Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda aktiva

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba 2004 model aktiva 17binde 2.500 e satıyor arkadaş yok palı mı dersininiz yoksa ben olsam o paraya şu scuteri alrım dersiniz ne dersiniz)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Today 50 CC
    activaya 2500 verme bence zaten üretimi durduruldu onların başka model bak derim ben
    HONDA TODAY 50CC

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    o paraya çok temiz honda innova 125 alırsın kardeşim

2004 model activa ya o parayı vermek için motorun 20bin km altında ciziksiz olması gerekir

ille scooter diyorsan seçenek çok
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kinetic Pridem Gitti :((((
    yaf hangi akla hizmet veriyorsunuz bu activalara bu parayı bi chooper alınır bu paraya hatta siteden bi arkadaş satıodu

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    iş yerinde aktiva kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmem rüzgarda 50 km nin üzerine cıkınca motor dans ediyo altında . git baska bise al

aynen bende activa ile gunde 100 km yapıyorum . ruzgardan cok etkileniyor .hatta şiddetli rüzgarda nerdeyseilerlemek mumkun olmuyor. yokus asağı zorlayarak 110 gorur yokus yukarı 50-60 4a kadar dusebılırsın düzlükte 80 belkı 90 ama zorlayarak tabi . 20 tl ile 180 km civarı gidiyor (agrsif kullanımda) kalkısta cok zayıf .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)