Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter tercihine karar veremiyorum kafayı yicem :((

Motovento
    REKLAM ALANI

abi beni bilen biliyo.. scooter alcam ama bi türlü karar veremiyorum.. çeşitli inceleme kriterlerinden sonra düşük km li ikinci el bi scooter almaya karar verdim.. kafam da her markadan belli modeller var ama ben bir türlü karar veremiyorum.. şehir içi kullanımım olacak çoğunlukla, bu yüzden 102cc yamaha cygnus l alayım diyorum ama arasıra kafama estiğinde 100-200 km uzun yol yapabilir miyim bilemiyorum.. sonra kymco agility falan bakayım diyom 125cc onun da yok koltuğu sert yok süspansiyonları sert herkes bi olumsuzluk vuruyo.. honda fizy, spacy bakayım diyom onların da tipine laf ediyolar.. sym orbit II buldum temiz, ona da çevremdekiler alma işte yaramaz marka yamahadan hondadan şaşma diyolar yarı bilinçsizce.. yeminle alcam motor parasını yurt dışında bir hafta tatile gidicem sonunda :((( :D :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    garfield1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 2 ay önce CBF 150 den SYM Joyride 200 e geçtim. Ben de senin gibi ne alacağıma karar veremiyordum. Yamaha Cygnus almaya karar verdim. sonrar bir arkadaşım kendine Yamaha Xmax 400 aldı ve kendi motoru SYM yi bana satmayi teklif etti. Ben 2 aydir kullanıyorum super rahat ve keyifli bir motor. Iyi ki almışım yoksa bu rüzgar da koprude durmak mumkun olmazdi. 200 250 cc bir motor tavsiye ederim 100 cc yerine butcen nedir bilemiyorum ama SYM olur Kmyco olur

Hayirli olsun simdiden

valla kardeşim 3500 tl yi aşmıyo maalesef bütçem.. zaten başlangıç motorum olcak ilk motorum olacağı için düşükten başlamak iyisidir diyorum ama beni en kötü bi sene sıkıntısız götürsün de istiyorum. .

Motosikleti
    Sym Hd200i
    Ben 2011 Agility city125 kullandım.Süspansiyon ve koltuğun sert olduğunu düşünmüyorum. Uzunyol da yaptım iki kere ( 180 km )Frenleri ve yol tutuşu saydığın diğer modellerle karşılaştırılamaz.3500 liraya alınabilecek en iyi scooterlardan biridir..

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yücell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2011 Agility city125 kullandım.Süspansiyon ve koltuğun sert olduğunu düşünmüyorum. Uzunyol da yaptım iki kere ( 180 km )Frenleri ve yol tutuşu saydığın diğer modellerle karşılaştırılamaz.3500 liraya alınabilecek en iyi scooterlardan biridir..
    Bu konu açılalı 1 yıl olmuş Yücel kardeş cevaplamanız gereksiz kalmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)