Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dusuncelerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    one.of - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zzr1400
    arkadaslar merhaba bu sezon ehliyetimi aliyorum ve motor almayi dusunuyorum fakat cok sikisik zamana denk geldik zaten malum ogrenciyiz Cbr 250 den hayal kurmaya basladik hyosung tvs apache derken en son onlar bile cok zorladi bende ilanlara bakarken bir asya nostalji buldum merak ettiklerim sunlar tecrubem yok bu asya nostaljiler nasildir bana cok sorun cikartirmi zaten bu motor ucuz icim yanmaz birsey olsa fakat bu motorlar trafikte nasildir ne kadar yakar son hizlari nedir yada bana ucuz yollu bir tavsiyeniz varmi bu arada ehliyetim elime allahin izniyle ağustos gibi gecer o surede ehliyetsiz kullansam ne gibi problemler cikar ilan bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81896651/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    İlk mtosikletin için sıfır tecrübe ile son hız soruyorsunya
    birde üzerine ehliyetsiz kullanacakmışsınya
    kask mont koruma falan hiç sormuyorum
    kafadan sana öğüdüm
    bence hiç girme bu işe
    düşünmeme cem budur
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    zzr1400
    son hiz sorma nedenim tahmini o motor 80 i gecmez bu trafikte ideal ama 80 den dusuk trafikte sikinti olur bence bide merak etmeyin fotograf makinemi sattim motor almak icin 1600 tl etti oyle boyle 2000tl anca biriktirebildim 500 u ehliyet elime gecene kadar gider motor fiyatida ilanda kalani ekipman ama ehliyet konusunda haklisiniz da sabredemiyorum

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    yani varya bu modeli cok aradın mı en sevmedigim şey ya kullandım bi kere gemi gibi gittim gidon bi tuaf eski bisikletim gibi git 150 zat falan al bari tipi olsun cin malı alıcaksan son hız dedigin 110 115 fln işte oralara takılma sen zıpırman arkadasımızında dedigi şeylere kulak ver en azından mont kask şart
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    zzr1400
    hizi sordum direk kask dediniz kasksiz surecek kadar saglam bi kafam yok

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Valla ben ehliyetten ciddi bir mebla ödedim. Babam önce aman ya dedi sonra cezayı yeyince paşa paşa gönderdi beni. Ben sana söyliyeyim, Ehliyet - pratik eğitim - takım taklavat ekipman - sonrada motoruna.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler