gorusu nedir ?
    Benim icin sekli guzel olsun, az yaksın, seri kalksın, beni yarı yolda bırakmasın. 1. yılında bozulmasn.
    Simdiden tskkrler ..

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    "Benim icin sekli guzel olsun, az yaksın, seri kalksın, beni yarı yolda bırakmasın. 1. yılında bozulmasn.
    Simdiden tskkrler ..[/QUOTE]"

bukadar şey istiyorsunuz ve 5-6 lira bütçeniz var çok iyi.. onlara çöp diyen arkadaş boşuna demiyorki. istediklerinizi sadece hyosung ve honda karşılayabilir.ama bütçenizi zorlamanız gerekicek.

Motosikleti
    Megelli 250R
    Ezberci eğitimden bizede ezberci bilgiler geliyor sanırım ne yaziiki bazılarına göre hyo ve honda haricinde adam akıllı motor yok ve geri kalan tüm motorlar çöp segmentine çok kolaylıkla girebiliyor, yazık ne diyim.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özetin doğrusu şu: Paran varsa Honda veya Hyo al, paran yoksa Daelim ve Megelli de seni mutlu edecektir.

Herkesin sizin gibi 250'lik motosiklete verecek 13000 TL'si olmayabilir. İnsanların sahip olduklarını veya sahip olmaya çalıştıklarını küçümsememek gerek. Çöp motor yoktur, her motorun iyi ve kötü yönleri vardır.
    Nedense şu megelli, yzf 125 çakması veya türevi motorları alanlar avukat kesilip... Kendi motorlarına toz kondurmuyorlar... Ama kendi motorlarını sattıktan sonra atış serbest ?

Bak adam belli başlı motor modellerini eklemiş. Hangisi demiş... 13.000TL motor o listede yer alınıyor ise demekki o kadar bütçesi vardır he ? Biraz akıl ve mantık.
    Maddi durumumu nereden biliyorsun ? Ahmet senmisin

Alıntı durgay14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,

Forumlar ne icindir? motorsıkletle ilgili aradıklarımı bu forumda buluyordum. Bende konuyu acan arkadas gibi Uye degildim ve simdi uye oldum. Konu acılmaması mı gerek. Cok bos birisin nyse.

Konuya gelirsek , bende izmir de oturuyorum. 5-6 liralık butcem var. Gunde 15 km yapıcagim 250 cc lik bir motor arıyorum. Tip olarak en begendim
    -BuMoto/Jinling Calibre 250CC
    -YUKİ YK250
    bu iki motor. yuki altın elbiseli adam yerden yere vurdu onu dusunmuyorum.
    "BuMoto/Jinling Calibre 250CC " i yine bu sitede tanıtım olarak , anlatım olarak gordum ama genel olarak siz motorcuların gorusu nedir ?
    Benim icin sekli guzel olsun, az yaksın, seri kalksın, beni yarı yolda bırakmasın. 1. yılında bozulmasn.
    Simdiden tskkrler ..
    Ulan fake üyelik alıpmı türüyorsunuz, ne yapıyorsunuz anlamıyorum. Birde boş birisin demezmi... Neyse küfür-hakaret etmiyeceğim. Erdem abi banlıyor sonra aylık olarak
    Site içerisinde hali hazırda yüzlerce açılmış bir konu için evet konu açılmaması gerekli. Forum kurallarını oku, adam ol.. Öyle gel.

Yuki megellesi vs modellerine göre calibre bir tık daha kalitelidir. En azından ota boka yolda kalmazsın.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Nedense şu megelli, yzf 125 çakması veya türevi motorları alanlar avukat kesilip... Kendi motorlarına toz kondurmuyorlar... Ama kendi motorlarını sattıktan sonra atış serbest ?

Bak adam belli başlı motor modellerini eklemiş. Hangisi demiş... 13.000TL motor o listede yer alınıyor ise demekki o kadar bütçesi vardır he ? Biraz akıl ve mantık.
    Boş konuşma sahiden, ne bileceğim senin maddi durumunu. Burada adam ikinci elde 6 bin TL'den başlayarak alabileceği bir sürü motor sormuş sen kaçtır honda ve hyosung haricine çöp diyorsun. Bunu dediğine göre maddi durumun Honda ve Hyosungu almaya yetiyor. Beni ilgilendirmez, herkesin durumu farklı. Benim de yetmediğinden Megelli tercih ettim.

Bu arada, Yuki gibi çakma motorları toplayıp üstüne isim yazıp satan bir marka ile bütün dünyada aynı isim ile satılan ve kendine has tasarımlara sahip, ayrıca dünya çapında pistlerde de kullanılan Megelli'yi karşılaştırma istersen. Kaç kere kullandın, kaç kere yolda kaldın da böyle konuşuyorsun?

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Megelli - Hyo - CBR.

Açık Söyleyeyim Üçüne'de Binmedim, Ama Resimler - Videoalar ve Fiyat ! Kaliteyi Gösteriyor.

Paran Yoksa ve Bazı Şeyleri Limitinde İstiyorsan Al Megelli, Paran Çoksa Al CBR Dünyayı Gez.

durgay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ulan fake üyelik alıpmı türüyorsunuz, ne yapıyorsunuz anlamıyorum. Birde boş birisin demezmi... Neyse küfür-hakaret etmiyeceğim. Erdem abi banlıyor sonra aylık olarak
    Site içerisinde hali hazırda yüzlerce açılmış bir konu için evet konu açılmaması gerekli. Forum kurallarını oku, adam ol.. Öyle gel.

Yuki megellesi vs modellerine göre calibre bir tık daha kalitelidir. En azından ota boka yolda kalmazsın.
    Senin gibi IQ ' su düsük biri icin fake uyelik acıp, 10 sn mi bile heba edicek biri degilim. Sen googleda ismini yazarken ben forumlarda bilgi paylasımı yapardım, motora bir heves ettigim icin bu sene bu forumda takılmaya basladım. Senin gibi cok bilmislerin dısında guzel bir forum.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı durgay14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gibi IQ ' su düsük biri icin fake uyelik acıp, 10 sn mi bile heba edicek biri degilim. Sen googleda ismini yazarken ben forumlarda bilgi paylasımı yapardım, motora bir heves ettigim icin bu sene bu forumda takılmaya basladım. Senin gibi cok bilmislerin dısında guzel bir forum.
    Ben ÇÖP olduğunu savunacağım bu motorun, senin gibi zoruna gidenlerde her zamanki gibi rahat durmayacak. . .

Bir gerçek var arkadaşım... Kabullenin bunu. FAN olmaya gerek yok, kasmaya gerek yok, stres yapmaya gerek yok, birde max 25 yaşındayken paylaşım yapıyordum cart curt şeklinde aptalca böbürlenmelere hiç ama hiç gerek yok.

Üyelik yılıma bak bu siteye canum, öptüm.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)