Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 ehliyeti hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar. forumda yeniyim. bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. mayıs ayı gibi B ve A2 ehliyeti aldım. malum öğrencilik hali emniyete verilen parayı daha yatırmadım. böyle olunca ehliyeti de almadım. fakat bütün sınavları geçtim. şu durumda motorsiklet kullanırken polis durdursa ehliyet sorsa, bende ehliyetim var ama çıkartmadım diyebilirmiyim? ya da sürücü kursundan alacagım bi belge ehliyetin yerini geçici olarak tutar mı ?
    cevaplar için herkese teşekkür ederim. saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda innova
    onu bende sordum kardeş fakat polis ben olsam es geçerim diyo yeni çıkartacağın için, ama başkasını bilemem diyo yani çıkma derim

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

slm kesınlıkle trafıge cıkma, ehliyet cebıne gırmedıgı surece, yasalar onunde ehlıyetsız olarak ceza yersın

Motosikleti
    honda innova
    arkadaşlar E+A2 ehliyete yazıldım sınavı geçtim dosyalarıda aldım motor aldım parada suyunu çekti sadece A2 yi çıkartabilirmiyim şimdilik, 2 ay sonrada e yi çıkartıcam yardımcı ollursanız sevinirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşım dört ayrı konuya aynı mesajı yazmışsın. Birine yazsan ya da yeni başlık açsan yeterli olurdu. Evet sadece sadece A2 ehliyetini çıkartabilirsin. Kustan aldığın dosyanın içinde sadece a2'nin seftifikası olursa sadece A2'nin harcını ödeyip çıkartabilirsin ama daha pahalıya mal olur. 2 ay sonra E ehliyetin içinde aynı dosyayı hazırlaman gerekecek. Sağlık raporu, sabıka kaydı, kart parası falan bunları ikinci kez ödemen gerekecek. Mümkünse ikisini bir çıkart.

Motosikleti
    honda innova
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım dört ayrı konuya aynı mesajı yazmışsın. Birine yazsan ya da yeni başlık açsan yeterli olurdu. Evet sadece sadece A2 ehliyetini çıkartabilirsin. Kustan aldığın dosyanın içinde sadece a2'nin seftifikası olursa sadece A2'nin harcını ödeyip çıkartabilirsin ama daha pahalıya mal olur. 2 ay sonra E ehliyetin içinde aynı dosyayı hazırlaman gerekecek. Sağlık raporu, sabıka kaydı, kart parası falan bunları ikinci kez ödemen gerekecek. Mümkünse ikisini bir çıkart.
    saol kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)