Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco downtown 300i? Xmax 250 abs seçim sizlerin?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki Versys 650 (2015) haojue 150-9 (2014)
    Arkadaşlar vitesli motorum var alanya da yasıyorum lakin dur kalk çok fazla oldugundan şehir içi için bazende rahat olursa hafta sonları eşimle kaçamak yapabilmek için uzun yol yapmak istediğim şöyle sorunsuz en az 3 sene yaklasık 70000km yapabilceğim temiz sorunsuz scooter arıyorum ve bu 2 scooter arasında kaldım sadece bu ikisi arasında seçim yapmak istiyorum hangisini seçmeliyim ve neden seçmeliyim scooter üstadlarının yardımlarını bekliyorum...

Kymco downtown 300i
    Xmax 250 abs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yamaha xmax250 abs tabikide

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha xmax250 abs tabikide
    nedenini yazarmısın?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    nedeni artık uzun uzun yazmaktan sıkıldım onun yerine şunu yazsam yeter çünkü YAMAHA...sana 2.el piyasasından tutta servisinden ,kalitesinden yedek parçadan her açıdan avantaj sağlıyacaktır.ustelik abs liymiş
    emsalsizdost bunu beğendi.

Motosikleti
    ikinci elini düşünmüyorum çok fazla çünkü en az 3 en fazla 5 yıl kullanmayı planlıyorum zaten vereceğim paranın karsılıgını almıs oluyorum... ikisinde de yedek parça sıkıntısı yok kymco servisinde her türlü parça var olmayan da 15 gün içinde geliyor ...

öncelikle şunu belirteyim şu anda downtown modelinin sıfırını piyasada bulamazsınız, 2013 yılında satışa koymadılar. uzun süre kullanırım satmam diyorsan kymco downtown, istediğim zaman kısa sürede satabileyim diyorsan yamaha xmax 250. kymco downtown ve yamaha xmax 250 motosikletlerin ikisinide kullanmış kişiler tarafsız olarak düşünürse downtown der. kaporta kalitesi yamaha xmax ta biraz daha üstün. boyut olarak downtown daha kalıplı fakat iki modelde aynı kilolarda. sele yükseliği xmax 79 cm downtown 78 cm. frenler ikisindede ön arka disk gayet performanslı frenleri var ikisininde. downtown modelinde çelik fren hortumu kullanılmış. yakıt olarak 100 km de 3,5 lt - 4 lt arası yakar iki modelde. 90 km üzeri hıza çıktığında fazla yakar iki modelde. uzun yolda 90-100 km süratlerde bir depo ile 300 km civarında yol alırsınız. 12 litre depoları vardır. kalkış ve serilik, araç sollama performansı downtown modelinde daha iyi. downtown kalkış performansı 400 cc lerle aynı performansta. aydınlatma sistemi downtown modelinde daha iyi. araba farı gibi aydınlatıyor. beygir gücü downtown 30 bg , xmax 20 bg. sürücü ayak uzatma mesafesi xmax modelinde daha uzun. iki modelde su soğutmalı uzun yolda şişmezler. lastik ebatları downtown modelinde ön 14 inç arka 13 inç , xmax modelinde ön 15 inç arka 14 inç. düzgün lastik kullanıldığında yol tutuş ve viraj kabiliyeti iki motosiklettede çok iyi. konfor bana göre downtownda daha başarılı.
    basketci_m bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    50cc için ciddi fiyat farkı çıkıyor, fakat aradaki BG farkı buna değebilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)