Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio FLY 100 ve SYM Fiddle II ? ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle II olmak üzere =)
    Öncelikle herkese selam arkadaslar.. Yardımlarınız için şimdiden tesekkür ederim. Bugun fiddle II ' yi görmeye gittim. 1500 lirasını peşin vericem geri kalanını 12 ay peşin fiyatına taksit yapacaklar. Ancak şimdi biraz kafam karıştı. Çünkü SYM Türkiye üretimine geçtikten sonra sorun cıkarmaya basladı deniyo. Ve ben bu motoru almak üzereyim. Kafam cok karısık , yoksa bgn gidip alacağım motoru.. motorun tipi cok hosuma gitti. piaggio fly fiddle gibi klasik değil. ben klasik motor istiyorum ve istanbulda b.çekmece maslak arası cok gidip gelicem . Sizce ne yapmam gerekir ? ikisi arasında kaldım ? szn öneriniz nedir ?

max 4000 tl ye 0 klasik motor ? bunların dısında ne alınabilir ?
    (taiwan-japon-italyan tercihim tabiki)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dostum b. çekmece maslak arası gideceksen piaggio fly 100 seni fazla yaşatmaz çok yakar az kaçar sürekli dip gaz gitmek zorundasın oda en fazla 80- taş çatlasa 90 gider geçen tekirdağ gezisinden gelirken 2 adet fly100 gördüm biri artçılıydı adamlar ya 70 ya 80 zor gidiyordu o mesafe aralığı için bu motoru kafandan bile geçirme, 1 gün gidilir 2 gün gidilir ama sürekli tehlike teşkil eder ayrıca 100cc olduğuna bakma ciddi yakıt sarfiyatı var bu motor yazlık kasabalarda küçük kentlerde italya köylerinde dar sokaklarında benzinin ucuz olduğu ülkelerde rahat ulaşım için yapılmıştır istanbul şartları için çok zıt motorlardır.

ben yenibosna maslak arası hemen hemen hergün innova ile gidiyorum (temden) cbf150 ile kafa kafaya gitmeme rağmen ben bile çekiniyorum hız bazen yetersiz kalıyor (tabi cbf kadar rahat değil) hele hele öyle ciddi bir mesafeden o motorla asla gidilmez

sym fiddle II nasıl bir motordur bilmem ama ikisi arasında tercih sym olur zaten bu motor 125cc olmalı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    sym fiddle II olmak üzere =)
    ben yenibosna maslak arası hemen hemen hergün innova ile gidiyorum (temden) cbf150 ile kafa kafaya gitmeme rağmen ben bile çekiniyorum hız bazen yetersiz kalıyor (tabi cbf kadar rahat değil) hele hele öyle ciddi bir mesafeden o motorla asla gidilmez

sym fiddle II nasıl bir motordur bilmem ama ikisi arasında tercih sym olur zaten bu motor 125cc olmalı[/QUOTE]

evet fiddle II 125cc .. tesekkrederim..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    kymco like 125 ve like 200i yede bakmanı tavsiye ederim klasik retro tipi olup 200cc lik olanıda enjeksiyonlu şuan kampanyada 4990 a satıyorlar,eğer bütçemi aşar dersen 125cc lik modelide çok hoş,
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Wast* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    flylar rahat ama hız hiç yok yakıtıda biraz fazla
    80e zor çıkıyo ağır motor kalkışları zayıf beat daha seri
    bende fly arkadaşta beat vardı biz beklerken bide cygnus rs geldi cygnus bi uzadı göremedim bile beatte daha seri kalktı az önümde gidiyodu ama cygnusuda sürdüm beattende flydanda daha güzel motor çok daha seri fly hiç alma derim bws ya da cygnus rs al ya da runner

Cihat Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı
    bende sym Fiddle II almayı düşünüyorum okula gidip gelme sağa sola için tatlıda bir motor çok hoşuma gitti dizaynı filan ama 2.el piyasasa pahalı o biraz üzdü e ögrenci adamızda , pekte baba parası yiyen biri sayılmam. Alibeyköyde oturuyorum ama okulum etilerde onun için düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)