Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2024 Motosiklet Fuarında Neler Var?

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet, bisiklet ekipman ve aksesuarları fuarı 20-23 Mart tarihleri arasında motosiklet tutkunlarını İstanbul Fuar Merkezi'nde bir araya getirecek. Motobike İstanbul, yeni salonlarda daha fazla katılımcı marka ile motosiklet tutkunlarına eksiksiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

2024 Motosiklet Fuarı Firma Salon Planları Açıklandı.
    Hangi firmanın standı nerede aşağıdaki planlarda görebilirsiniz.

Fuar planını büyük görmek için resme tıklayın

Fuar planını büyük görmek için resme tıklayın

2024 Motosiklet Fuarında Hangi Etkinlikler Var
    Etkinlikler hangi gün hangi saatte aşağıda görebilirsiniz.

Motobike Academy kayılacak kişiler: Motorcu Muhabbeti , Kolaçan, Zafer Akçay Akademi, Onur Çakı, Yosi Mizrahi, Saliha Özkan, Ömer Faruk Günay, Sefa Aynal, Serkan Özdemir.

Circus Trial Tour Türkiye'de ilk kez Motobike Fuarında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Araba ile giderseniz bolca eziyet var. 30 dk dır girebilmiş değiliz.
    espresso bunu beğendi.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Alıntı dreams82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba ile giderseniz bolca eziyet var. 30 dk dır girebilmiş değiliz.
    Yarın sabah erkenden Bursa dan yola çıkacağım ve Cumartesine kadar oradayım. Hangi saatlerde kalabalık oluyor acaba? Sabah orada olup, iki gün boyunca Ataköy de otelime gideceğim. İnşallah çok trafikte kalmam.

Bursa da 20 dk yolu 30 dakika da aldığımızda amma trafik var, bu ne böyle diyoruz. İstanbul da 13 km yolu insanlar 1,5 saatte alıyorlar. Bir de arabayla gideceğim. Motorcu olarak arabayla trafiğe kaldım mı hiç katlanamıyorum.

Motosikleti
    Kymco AK550
    honda, yamaha, korlas grubu hariç herkes var sanırım. honda yamaha'ya kimsenin ihtiyacı da yok zaten ama korlas niye katılmıyor anlamıyorum. epeyce eğlenceli model var portföylerinde, görmek isterdim. bmw geçen sene yoktu sanki yanlış mı hatırlıyorum. indian da yok galiba bu sene.

bebek geldi geleli bir şeye zaman bulamıyorum ama fırsat bulursam giderim yine ben.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda, yamaha, korlas grubu hariç herkes var sanırım. honda yamaha'ya kimsenin ihtiyacı da yok zaten ama korlas niye katılmıyor anlamıyorum. epeyce eğlenceli model var portföylerinde, görmek isterdim. bmw geçen sene yoktu sanki yanlış mı hatırlıyorum. indian da yok galiba bu sene.

bebek geldi geleli bir şeye zaman bulamıyorum ama fırsat bulursam giderim yine ben.
    valla gördüğüm kadarıyla yalan olmasın korlas var hocam.yamaha honda zaten o işleri bıraktı talepten özgüven patlaması olmuş 1000 kişilerin sıralarına girip beklediği motorun nesini getirip fuarda göstersinler zaten gösterseler kavga çıkar kesin dalacak o kadar adam varki bunlara.her geçen laf soksa zaten günde 5000+ küfürünü alır 2. gün fuardan ayrılırlar honda yamaha memleketin beka meselesi oldu bu firmalara acı bir ayar çekilmesi şart.bahane bitiremediler korona çip savaş diye diye 3. seneyi bitirdiler yok çeke çeke.bu düzenin bir 2 senesi en az daha var.motorlara zam gelir diye dua ediyorum şahsen zam gelsin talep düşsün binicisi alsın binsin.otomobil yatırım aracı olmaktan çıktı alanların elinde patladı ama motor hala 10 numara yatırım aracı olarak devam ediyor bazı model markalar için.
    bu arada uzuuun zamandır gördüğüm en güzel fuar galiba.4 5 senedir fuara karşı olan biri olarak istanbulda olsam kesin giderdim.bir sürü lansman fiyat indirimi karta taksit olayları vs var.seçimden önceki son çağrı onlarda biliyor son nefeslerini kullanıyorlar.düşünen varsa bence mantık çerçevesinde son viraj gibi gözüküyor

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gördüğüm kadarıyla yalan olmasın korlas var hocam.
    köşede fantic, moto morini ve italjet varmış ama triumph yok.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın sabah erkenden Bursa dan yola çıkacağım ve Cumartesine kadar oradayım. Hangi saatlerde kalabalık oluyor acaba? Sabah orada olup, iki gün boyunca Ataköy de otelime gideceğim. İnşallah çok trafikte kalmam.

Bursa da 20 dk yolu 30 dakika da aldığımızda amma trafik var, bu ne böyle diyoruz. İstanbul da 13 km yolu insanlar 1,5 saatte alıyorlar. Bir de arabayla gideceğim. Motorcu olarak arabayla trafiğe kaldım mı hiç katlanamıyorum.
    Yarın ilk gün kalabalık pek olmayacaktır üstüne üstün yağmur gösteriyor ama hafta sonu belki kalabalık olabilir. Belki diyorum çünkü fuarda pek firma yok. Benden tavsiye canının istediği saatte git yalnız kötü bir yıl olacağı için fuardan memnun kalır mısın bilemem
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köşede fantic, moto morini ve italjet varmış ama triumph yok.
    Aynen motoorini italjet gördüm doğal olarak korlas gelmiş dedim.ducati triumph hariç gelmişler yarım korlasbunada şükür
    freasy bunu beğendi.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Ben bu gün 2 de açılır açılmaz gittim.1saate full doldu insanlar.yarinve h.sonunu düşünemiyorum.motosikletleri seven biri olarak,kendi bindiği motor harici diğer motorları çöp olarak görmediğim için baya eğlendim...şekerci dükkanına girmiş çocuk gibi sırıtarak dolaştım.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şekerci dükkanına girmiş çocuk gibi sırıtarak dolaştım.
    fuardan alınacak maks verim budur zaten. başka ne olacaktı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şu cf moto 450 mt yi yakından gören var mı? birkaç resim eklese

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Mt450 nın fotoğrafını çekemedim millet tepesinden inmiyodu...bide anlamadığım motora çok hunharca davraniyolardi dikkatimi çekmişti.aksama doğru cf standinin önünden geçerken son bi defa bakıyım dedim,motorun koltuğunu yırtmışlardı 🙂

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Fuara giriş ücretli mi ücretsiz mi?

Ailecek toplam 3 kişi gitmeye niyetliyiz, eğer ücretliyse, bi anda yüklüce bir ödeme yapmayalım

İlave: Perşembe günü için 250 TL, Cuma için 300 TL, Cumartesi için 350 TL gördüm.
    Perşembe günü 3 kişi gitsek, 750 TL.
    Galiba gitmeyeceğim :(
    espresso ve birbilent bunu beğendiler.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara giriş ücretli mi ücretsiz mi?

Ailecek toplam 3 kişi gitmeye niyetliyiz, eğer ücretliyse, bi anda yüklüce bir ödeme yapmayalım

İlave: Perşembe günü için 250 TL, Cuma için 300 TL, Cumartesi için 350 TL gördüm.
    Perşembe günü 3 kişi gitsek, 750 TL.
    Galiba gitmeyeceğim :(
    İnstada flyrider360 diye bir hesap var 150liradan davetiye kodu dağıtıyor işine yarayabilir. Ben ücretsiz bulmakla uğraşmadığım için ordan aldım

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu cf moto 450 mt yi yakından gören var mı? birkaç resim eklese
    videosunu gördüm tenere gibi duruyordu.

fiyatı ne acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)