Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni- n max 155 320 km oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    n max 155
    merhaba arkadaşlar üç beş bilgi paylaşıyım istiyorum
    19 mayıs da aldığım n max 155 scooterimi kullanmaya başladım
    öncelikle beklentilerime şu an çözüm olacak gibi duruyor
    1 scooter im öncelikle çok yakışıklı kırmızı renk kasa olarak beğendim
    2 lastikler dunloop onlarda benden ok aldı
    3 scooterde denge çok güzel kullanımı çok rahat trafıkte çok rahat bışekilde hareket edebiliyorum
    4 banamı öyle geldı yoksa gerçekten mı öyle motorun gidonunda çok güzel tur mesafesi var şöyleki normal küçük bir dlıght ile hemen hemen aynı gibi
    5 farları sanki biraz zayıf gibi geldi bana
    6 konfor olarak pcx gibi değil biraz sert anlayan arkadaşlarımız nedenini iyi biliyorlardır
    7bence sellektör olmalıydı bu malesef yok
    8 motorumu alır almaz öncam taktırdım çok güzel oldu arkayada orijinal çanta demiri koydurdum üzerine kappa çanta bence çok güzel durdu
    9 rodajını tamamlamaya çalışıyorum hız olarak 50-60-70-80-85 ara sıra devamlı olarak bu hızlarda kullanıyorum
    sıkıştırmıyorum ve en önemlisine geldik
    10---- şu ana kadar depoyu 1 defa fulledim 22 liralık benzin ile 203 km yol kat ettim ama dediğm gibi yukarıdakı hızlardan fazla hıza asla çıkmadım sizlerle paylaşmak istedim umarım şimdilik yardımcı olabılmışımdır ilerleyen zamanlarda buradan sizlere yazarım yorumlarınızı bekliyorum ayrıca ben daha yenıyım herkese iyi günler diliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    4 litre benzin ile nasıl 203 km gidebildin yahu ?
    bunu açıklayabilecek biri varmı ?

Motosikleti
    n max 155
    valla kardeşim bende yalan olmaz gerçek bu hızımıda yazdım 50-60-70-80- hadı 150 200 metrede 85 e çıkmışımdır bursada şehir içinde kullandım

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    PCX 2.5lt/100 km yakıyor diyorlar, bunun içinde 2 litre belki olabilir.

Motosikleti
    n max 155
    şuan rodajdayım dolayısıyla motorumu 50-60-70-80 gibi kullanıyorum
    yarın depomu yine fulleyip yakıt verilerini buradan yine paylaşacağım
    ama yakıt konusunda çok cimri bır motor olduğunu hissetmeye başladım bence performans olarak çok güzel olacak

Motosikleti
    honda pcx
    Hayirli olsun , kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin.

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nmax ten memlunmusun.
    Bende büyük motordan küçüğe geçicem de 0 nmax veya 2.el xcity arasındayım.
    Şehir içi kullanım olucak benim.

Motosikleti
    n max 155
    kardeşim nmax bence şehir içi ve dışı ideal bir motor ve bu modelinle türkiyeyi bence kazanacak yakıttan tasarrufalandan tasarruf yakışıklı vibrasyonnus atik bence ideal bir motor kesinlikle tavsiyemdir bende x max 400 vardı onu verdım mt 25 aldım sonra onuda verdım bunu aldım bu benı çok tatmın etti tamam belki diğer motorlarım kadar hızlı olmayacaktır önemli değil benım için önemli olan yakıtı ve şehir içindeki çevikliği bu motorda bunların hepsi var bu arada yamaha çalışanı yamaha sahibi falanda değilim
    YA SEVECEKSİN YADA DEFOLUP GİDECEKSİN

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Performans nasıl peki. Otobana çıkmicam ama barbaros bulvarında minübüslerden rahat sıyrılabilirmiyim.
    Yani 100 110 stabil hız mı yoksa 90 sonrasını çok zorlamamak lazım diyebilirmiyiz.

Motosikleti
    n max 155
    valla kardeşim şu an rodajdayım 50-80 arası motoru kullanıyorum ama görüntüye göre 110-120 rahat olacak gibi görünüyor ama çok çevik ve kıvrak yanı nasıl diyeyim bir activa gibi çok kısa bir yerde dönebilirsin turu çok güzel söylediğin yeri bilmiyorum ben bursalıym ama bursada da yoğun trafık oluyor araçların arasından ve minübüsler den çok rahat sıyrılıyorum kurallar çerçevesinde dün gece yine depoyu fulledim km de verdiği yakıt 0,112475 şu demek oluyor motor çok az yakıyor kardeşim bunu bilin diye yazıyorum buraya
    YA SEVECEKSİN YADA DEFOLUP GİDECEKSİN

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 litre benzin ile nasıl 203 km gidebildin yahu ?
    bunu açıklayabilecek biri varmı ?
    Rodajda olması fazla yaktırır, rodajdan sonra düşer mottosu tamamen şehir efsanesi. o motorlar fabrikada redline a dayanıp limitlerde bir süre test ediliyor öyle kutulanıyor motor.

100 km/2 litre yakması da tamamen rodajdaki bilek kullanımı ile alakalı arkadaş ani hızlanma yapmıyor ve 80 i geçmiyor.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Ben de nmax125 var,pcx den biraz fazla yakıyor diye okumuştum ama değil.Benim şu an karma yol bilgisayarı ortalamam 1.9 lt.Makinayı bağırtmadığınız müddetçe yakmıyor.Ayrıca Düzcede ikamet ediyorum burada öyle lafı edilecek bir trafik yok.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı timsahlar16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan rodajdayım dolayısıyla motorumu 50-60-70-80 gibi kullanıyorum
    yarın depomu yine fulleyip yakıt verilerini buradan yine paylaşacağım
    ama yakıt konusunda çok cimri bır motor olduğunu hissetmeye başladım bence performans olarak çok güzel olacak
    Öncelikle hayırlı olsun tekeriniz düz bassın. 2 full depo hesabı yapmak daha doğru bir tespit verir. 2.5lt/100km civarında çıkacağını tahmin ediyorum.
    Sorması ayıp kaça maloldu size öncam ve arka demir dahil. Ayrıca plaka masrafları kaç TL tuttu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)