Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAFAYI SIYIRAN TODAY ciler!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr125
    Arkadaslar herkese saygim var, isteyen malini istediği fiyata satar yalnız, benim aklimin almadığı mantığımin kabul etmediği mesele şu; Honda todayin 2011 den sonra ithalati durdu Tr'deki en son modeli 2011.
    Adamlar 2004, 2005 model honda todaye 3 bin ile 4 bin TL arasi fiyat çekiyor, 4 bin ile 5 bin arası fiyat cekenlerde var.
    2011 model kilometresi gayet iyi honda todaylerde 3 ile 4 bin arasi değişiyor.
    Yani 2004, 2005 modelede 3 veya4 bin tl, 2011 modelede ayni fiyat isteniyor.
    Bu konuda beni aydinlatirmisiniz lütfen. Yani 4 yillik motorla 14 yillik motor ayni fiyat....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Yeni ehliyet yasasıyla B sınıfı ehliyet sahipleri 50CC'ye kadar motosiklet kullanabiliyor.
    Ehliyet masrafına girmeden motosiklet alabilme şansları var, dolayısıyla talep uçmuş durumda. Talep uçunca da herkes kafasına göre fiyat biçiyor.

Adam A2 ehliyet almak istese kurstu, ehliyetti vs derken 1500TL masraf yapacak zaten. Hemen binebileceği 3000'lik motor mantıklı geliyor, alıyor.

Saçma mı, evet. B ehliyetlilere neden motosiklet kullanma yetkisi verildi bilmiyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi 50 cc iki zamanlı vergisiz motorlar üretseler iyi satar

Motosikleti
    -
    aynı kafa honda dylancılardada var,motorlarını sınırlı sayıda ve tamamen el ıscılıgı ıle uretım sanıyorlar

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Uzun süredir anlam veremediğim bir konudur bu. Konuyu açan arkadaşım haklı olarak isyan etmiş. Ama bu yasa çıkmadan öncede fiyatlar aynıydı, yine aynı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)