Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

burgman 400 için arka lastik yardımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki burgman an 400
    arkadaslar öncelikle herkese selamlar suzuki burgman 400 motorum için arka teker önerilerinizi beklıyorum.benım arastırmalarım sonucunda varmıs oldugum 2 adet teker buldum.
    1-michelin city grip
    2-metzeler feelfree
    ben bu ıkı teker arasında kaldım sizlerinde yardımlarınızı ve önerilerinizi beklıyorum ön tekerım metzeler ve yenı arkaya alacagım farklı bı model motorun gıdısatını etkılermı.şimdiden tsk ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Standart ölçülerin dışına çıkmadığın sürece ve lastiklerin biri yaz biri kış lastiği olmadığı sürece gidişatında hiç bir etki yaratmaz. Arkaya Michelin de taktırabilirsin.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Takımı bozma derim.

Motosikleti
    suzuki burgman an 400
    anladım Halit_79 cunku aynı desenı bulamıyabılırım dıye aklıma takıldı cekme falan olurmu dıye yada tıtreme acılen almam gerekıyor cunku arka teker ama nerden alacam onuda bılmıyorum netten arastırıyorum bakalım bildiginiz yerler varsa tavsıyelerınızı beklıyorum.tsk

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

aslında ole fell free metzeler guzel dıyorlar arastırdım aynısı olsun dıyede bakıyorum bulamazsam aynısından city grıp alacam cunku desen farkı kafama sorun olmustu ınsallah aynısından bulurum tsk ederim sereye

Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Desen konusu kafana takılmasın, onlar su tahliyesi için farklı farklı olabilir, asıl önemli olan lastiğin hamurudur. Düşündüğün iki markanında hamur yapısı bir birine eşdeğer diyebilirim. Bu yüzden gidişat konusunda sana bir fark oluşturmayacaktır. Lastiği Ankara da bulabileceğiniz noktalarla ilgili bir fikrim yok ama internette bayilikler bulunabilir ve standart liste fiyatlarıdır heryerde.

Motosikleti
    suzuki burgman an 400
    tsk ederim Halit_79 kardesım saol ankarada 2015 yılına ait hangısını bulursam o zaman onu alıcam arastırıyorum bugun yarın oburgun alırım heral

Motosikleti
    suzuki burgman an 400
    sonunda mıschelın cıty grıp arka lastıgımı almıs bulunmaktayım gercektende cok guzel hamuru yumusak ele alındıgında kendını bellı edıyor.herkese tsk ederim arkadaslar...

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı berkay06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda mıschelın cıty grıp arka lastıgımı almıs bulunmaktayım gercektende cok guzel hamuru yumusak ele alındıgında kendını bellı edıyor.herkese tsk ederim arkadaslar...
    Hayırlı olsun. Artık bol miktarda gezi raporları sunarsın bizlere.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ustalar ön lastik deseni ile arka lastik deseninin birbirinden farklı olmasını önermiyorlar. Sonuc itibarı ile bir viraja girdiğinizde ön lastik ile arka lastiğin farklı olması sürüş güvenliği olumsuz olarak etkileyebilir,genel kanı büyük makinelerde her işin arka tekerlekte bittiği yönündedir, ama inanın virajda ön lastiğin önemi tartışılamaz bile,bu durum doğru bilinen yanlışlardan bir örnektir.. Dipnot olarak burada kalsın.

Motosikleti
    suzuki burgman an 400
    inşallah sereye motorun tekerı bakımı hazır sadece gerıye zaman ve para kalıyor bunlarda tamamlanırsa ılk iş bır gezı olcak hayırlısıyla ve tabıkı resımler vıdeoları sizlerle paylasırım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:50 ----------

aslına bakılırsa Levent Gocmen bende ıkı tekerın aynı olmasından yanaydım gerek burda actıgım konuda aldıgım bılgıler gerekse dısarda sordugum ortamlarda ters bır yanıt almadıgım için michelınde karar kıldım suana kadarda kısa mesafe olmak üzere kullanıyorum bı yan etkı gormedım ama yınede aynı olsa daha ıyı olurdu tabı sonucta dogrumu yanlısmı tartısmasını ortadan kaldırmıs olurduk ama aldık artık hayırlısıyla Allah cumleye kazasız sürüşler verir inşallah ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)