Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Alacağım Ama Karar Veremedim.!

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun Aleykum Arkadaşlar Motor Almaya Karar Verdim Ama Hangi Motoru Alsam Karar Veremedim Kararsız Kaldım.Sorun Çıkartmayacak Sağlam Dayanıklı Güzel Kullanışlı Sıkıntı Çıkarmıyacak Bir Motor hangisidir.Kendi Görüşlerinizide Yazabilirsiniz.

Mondial 150 HS Şuan Aklımda Bu Var Pek FAZLA Motorlara Bakmadım Aklımda Sadece Şuan Bu Var Yani.GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİNİZ ARKADAŞLAR.SIFIR ALACAĞIM.!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    açıkcası, paran var ise çin malından uzak dur derim..
    BeratY058 bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    kararsız kaldı : )
    Öncelikle Forum baya yavaş gibi duruyo 10 senedir 50 cc biyonik sürdüm bu sene baya bir heves sardı ama direk buyük motor almak tehlikeli geldi gittim 150 znx aldım mondial motor süper titreme yok çift abs falan filan scooter dersen tavsiye ederim bütce olrak küçük ve başlangıç yapar ilerde daha iyisine binersin ikinci el durumu su anda iyi değil bilesin, ama değiştirmem dersen yeterbana ömürümü savsın dersen parayıda basarım kralına binerim dedin mi Ya hondaya git yada BWM c600 Al derim süper motor gercekten binilir sadece tavsiye dedin motor 5 para etmez hıc alma onu alcana :D
    BeratY058 bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    Çinli, Japon, Tayvanlı vs hatun bulursan bin ama Çin motorundan uzak dur!

Tamam büyük markalar da Çin'de yaptırıyor! Ama Çin yapımı Honda ile Çinli BirÇayÇek firmasının ürettiği motorlar aynı değil! Çünkü büyük firma üretim aşamasında belli standartlar getiriyor. 'Böyle yapacaksın, benim istediğim gibi olacak' diye şart koşuyor Çinli firmaya.

Çin markalı motor alma yani, kalite 0, sürekli arıza verir, parça durumunu pek bilmiyorum 6 yıl oldu Mondial'imi satalı...

Kymco Agility 125 al.. SYM Fiddle al.. Honda Fizy veya Spacy al... bak Yamaha Cygnus sana gider, 3900 TL, masrafı da yok!

Param var dersen Honda PCX veya Yamaha BWS 125 tavsiye ederim...

Her ne alırsan al, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Sen de adam gibi kaskını tak ama ;-)
    BeratY058 bunu beğendi.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    150 hs tavsiye etmem açıkça

Çok yakar boyaları çok çabuk solar plastik aksam olsun başka modellere yönelin
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Alıntı Ozzycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli, Japon, Tayvanlı vs hatun bulursan bin ama Çin motorundan uzak dur!

Tamam büyük markalar da Çin'de yaptırıyor! Ama Çin yapımı Honda ile Çinli BirÇayÇek firmasının ürettiği motorlar aynı değil! Çünkü büyük firma üretim aşamasında belli standartlar getiriyor. 'Böyle yapacaksın, benim istediğim gibi olacak' diye şart koşuyor Çinli firmaya.

Çin markalı motor alma yani, kalite 0, sürekli arıza verir, parça durumunu pek bilmiyorum 6 yıl oldu Mondial'imi satalı...

Kymco Agility 125 al.. SYM Fiddle al.. Honda Fizy veya Spacy al... bak Yamaha Cygnus sana gider, 3900 TL, masrafı da yok!

Param var dersen Honda PCX veya Yamaha BWS 125 tavsiye ederim...

Her ne alırsan al, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Sen de adam gibi kaskını tak ama ;-)

Alırsam Takarım Kardeşim.Ya Bu Şeronunda Görünüşünü Genişliğini beğendim ya :D sucu motoru sürüyoruz.hususi bi motorumuz olsun dedik :D

Honda Activa 100 Sürdm
    Honda Spacy 110 Sürdüm
    Kanuni Rokko 150 cc Sürdüm

hepside güzeldi mübarek :D neyse ama şunuda söliym ben motor alırsam sürekli bakımını yaparım arkadaşım onuda söliym yani derler ya bakarsan bağ bakmassan dağ olur.ben motoruma bakarım yani yağını,benzinini,bakımını,temizliğini hepsini yaprım yani yapmak istemesem motoru almam zaten.o motoru almakla kendine bir sorumluluk alıyorsun.şimdi iyicene kararsız kaldım ne alsam acep :D vitessiz motor sürmek istiyorum.ibresi 140 göstersin yeter :D 200km/h hızla giderken biri bana çaktığında :D uçmak istemiyorm fazla :D 140lık kadran yeter bana :D

HONDA MOTORLARIN PADİŞAHI MÜBAREK AMA PARASIDA CEP YAKIYOR NEYSE ONA GÖZ KOYCAZ ARTIK TİPLİ BİR MODELİNİ BULMAYA ÇALISCAM :D :D bu hondanın motorlarıda dayanıklı gzel ama görünüş yok :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Alıntı poyraz32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Forum baya yavaş gibi duruyo 10 senedir 50 cc biyonik sürdüm bu sene baya bir heves sardı ama direk buyük motor almak tehlikeli geldi gittim 150 znx aldım mondial motor süper titreme yok çift abs falan filan scooter dersen tavsiye ederim bütce olrak küçük ve başlangıç yapar ilerde daha iyisine binersin ikinci el durumu su anda iyi değil bilesin, ama değiştirmem dersen yeterbana ömürümü savsın dersen parayıda basarım kralına binerim dedin mi Ya hondaya git yada BWM c600 Al derim süper motor gercekten binilir sadece tavsiye dedin motor 5 para etmez hıc alma onu alcana :D
    CBR 125R SÜRDÜM DÜN VALLA EĞER CBR'Yİ ALICAKSAN KARARINDAN DÖNME DERİM MÜBAREK DEHŞET BİRŞEY AMA VİTES BENİ SIKAR.BEN GAZ PEDALINA BASTIMMI UÇMAK İSTİYORM.CBR 125R ALDI ARKADAŞM MÜBAREK KALDIRAMIYOR 3 GÜNDÜR ONU EĞİTİYORM YAWAŞTAN YAWAŞTAN KALDIRIYOR ŞİMDİ.YOKUŞTAN 4.VİTESTE ÇIKMIŞ MÜBAREK ACEMİ YA :D Bende Baskı balatayı yakarsın dedim öle yapma dedim ama bakalm yapmaz inş :D

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BeratY058 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum Arkadaşlar Motor Almaya Karar Verdim Ama Hangi Motoru Alsam Karar Veremedim Kararsız Kaldım.Sorun Çıkartmayacak Sağlam Dayanıklı Güzel Kullanışlı Sıkıntı Çıkarmıyacak Bir Motor hangisidir.Kendi Görüşlerinizide Yazabilirsiniz.

Mondial 150 HS Şuan Aklımda Bu Var Pek FAZLA Motorlara Bakmadım Aklımda Sadece Şuan Bu Var Yani.GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİNİZ ARKADAŞLAR.SIFIR ALACAĞIM.!
    hacı istediklerinle aklındaki motor birbiriyle çakışıyo sanki çin malından pek bişey bekleme bence ucuz olmak için birçok şeyden feragat ediyolar onun için dayanıksız ve kalitesiz oluyorlar.açıkçası güzel bişey istiosan kesenin ağzını açacan biraz çinli alma da ne alırsan al

Not: bana çin malını savunmayın nolur
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Napalım Artık Peki HONDA YADA SUZUKİ Markaları Kalitelimi :D :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Ya Honda Alıcam Ozaman Yada Suzuki

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Scooter tipsiz olmayanıda var şimdi allah için şunu her gördüğümde scooter alasımı getirtmiyorsa ne olayım

Teknolojiside bi okadar son nokta, tekerlek çapı nispeten daha büyük, dengesi vs muhteşem, yakıt ekonomisi müthiş, biner biner satarken aldığından pahalıya satarsın daha ne olsun ?

http://f1207.hizliresim.com/z/j/9sum9.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=JrE_PAyBk3g

Zevkler tartışılmaz tabi karar senin, kolay gelsin

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    şimdi senin tavsiyelerine kulak verelimmi?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çift abs nedir aga aç bakalım şu konuyu
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)