Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 150 zat komple motor kaça mal olur.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 zat
    .merhaba.daha önceki konudada yazmıştım şanzumandan sesler geliyor motorun çekişi azaldı krank kırılmak üzereymiş buralarda 350 - 450 tl arası fiyat aldım komple motora bana çok geldi normalı ne kadardır? nerede ucuza sağlam kapatırım?.teşekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 zat
    cevap verecek kimse yokmu fikri olan????

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    o fiat normal parçaları 250 tl tutar 180 tl işçilik alıyorlar,daha düşük yapan olursa işçiliği zayıftır,tercih senin.geçen cuma yaptırdım krank,eksantrik zinciri mili,takım contalar,takozlar keçeler,eksantrik plastik çekmeleri değişti 400 tl tuttu.ama hala yağ kaçırıyor motor.

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    aldıgın fiyat normal fiyat daha ucuz olsun dediğinde ucuz etin yahnisi muhabbeti adamlar bişelerden çalarlar ve motor randımanlı çalışmaz daha çok sorun yaşarsın

Motosikleti
    mondial 150 zat
    merkez şehirlerde fiyat böyle 350 den aşağı bulmak imkansız.ben mudurnuluyum memlekette bi motorcu var 50 lıra işçiliğe toplarım dedi motoru çokda profesyonel tv ye fılan bıle çıktı kendı yaptığı motorlardan ama buralar böyle yaptırıcaz artık

Motosikleti
    2008 R6
    Alıntı cenk14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .merhaba.daha önceki konudada yazmıştım şanzumandan sesler geliyor motorun çekişi azaldı krank kırılmak üzereymiş buralarda 350 - 450 tl arası fiyat aldım komple motora bana çok geldi normalı ne kadardır? nerede ucuza sağlam kapatırım?.teşekkurler.
    İşçilik 100 tl civarıdır.
    Takım contalar 10 tl
    Takım yağ keçeleri 15 tl
    Krank uzun kollu bilyaları üstünde 30 $
    Tahmini olarak silindirde etkendir wiwi silindir 150 cc 45 tl
    Senin sesin biride eksantrik zinciride olabilir 20 tl
    Ön kavramayıda yenilemen lazım oradanda ses gelir komple ön kavrama 25 tl
    Motor yağı PO 1 lt lik 8 tl
    NGK buji 8 tl
    sana bu motor silah gibi çıkar toplam 276 tl
    Buji yağ keçe zincir falan bunlar ne deme adama gibi motor toplayacaksan bunlar daima değişir. Değiştirmeye gerek yok diyen ustanın aklına şaşarım.
    En sonda iyi bir subap ayarıyla iş biter. Karbüratöe yan yatmadıysa İlk kontakta motor çalışır hadi hayırlı olsun )))

mondial 150 zat almayı düşünüyorum. Benim ilk motorum olacak(binmeyi biliyorum).24 yasındayım. biraz fazla param olsa daha beyendiğim razig tarz almak isterdim...
    scoterlardan en guzelıde 150 zat gıbı duruyor. motorda 0 km mı almak gerek veya kac km kadar 2. el almam sizce uygundur. 150 zat ı önerirmisiniz... ? şimdiden teşekkür ederim

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı sertbas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 150 zat almayı düşünüyorum. Benim ilk motorum olacak(binmeyi biliyorum).24 yasındayım. biraz fazla param olsa daha beyendiğim razig tarz almak isterdim...
    scoterlardan en guzelıde 150 zat gıbı duruyor. motorda 0 km mı almak gerek veya kac km kadar 2. el almam sizce uygundur. 150 zat ı önerirmisiniz... ? şimdiden teşekkür ederim
    aradığın şeyler fazlasıyla burda

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)