Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Scooter Seçimi Yaparken Karşılaştığım Sorun

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Yamah T-Max, xmax 400, Honda İntegra, BMW C650.

Ben olsam Honda İntegradan yana kullanırdım. Parayı verebiliyorsan BMW C650 alabilirsin.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    xmax cılar gelmeden tavsiyemi yapıyım, bu hafta Piaggio x evo 250 aldım, dediklerinize uygun bir motor zaten reklamlarını da izlerseniz motoru sürmek için takım elbise giyme şartı aranıyor sanırsınız.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Takım elbise ile pekala scooter kullanılır. Bagaj hacmi iyice olan x-max ,joymax gibi bir scooter , birde yandan açılır bir pantolon alınır, ceket katlanıp bagaja konur (tıkıştırmadan) bagaja bir poşet içinde ayakkabı konur, evden çıkarken motosiklet botu veya ne giyecekseniz giyilir. Üzerinize mont giyilir, altınıza normal pantolonun üzerine giyeceğiniz yandan açılır korumalı pantolon giyilir. Gideceğiniz yere vardığınızda, kaskınızı, eldiveninizi, montunuzu çıkartıp bagaja koyduğunuz ceket çıkartılıp giyilir, altınızdaki pantolonun yandan açılan fermuarları BİR tarafından komple, diğer taraftan diz hizasına kadar açılıp çıkartılır, bagajdaki ayakkabı ile ayağınızdaki değiştirilir olay biter, bu işlemin alacağı süre her iki ayakkabının da bağcıklı olup olmamasına göre değişir. Ancak bu süre normal şekilde de motosiklete binmeden önce harcadığınız giyinme süresinden uzun değildir. (tecrübe ile sabittir)

Motosikleti
    Forza 250

APRILIA SRV 850

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    valla scooter kullanmıyorum ama bende takım elbise ile çalışan biriyim ama motorla işe gideceğim zaman takım elbisemin üstüme bi mont altıma da bol bi pantolon giyiyorum.işe gelince dışarda çıkarıp motorun çantasına koyuyorum takım elbise ile devam.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)