Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bu emekliye motor konusunda yardım edermisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    olacak nasipse
    değerli arkadaşlar yeni emekli oldum 25 yıl önce bir kaza sonucu motoru bıraktım ama bu sevda içimi kavurup durdu bir scootor almak istiyorum sym fldde bu motorla balığa gezmeye falan gidecem 2 kişi ile sorun olurmu yaklaşık 160 kilo yapıyor. 8.hb yazıyor
    bilğilerinizi rica eder kazasız belasız sürüşler dilerim
    sağlıcakla kalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    merhaba...hayırlı olsun mu denir ne denir bilmiyorum..emekli olmuşssnuz..size balık için deil yol gidebilmeniz için de konfor +++uzun yol+++geniş++çanta++ yani bmw 650 gs derim ..
    2000 modeli ni fln alın ..7-8 milyar arası
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kymco süper8 modeli var sukuter .... çok işine yarar sizi rahat ettirir ... otomatik vites. çok rahat binersiniz. balık için ideal... bende avcıyım.
    103 hp

160 kg'ı rahatça taşıması için 125cc yetmez.Bunun gibi bişey düşünürseniz ilerde değiştirme olmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...oresight/detay

suzuki an 400 burgman tavsiye ederim, kullandım ve çok memnun kaldım, hızlanması ve dengesi çok güzel ve sağlam oturaklı bi motor, ikinci el eski kasası yada sıfırı farketmez, alternatif olarak yamaha majesty de olabilir.

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    160kg az degıl en az 150 250cc aralıgında motor tercıhı yapmalısınız.secenek bol yalnız bütçe ne kadar ayırabileceksiniz?öneri olarakta gts 250 tam aradıgınız motor bi inceleyin derim

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorsiklet için ayırdığınız bütçenizi tam bilmemekle beraber , madem 2 kişi ve ortalamanın daha fazlası bir ağırlığı çekmesi gerekiyor.Öncelikle alacağınız motorun en azından 250 cc ve olması özellikle uzun yolda ve sollamalarda faydalı olur.Yüksek sürat veya aşırı tork aramadığınızı varsayarak 600 cc ve üstünü düşünmeyeceğinizi de hesaba katarak ,15-25 Bp aralığında ve su soğutmalı bir model sizi ve ardçınızı istediğiniz her yere götürür. oturma pozisyonunun belinizi ve sırtınızı uzun süreli kullanımda rahasız etmemesi için cruiser bir motor tavsiye ederim.

Kyomco venox , regal raptor , sulu modellerdir. yavaş trafikte ve dur kalk ile motor şişmez .

hyosung gv250 ( bu modelde su soğutması yoktur ancak bp değeri yüksektir) , suzuki inturder 250 (bu modelde su soğutması yok ama düzgün kullanırsa yıllarca kullanırsınız ) , yamaha virago 250 ( bu modelde hava soğumalıdır ancak düzgün kullanırsa uzun süre kullanılabilinir.)

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    emekliliğiniz hayırlı olsun öncelıkle keşke ayırdığınız butceyıde yazmış olsaydınız scooter motosıklet istediğinizi yazmışsınız ama acaba bu isteğiniz yıllarca kullanmadığınızdan dolayı bunu daha rahat kullanırım dediğinizdenmıdır.scooter modellerı oldukça fazla ve 250 cc sınıfında vıteslı modellerden kanımca daha fazla ve fıyatı uygun bununla beraber ben sıze yınede vıteslı bır motosıklet almanızı tavsıye ederım .Bende scooter motosıkletlere bayılıyorum ama vıteslı motosıklet bana daha güvenli gelıyor .bu benım fıkrım tabii fakat gel görki hangı model dersenız valla işin içinde olmak işi bayaağı zorlaaştırıyor maalesef henuz ben bıle karar vermış değilim mesela

Motosikleti
    Touring
    Deli Çerkes e katılıyorum en az 260 cc olmalı.2 kişi performans istenildiği an ivmelenmeye sahip (touring) yani uzun yola gitmek için de uygun bi aracı yani scooteri seçmenizi tavsiye ederim.neden eşinizle iyi vakit geçirmek isterseniz aradabir artçınız yani yolcunuz foto çekerken rahatlıkla iletişim kurabilir konuşabilir dikkat gerektirmeyen sürüşler sergileyebilirsiniz gezilerinizde,etrafı rahat rahat seyredebilirsiniz.vitesli olursa şayet şürüşten dolayı gezilerinizde ve etrafı seyretme açısından pek bişe anlamzsınız.scooter olursa hem ıvır zıvır ları sürücünün ayak konulacak yerine bacaklarınızın arasına poşet veya alışveriş malzemelerini koyabilir,sele altı küçük bağajı ile kullanışlı balığa gittiğinizde kolay sürüş sağlicak model seçmelisiniz,birazdan size önereceğim modelde bol bağaj seçenekleri olduğundan yaptığınız turlarda rahat edeceğinizi düşünüyorum.bahsettiğim model PIAGGİO BEVERLEY 250çünkü bu modelde top case ve yan çanta seçenekleri var işinizi fazlasıyla görür temiz ikinci el aldın mı kafan rahat olur.
    ilk vereceğim link sitenini linki
    http://www.vespaturkiye.com/
    ikinci link ise modelin linki
    http://www.fercomotor.com.tr/piaggio...everly250.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 ----------

pardon üstteki yorumda cc belirtirken yanlışlık olmuştur 250cc dir düzeltiyorum.[

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Sym Fiddle özelliklerine göre güçlü, fakat şehir içi özelliklerini gösteriyor. Benim önerim yine aynı markanın 200 lük HD serisinin LH18 modeli veya Joyride serisi 200 lük modelinin yeterli olabileceğidir. Ben çıtayı biraz daha aşağıda tutuyorum. Bütçenizin durumu biraz daha yüksek modellere sizi yöneltebilir.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160kg az degıl en az 150 250cc aralıgında motor tercıhı yapmalısınız.secenek bol yalnız bütçe ne kadar ayırabileceksiniz?öneri olarakta gts 250 tam aradıgınız motor bi inceleyin derim
    arkadaşıma bende katılıyorum.
    babamda emeklidir 62 yaşında kendisinde de SYM mio100 var bunları inceleyebilirsiniz. hayırlısı olması dileğiyle..
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçenizi bilmiyoruz ama, benim tavsiyem 2 kişi rahat seyahat etmek adına en az 250cc bir scooter olacak.
    SYM GTS 250'ye bir bakmanızı öneririm.

Motosikleti
    olacak nasipse
    herkesin eline koluna sağlık zahmet gösterip yardımcı olmaya çalıştınız ALLAH razı olsun motor için bütçem en azla 4.000 tl kadar cıkar genellikle istanbulda kullanacam haklısınızda cünkü balık malzemeleri 2 kişi baya bir yük olacak
    sağlıcakla kalın KAZASIZ GÜNLER DİLERİM

Motosikleti
    olacak nasipse
    Alıntı murat-murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin eline koluna sağlık zahmet gösterip yardımcı olmaya çalıştınız ALLAH razı olsun motor için bütçem en azla 4.000 tl kadar cıkar genellikle istanbulda kullanacam haklısınızda cünkü balık malzemeleri 2 kişi baya bir yük olacak
    sağlıcakla kalın KAZASIZ GÜNLER DİLERİM
    degerli arkadaşlar hanımı kandırıp emekli paramdan 2000 tl daha çarptım yani toplam 6000 tl kadar var honda psi 150 yi cok met ediyorlar ne dersiniz benim işimi görürmü

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı murat-murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerli arkadaşlar hanımı kandırıp emekli paramdan 2000 tl daha çarptım yani toplam 6000 tl kadar var honda psi 150 yi cok met ediyorlar ne dersiniz benim işimi görürmü
    abi zaten 2000 çarpmışsın.biraz daha sabret belki yenge bi 2000 daha patlatır alırsın bi x9 keyfine bakarsın.bütün isteklerini karşılar rahat rahat uzun yolculuklara cıkarsın ha gayret

Motosikleti
    olacak nasipse
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zaten 2000 çarpmışsın.biraz daha sabret belki yenge bi 2000 daha patlatır alırsın bi x9 keyfine bakarsın.bütün isteklerini karşılar rahat rahat uzun yolculuklara cıkarsın ha gayret
    yok kardeşim biraz daha sıkıştırırsam valla bu sefer evdende kovar zaten senide gezdirecem diye anca 2000 tl çarptım cimri ya nuh diyo peygamber demiyor ne edelim banka cüzdanını kaptırdık bir kere

Motosikleti
    Piaggio FLY
    6000TL'ye sıfır gibi tertemiz bir Piaggio X7 250i alınır mutlu mesut kullanılır,
    Temizi bulunabilirse X8 200 de geniş bagajları ile memnun edecektir,
    Topcase ve heybe ile idare edilebilirse 6000TL'ye sıfır bir Carnaby 200 de düşünülebilir.

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    tamam abi işte sen daha iyi bilirsin. çok rahat ederiz bak bunları bayanlar daha çok beğeniyormuş falan dersin.önce motoru bi görsün yenge zaten hayır diyemez sende o anda açarsın fiyat konusunu yaa cok güzel ama alamıyoruz hanım bi 2000 daha sıkışmış felan filan abi yap işte konuş anlaşacağınıza eminim

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Alıntı cdcleaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym Fiddle özelliklerine göre güçlü, fakat şehir içi özelliklerini gösteriyor. Benim önerim yine aynı markanın 200 lük HD serisinin LH18 modeli veya Joyride serisi 200 lük modelinin yeterli olabileceğidir. Ben çıtayı biraz daha aşağıda tutuyorum. Bütçenizin durumu biraz daha yüksek modellere sizi yöneltebilir.
    Fikrim hala geçerli ...Bütçeniz 0 model için yetecektir.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000TL'ye sıfır gibi tertemiz bir Piaggio X7 250i alınır mutlu mesut kullanılır,
    Temizi bulunabilirse X8 200 de geniş bagajları ile memnun edecektir,
    Topcase ve heybe ile idare edilebilirse 6000TL'ye sıfır bir Carnaby 200 de düşünülebilir.
    en güzel öneriler bunlar tam emekli işi olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)