Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha nouvo elegance 135 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

DEĞERLİ ARKADAŞLAR..TAYLANDDA YAŞIYORUM.KENDİM İÇİN TÜRKİYEYE YAMAHA ELEGANCE 135 CC İTHAL ETMEK İSTİYORUM.FAZLA SÖZE GEREK YOK BİRAZCIK BU İŞTEN ANLAYAN VARSA NEDEN BAHSETTİĞİMİ BİLİYOR OLMASI LAZIM.TÜRKİYEDE BU ALET YOK.BENİM BURDA 15 ADET VAR.HEPSİ KİRALIK HEPSİ SORUNSUZ BİR YOL CANAVARI.TÜRKİYE HER GİTTİĞİMDE YİNE BUNDAN KULLANMAK İSTİYORUM...CANIM TÜRKİYEM ELİNDEKİLERİN SCOOTOR OLDUĞUNU SANIYOR..SCOOTER ANLAYIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK 1 NUMARA ALET

135 CC
    SU SOĞUTMALI
    ELEKTRONİK ATEŞLEME
    ELEKTRİKLİ MARŞ
    DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ
    VESAİRE VESAİRE.....
    KULLANMA ŞANSINA SAHİP OLAN OLDU İSE BUNUN NAIL BİŞEY OLDUĞUNU İYİ BİLİR..
    BİLGİ İÇİN
    raycarrental@hotmail.com
    +66879427670

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu meşur motosikletin fotolarını koyda görelim
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sence böyle bir scooter tr de kaça satılır kafadan 5000 binden aşşağı olmaz
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR..TAYLANDDA YAŞIYORUM.KENDİM İÇİN TÜRKİYEYE YAMAHA ELEGANCE 135 CC İTHAL ETMEK İSTİYORUM.FAZLA SÖZE GEREK YOK BİRAZCIK BU İŞTEN ANLAYAN VARSA NEDEN BAHSETTİĞİMİ BİLİYOR OLMASI LAZIM.TÜRKİYEDE BU ALET YOK.BENİM BURDA 15 ADET VAR.HEPSİ KİRALIK HEPSİ SORUNSUZ BİR YOL CANAVARI.TÜRKİYE HER GİTTİĞİMDE YİNE BUNDAN KULLANMAK İSTİYORUM...CANIM TÜRKİYEM ELİNDEKİLERİN SCOOTOR OLDUĞUNU SANIYOR..SCOOTER ANLAYIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK 1 NUMARA ALET

135 CC
    SU SOĞUTMALI
    ELEKTRONİK ATEŞLEME
    ELEKTRİKLİ MARŞ
    DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ
    VESAİRE VESAİRE.....
    KULLANMA ŞANSINA SAHİP OLAN OLDU İSE BUNUN NAIL BİŞEY OLDUĞUNU İYİ BİLİR..
    BİLGİ İÇİN
    raycarrental@hotmail.com
    +66879427670
    İyide sorunun ne?... Bizden ne istiyorsun?... Yardım mı?....

Bayağı uzak kalmışsın sen türkiyeden... Artık buralarda ne scooterlar var...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Türkiyede Scooter'ın Kralı var sen yeterki Paradan haber ver

Motosikleti
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede Scooter'ın Kralı var sen yeterki Paradan haber ver
    yalnız bahsettiği makina honda dylan150 yi bile arkasından baktırır haberin olsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Yamaha nouvo eleganve 135cc

Arkadaşlar ben her yıl gidiyorum türkiyeye.güney sahillerinde egede epey bi scooter kiralama şansım oldu.ama tekrar vurgulamak isterim bu alet inanılmaz bağımlılık yapacak bi alet.dayanıklı ekonomik hızlı büyük morsiklet tadında bi scooter.ancak türkiyede üzülerek gördüm ki çin malı adi motorları doldurmuşlar.taylanda çin malını kimse almaz kimse binmez.üretim burada olduğundan fiyatlar uygun.türkiyede nadir de olsa bulabileceğiniz ilk model olan nouvo mx.gerisi yok... bundan sonra gelen model yine mx 2 115 cc hava soğutmalı.taylanda sıcaklığın yıl 12 ay 40 derecenin üstünde olduğunu gözönünde bulunmanız gerekir.kiralık kullanımda ise bu aletler en ağır işkencelere maruz kalmaktadır.ancak bu savaştan sağ salim çıkan yegane motor.yamaha nouvo elegance dır.şiddele edilir.netten birazcık araştırma yapınız lütfen...
    Saygılar

edtavside

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:38 ----------

şüphen olmasın....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

türkiyeden bu aletin talipleri varsa eğer onlarda buna sahip olabilirler.satış fiyatı 1700 dolar ama türkiyede maruz kalacağı vergilerden pek bilgim yok ..bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim...

Arkadaşlar ben her yıl gidiyorum türkiyeye.güney sahillerinde egede epey bi scooter kiralama şansım oldu.ama tekrar vurgulamak isterim bu alet inanılmaz bağımlılık yapacak bi alet.dayanıklı ekonomik hızlı büyük morsiklet tadında bi scooter.ancak türkiyede üzülerek gördüm ki çin malı adi motorları doldurmuşlar.taylanda çin malını kimse almaz kimse binmez.üretim burada olduğundan fiyatlar uygun.türkiyede nadir de olsa bulabileceğiniz ilk model olan nouvo mx.gerisi yok... bundan sonra gelen model yine mx 2 115 cc hava soğutmalı.taylanda sıcaklığın yıl 12 ay 40 derecenin üstünde olduğunu gözönünde bulunmanız gerekir.kiralık kullanımda ise bu aletler en ağır işkencelere maruz kalmaktadır.ancak bu savaştan sağ salim çıkan yegane motor.yamaha nouvo elegance dır.şiddele edilir.netten birazcık araştırma yapınız lütfen...
    Saygılar

edtavside

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:38 ----------

şüphen olmasın....

arkadaşım netten gördüğüm kadarı ile gerçekten sağlam makina
    ama sen Sadece Türkiyedeki Çinli Motorları görmüşsün Japon ve Kore malı çok fazla scooter var mesela

SYM HD 200 Teknik özellikleri 170cc 4 zamanlı 4 valfli Su Soğutma Seramik silindir arka fren disk 15,5 hp / 8000 dd 2010modelleri enjeksiyon sistemine sahip kendi sınıfında seramik silindir olan tek motor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız bahsettiği makina honda dylan150 yi bile arkasından baktırır haberin olsun
    Honda Dylandan bahs eden kim SYM HD 200 varken

sevgili arkadaşım elmalarla armutları karıştırıyorsun..bu segmentteki scooterlarla karşılaştırma yapman gerekir.150 cc otomatik şanzıman scooter dan bahsediyoruz.varsa bizim bilmediğimiz daha iyi paylaş öğrenelim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:50 ----------

keza bu alet 150 bile değil 130 cc..o bahsettiğin kore malını falan tozunu attırır...yaşanmış tecrübelerime güvenebilirsin.ben yamaha diyorum sen kore diyorsun..saygılar )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:52 ----------

şubat ayında koç gurubu thaıland yamaha ıle görüşmeler yapmak uzere burada ıdıler.ancak bırıncı elden aldığım duyumlara göre bu ithalat işi hala askıda...gelişme yok yani anlayacağınız..neyse uzun sözün kısası ciddi alıcılar varsa bu konuda yardımcı olabilirim.kendim ithal edeceğim isteyenler olursa şayet o konudada gerekenide yaparım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

Tayland pazarında bu segmentteki scooter lar..honda airblade,honda icon,suzuki hayate,honda pcx,yamaha nouvo mx,kawasaki 125cc....

Sayın Tayland'lı hemşerim sen en azından orada biniyorsun böyle gerçek makinelere yardım edeceksen sen buyur burada sadece innova 125i var başka model yok burada Yamaha sadece Ybr 125 satmak için uğraşıyor o da enjeksiyonsuz dandik model.

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    getir de alsın millet... ülkene de faydan olsun işte....

ancak türkiyede üzülerek gördüm ki çin malı adi motorları doldurmuşlar.taylanda çin malını kimse almaz kimse binmez
    arkadaşım türkiyede de bu kadar vergi olmasa türkiyedede ucuz olsa motorlar burdada almaz kimse çin malı motor merak etme .git taylandında bin kaliteli motoruna sen. biz burdaki çin malı motorlarımızla iyiyiz kasma sen. parası olan türkiyede bulunan kaliteli motorlardan alır olmayan ucuz çin malını alır. ayrıca farkındaysan madur durumda olan biziz eğer ortada bir yardım varsa sen bize yardım et bence.

sevgili arkadaşım elmalarla armutları karıştırıyorsun..bu segmentteki scooterlarla karşılaştırma yapman gerekir.150 cc otomatik şanzıman scooter dan bahsediyoruz.varsa bizim bilmediğimiz daha iyi paylaş öğrenelim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:50 ----------

keza bu alet 150 bile değil 130 cc..o bahsettiğin kore malını falan tozunu attırır...yaşanmış tecrübelerime güvenebilirsin.ben yamaha diyorum sen kore diyorsun..saygılar )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:52 ----------

şubat ayında koç gurubu thaıland yamaha ıle görüşmeler yapmak uzere burada ıdıler.ancak bırıncı elden aldığım duyumlara göre bu ithalat işi hala askıda...gelişme yok yani anlayacağınız..neyse uzun sözün kısası ciddi alıcılar varsa bu konuda yardımcı olabilirim.kendim ithal edeceğim isteyenler olursa şayet o konudada gerekenide yaparım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

Tayland pazarında bu segmentteki scooter lar..honda airblade,honda icon,suzuki hayate,honda pcx,yamaha nouvo mx,kawasaki 125cc....

dostum Sym yi hafife aldığına göre sen Sym tanımıyorsun sitede yenisin biraz site içerisinde Sym hakkında açılan konuları bir araştır istersen senin bu meşur motorun Sym HD 200'ün tozunu attırır hasana ancak gülerim
    bu arada HD 200 otomatik şanzıman 170cc aynı segment sayılır 35cc fark var

al burdan biraz bak istersen http://www.motosiklet.net/forum/moto...nikliligi.html
    ayrıca kimse meraklı değil Çin malına binmeye

saygıdeğer dostum konuyu uzatmaya gerek yok...yine ısrar ediyorum.varsa bildiğin 135 veya 150 cc lik scooter.kıyasla bak gör bin dene...ne diyeyim..
    yamaha elegance üstüne tanımam....imkan olsada burada o bahsettiğinden alsam ve kiralasam ve sonucu görsem bakalım neler olcak.kiralık motosiklet kendi kullandığına benzemez.acımazlar vurular kırarlar dağdan tepeden uçarlar 2 kişi biner 3 kişi biner yağmur çamur demezler...işte anlatmak istediğim bu...yamaha elegance dertsiz bir makinadır.ben yaşanmış tecrübeden bahsediyorum...illede ısrar ediyorsan ben kore çin malı kullanırım diye hayırlısı olsun güle güle kullan...son sözüm yamahadır...

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    sevgılın taylandlı kardesım senın dedıgın motor buralarda gıtmez.kımse bılmıyor tanımıyor buraya gelse garıpser ınsanlar öyle tozunu yuttur mutturur deme getır o motoru buraya bızım skıpperlarla bı kapıstıralım guney sahıllerınde bi nouvo görsun mıllet

sevgili motorsever arkadaşlar herkesin fikrine saygım sonsuzdur..ben nacizane fikrimi söyledim..ancak kelimeler boş.tecrübe etmeden anlatmak güç...satgılar sevgiler

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Yamaha Nouvo Elegance Extreme Modifies

Modifikasyon gecirmis bi dizi nouvo ,

http://otocontes.blogspot.com/2008/0...-thailand.html
    First Day Of My Life

150 cc de tek bir efsane vardır 16 bg veren 120 kg olan deposu 9 lt alan 70 cm gidon genişliğine sahip ki trafikte çok önemli bir şey gidon genişliği . 120 km hıza 2 kişi sorunsuz çıkan bir depo ile 220 km şehir içinde giden bagajına 1 yarım kask sığan 2. kaska kancası olan bu motor tabiki honda Dylan dır.

Motosikleti
    Alıntı ATTILA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc de tek bir efsane vardır 16 bg veren 120 kg olan deposu 9 lt alan 70 cm gidon genişliğine sahip ki trafikte çok önemli bir şey gidon genişliği . 120 km hıza 2 kişi sorunsuz çıkan bir depo ile 220 km şehir içinde giden bagajına 1 yarım kask sığan 2. kaska kancası olan bu motor tabiki honda Dylan dır.
    hocam bide temizini bulmak kolay olsa

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150

Ray Tayland da nerdesin ?

Selam bende Tayland da Pattaya dayim. Nouvo elegance dan elimde iki tane var. Ayrica Suzuki Hayate iki adet ve iki adette Honda Airblade.iki suzuki skydrive,ve bir suzuki step var,cbr 150 fi vardi calindi 2 hafta once . Bende kiraliyorum . Pattaya civarindaysan tanisalim . benim telefon 0875878356 adim Yasin
    Bu arada elegance super motor gercekten ama Suzuki Hayate den en az onun kadar iyi. Dedigin gibi hepsi birbirinden kaliteli ,saglam ve ekonomik burdaki scooter larin.Ben 25 yildir motor kullaniyorum ,scooter sevmezdim ama burdaki scooter lar yavas yavas kalbimi caldi Yamaha X1 R vardi vitesli onu sattim simdi Suzuki Hayate takiliyorum .Hastayim o motora inmek gelmio icimden istiyorum butun gun turlayayim hahahaha .Neyse Tr ye goturmek bunlari gercekten ruya gibi.Ben parcalayip yavas yavas gotureyim dedim plakasiz dagda bayirda kullanirim diye ama legal yolunu bulursan haber ver bende goturmek isterim .Selamlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler