Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk defa motor kullanacağım scooter düşünüyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, evim ve işim arasında en fazla 2 km. var. Hergün işe gidip gelebileceğim, hızlı olmayan (özellikle çin malı olmayan) sıfır bir scooter istiyorum. Honda Today 50 benim için uygun mu? Başka önereceğiniz marka ve modeller var mı? Motor konusunda gerçekten pek bir bilgiye sahip değilim. Plaka ya da sürücü belgesi ya da binumum yıllık vergiler hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. Yani bana ne kadara mal olacak? Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı hojiwan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, evim ve işim arasında en fazla 2 km. var. Hergün işe gidip gelebileceğim, hızlı olmayan (özellikle çin malı olmayan) sıfır bir scooter istiyorum. Honda Today 50 benim için uygun mu? Başka önereceğiniz marka ve modeller var mı? Motor konusunda gerçekten pek bir bilgiye sahip değilim. Plaka ya da sürücü belgesi ya da binumum yıllık vergiler hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. Yani bana ne kadara mal olacak? Şimdiden teşekkürler.

öncelikle ehliyetin varmı A1-A2 scooter tavsiye etmem genelde arıza çıkarıyor kullanan arkadaşlarımın hepsi şikayetçi vitesli düşünürsen ucuz yollu motoran, mondial 125 cc bunlar 1700-2000 tl arası değişiyor senelik toplam verigisi 60 tl 1 Lt benzin ile ortalama 40-45 km gidersin ama çok fazla vibrasyon var biraz daha iyi olsun dersen yamaha ybr 125 cc , tvs apachi 150 cc tavsiye ederim en azından vibrasyon mondial ve motorana göre yok denecek kadar az.

Merhaba.Önce ehliyet alıp B varken 500-550 tutar. Sonra pratik yapmak veya eğitim almak lazım trafik tecrübenize bağlı 1-12 ay arası değişir.Bu durumda Today 50 de alınabilir Fes 250 de.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...hibinden/detay

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Alıntı hojiwan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

HONDA Today 50 tam size göre. A2 sürücü belgesi gerektirir. Yıllık MTV si yoktur. Yakıtı tüketimi yönünden oldukça ekonomiktir. Diğer foruma çok ayrıntılı yazdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler