Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sym joydire 200 evo enjeksiyon

Motovento
    REKLAM ALANI

sym joydire 200 evo enjeksiyon sistemli diyor. Arkadaşlar bu enjeksiyon sistemi arabalardaki gibi performansı ne şekilde etkiliyor. Benim bildiğim enjeksiyonlu arabalar normallerine göre daha az yakıt tüketimi daha yüksek performasn elde ediyor. Fakat motorun açıklamasında beygir gücü yine 14 beygir. SYM joydire 200 kullanıcılarına bir iki sorum olacak. 250 kg yük ile hız düşürme rampalarında altı sürtermi. 120 kg lıkbir arkadaşım var, ben 70 kg'mım birazda bagajlara malzeme koyarsak 200 kg mı aşarız. Yamaçlarda ve hız düşürme rampalarında yada yolda bazı hendekler oluyor oralara girdiğimizde sorun olurmu. Malum Çanakkale'yi bilen bilir. Yollar rezalet. birde sinyal verdiğimizde sesli uyarısı varmı. Ben genelde motorda sinyalı açık unutuyorumda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym 200
    selam
    3 gun evvel yukardakı motorun aynısını aldım bende 118 kg yım tabıkı rodaj sevıyesınde cok sey soyleyemıyorum ama mukemmel bır motor herseyıyle
    bende bodrumdayım yollar canakkaleden daha beter dıkkat edıcez artık yuk tasıma konusunda benı yokuslarda gazı degıstırmeden ve performansından bır sey kaybetmeden cıkartıtı

aleden d

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:08 PM ----------

senı rahatsız edecek sekılde sınyal sesı var merak ette

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler