Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki mi satmaya değer mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    125 cc lik suzuki an 125 kullanıyorum.uzun zamandır motorumu değiştirmek istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum.açıkçası motorumuda çok sevdiğim için kıyamıyorum.ne yazık ki artık vitesli bir motor almam şart diye düşünüyorum fakat bir türli karar veremedim.bir hafta kadar vn 800 kullanmama rağmen hem bütçe olarak hemde daha rahat deneyim kazanmak için ya ybr 125 yada cbf 150 düşünüyorum.siz değerli motor kullanıcılarına sorum şu.sizce 125 cc suzuki mi satım bu motorlardan birini seçmem benim açımdan çok birşey değiştirir mi? yani sevdiğim motorumdan ayrılmama değer mi?
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En önemlisi viteslere alışırsınız.Ayrıca vitesli motorlar scooter'lardan daha performanslıdır.Hem de büyük tekerlekli oldukları için daha güvenli.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Motosikleti
    yok
    Alıntı emir27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En önemlisi viteslere alışırsınız.Ayrıca vitesli motorlar scooter'lardan daha performanslıdır.Hem de büyük tekerlekli oldukları için daha güvenli.
    değiştirmem için gerçekten etkili bir sebep,bilgi için teşekkür ederim.peki çin üretimi harici önerebileğiniz bir enduro modeli varmı.cbf 150 yi yakından inceledim ama açıkçası beğenmedim.ybr de basit gibi duruyor sanki.her ikiside kurye motoru gibi duruyor.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    ben olsam senın yerınde 250cc den asagı almam.honda twıster veya ybr 250 ye bak.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Rica ederim.Eğer amacınız sadece vitesli motor almaksa ybr 125 ihtiyacınızı karşılar.Ama hazır elim değmişken cc'de büyüteyim derseniz ybr ve cbf 250 olabilir.Düşük cc'lerde fazla enduro kullananlar yok genelde off road tipi oluyor düşük cc endurolar.Yanlış biliyorsam mazur görün.Ama naked olarak bir sürü motor bulabilirsiniz.

Motosikleti
    yok
    naked hiç düşünmüyorum.amacım hız yapmak değil.motor üzerinde rahat bir yolculuk yapmak istiyorum.balık ve seyehat tutkum olduğu içinde bagaj kısmı çok önemli.sırf bu yüzden yüksek cc li scooterlarla bile devam edebilirim.açıkçası bir türlü karar veremedim.

Büyük(maxi) scooter bakarsanız seçenekler bayağı çoğalır.Ama hangi fiyat aralığında istediğiniz de önemli tabi.

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Suzukini Sat Bütcenede Göre Bence Bir Honda CBF 150 Al.. [ kendi düşüncem ]
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Eğer maxi scooter düşünürseniz Yamaha Xmax 250 mükemmel motor.Hem performanslı,hem büyük tekerlekli,hem ekonomik hem de 2 tam kask alabilecek kadar sele altı bölmeye sahip.Eğer durumum olsaydı kesinlikle Xmax alırdım.

Motosikleti
    yok
    Alıntı emir27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer maxi scooter düşünürseniz Yamaha Xmax 250 mükemmel motor.Hem performanslı,hem büyük tekerlekli,hem ekonomik hem de 2 tam kask alabilecek kadar sele altı bölmeye sahip.Eğer durumum olsaydı kesinlikle Xmax alırdım.
    bencede güzel motor fakat ayak mesafesi çok kısa.ayrıca fiyatları nerdeyse majestik 400 le aynı

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Dragstar 650 al geç derim o zaman, cruiserlar arasında en ucuzu ve yaygın olanı odur. Çanta falan da takarsın hatta muhtemelen alacağın motorda vardır çanta...
    Intruder Alert!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler