Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. El Max 1000 tl Olan Scooter Tavsiyeleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr125 kullanıcısıyım fakat muhafaza ve hava durumu yüzünden motorumu memlekete bıraktım , hiç daha önce scooter almadım hangi marka hangi model iyidir bilmiyorum ,

denizlide okuyorum şehir içi kısa mesafelerde kullanmak için scooter almak istiyorum , almak istediğim scooterdan beklentim ; ucuz , sorun çıkarmayan ,

kasası büyük olmasın 50 75 125 cc tarzında , bindiğimde arkasına çantamı koyduğumda götürsün , çok titremesin 60 la gitsin önemli değil , çoook yakmasın ..

scooter modelleri markaları konusunda hiç bir fikrim yok , gerek mondial olsun gerek kanuni olsun kullanıcıları olarak tavsiyelerinizi bekliyorum , 2. el almayı düşünüyorum 700 800 lira bütçem var , 1000 liraya çıkabilirim .

misal olarak da sokakta sık sık gördüğüm tipi gözüme fena gelmeyen bu mondial ( kullanıcısı varsa biraz bahsederse sevinirim ) :

Sonuç olarak sizlerden aldığımda '' ulan nerden bulaştım buna 3 kuruş param vardı o da buna gitti '' demeyeceğim tarzda hakkını verecek yukarıda bahsettiğim özelliklere yakın bu tarz scooter tavsyeleri bekliyorum , şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Asya 125T istemez misin Nostalji? Onlara bak. Az yakar çok kaçar. Çokta sevimli. Tavsiye ederim ben kullanıyorum. Memnunum. 10krş yakıyor 60'ı geçmezsen.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya 125T istemez misin Nostalji? Onlara bak. Az yakar çok kaçar. Çokta sevimli. Tavsiye ederim ben kullanıyorum. Memnunum. 10krş yakıyor 60'ı geçmezsen.
    o model pek hoşuma gitmiyor kardeşim ama tavsiyen için teşekkürler

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Mondial 150 Zat nasıl bir motor bilmiyorum ama görüntü olarak çok rahata ve maxi scooter'a benziyor.Çok sorunlu değilse bence tercihlerin arasında olmalı.Veya keeway arn 125.Çin malı değildi heralde keeway tam bilmiyorum ama.Şöyle bi arn 150 işini görür sanki ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...953711/detay/?

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 150 Zat nasıl bir motor bilmiyorum ama görüntü olarak çok rahata ve maxi scooter'a benziyor.Çok sorunlu değilse bence tercihlerin arasında olmalı.Veya keeway arn 125.Çin malı değildi heralde keeway tam bilmiyorum ama.Şöyle bi arn 150 işini görür sanki ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...953711/detay/?
    evet kardeşim aradığım tarzda tam teşekkürler , keeway arn150 kullanıcısı varsa onlardan da bişeyler duymak isterim .

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    150 zclere de bak, yalnız tüm çinliler sürekli sorun çıkarır. yalnız iyi bi motor ustası bulman gerekir. bir de 0 olarak aldığın malzeme aslında tamir ettiği malzeme de olabilir. adam gibi usta şart.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    tvs scooty pep öneririm tam senin istediğin tarzda 75cc az yakıyo economy modu var çok rahat ama max hız 65-70

yaşadığım yere yakın presto 125 scooter buldum bi tane 800 liraya 10.000 km de , 650 700 e bırakırsa almayı planlıyorum , tecrübesi olan var mı nasıl bişeydir ??

Uploaded with ImageShack.us

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    İlk mesajında resmini koyduğun Mondial 150RF'yi 1 ay kullandım.Çok seri motor.Küçük olduğuna bakma 2 kişide bile zorlanmaz.Ama 2 kişi binince motorda biraz sıkışabilirsin.Onun dışında Hafif.Aralara çok iyi giriyor.Her türlü manevraya imkan veriyor.Şuan kullandığım 150ZC'ye o kadar güvenemiyorum mesela.Lastikler güven vermiyor ani bir harekette kaymaya çok meyilli.Sonuç olarak 150RF az yakar çok kaçar seri hafif bir motordur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)