Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125ZN Asya 125T

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    Arkadaşlar şunları öğrenmek istiyorum Asya motorda yedek parça sorunu yaşanır mı iki motor arasında fark varmı benim tercihim Mondial fakat Asya'ya yönelmemin sebebi Mondial'de bu motorun Sarı rengi olmaması sizce Mondialin Siyahımı Asyanın Sarısımı internetten bulduğum bir kaç resim koyuyorum...

Dün sabah işe giderken Asyanın Sarı rengini gördüm motor çok temizdi iyi bakmış sahibi yolda giderken hemen hemen herkesin gözü kaydı motora çok güzel gözüküyor dışarıda çok kararsızım yorumlarınızı bekliyorum motoru alınca hiçbir şekilde orijinalliğini bozmıycam...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Zn

bu da benim mondialim. ben mondialden marka ve hizmet olarak memnunum arkadaşım.şuan alarm ve arkaya kırmızı çanta taktıdım resimleri çekince atarım
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Asyada kullanan çok var hatta ben bu modele özellikle bakıyorum gördğümde % 80 ni asya çıkıyor bence asya albilirsin parça sıkıntı olursa mondialden de alabilirsin heralde aynıdır. Bence zevkine göre al seve seve kullan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu da benim mondialim. ben mondialden marka ve hizmet olarak memnunum arkadaşım.şuan alarm ve arkaya kırmızı çanta taktıdım resimleri çekince atarım
    İyi bakmışsın motora ya bende ztn Mondialciyim Asya alırsam sırf Sarı rengi yok diye Mondialde Asya alıcam çok kararsız kaldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:09 ----------

Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asyada kullanan çok var hatta ben bu modele özellikle bakıyorum gördğümde % 80 ni asya çıkıyor bence asya albilirsin parça sıkıntı olursa mondialden de alabilirsin heralde aynıdır. Bence zevkine göre al seve seve kullan.
    Bende öyle düşünüyorum parçalar aynıdır diye ya Sarı olanı daha çok istiyor canım çok dikkat çekici dışarıda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)