Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi Motoru Almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi Günler Arkadaşlar 17 Yaşındayım Bir Kaç Güne Ehliyet İçin Kadıköyde Sürücü Kursuna Yazılacağım.
    Şimdiden Herşeyi Hazırlıyorum İki Motor Arasında Gittim Geldim Sizce Hangisi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_spva
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5844474/detay/
    Yada Sizin Tavsiye Ettiğiniz Bir Motor Varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mondiallere bu
    kadar çok para vermem açıkcası

lütfen çin malı alma, rica ediyorum.

Tmm Çin Malı Almamda Arkadaşlar Kendi Fikirlerinizi Söylemişiniz Bunu Alma Diye Ama Neden Almamn Gerektiğinide Söylerseniz Sevinirim Artı Kask Mont Vs. Bu Malzeleri nereden Alabilirim Tavsiye Edeceğiniz Yerler Varmı?

forumlarda yakın zamanda bolca ekipman tavsiyesi yapıldı, ben pek anlamıyorum o konudan, 5 yıldır aynı şeyleri giyiyorum çünkü.

marka maddiyat, model ise zevk meselesi. kullanım amacını söylersen her iki konuda da fikir verebiliriz.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    aha mondiye bak sen :D
    fiyatta uçmuş yahuuu şaka gibi
    4 bin olsa yemin ederim almam
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumlarda yakın zamanda bolca ekipman tavsiyesi yapıldı, ben pek anlamıyorum o konudan, 5 yıldır aynı şeyleri giyiyorum çünkü.

marka maddiyat, model ise zevk meselesi. kullanım amacını söylersen her iki konuda da fikir verebiliriz.
    Şehir İçi Günlük Kullanıcam Motorsikleti Çok Km Yaparım Ama 2,3 Seneye Araba Alırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha mondiye bak sen :D
    fiyatta uçmuş yahuuu şaka gibi
    4 bin olsa yemin ederim almam
    O Kadar Kötümü Mondial.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    bence bunlar yerıne temız bır majesty 400 veya burgman 400 tercıh edebılırsın ( kısısel zevk ) dıye dusunuyorum.

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bunlar yerıne temız bır majesty 400 veya burgman 400 tercıh edebılırsın ( kısısel zevk ) dıye dusunuyorum.
    Dediğin Motorların Ccleri Çok Yüksek Ben 200, 250 cclik bi motor arıyorum

Motosikleti
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin Motorların Ccleri Çok Yüksek Ben 200, 250 cclik bi motor arıyorum
    burgman da 250 cc de var . yok sıfır alcam dıyorsan o zaman benden sana tavsıye mondial alıp basını derde sokma =))) sym al en azından o daha ıyı ve daha kalıtelı.

uzun süre kullanmayacaksın madem, şehiriçi rahatlığı ve ikinci elinin değerli olması bakımından honda pcx tavsiye ederim.

Motosikleti
    uzun süre kullanmayacaksın madem, şehiriçi rahatlığı ve ikinci elinin değerli olması bakımından honda pcx tavsiye ederim.
    siz pcx ı yenı almsıdınız sanırım daha once baska bır topıcde gormsdum ? nasıl baya memnunmusunuz ?

Motosikleti
    Honda cb125e
    kask onerısı ls2 396 onerırım aldım fıyat donanım olarak ıyı bır kask 300TL o kadar vermem dersen 386 falanda var bıraz daha cıtayı yukseltırsen nolan N93 flan bak. Ekıpman ıcın hasanpasa cok yer yada FB stadın orda ozen motora bak.
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

siz pcx ı yenı almsıdınız sanırım daha once baska bır topıcde gormsdum ? nasıl baya memnunmusunuz ?
    baya memnunum. 800 km'ye geldi şu anda, herhangi bir sorunu yok. rodajda olduğundan fazla zorlamadım ancak dün gece havalimanı-tem bağlantı yolunda 100 km/h üstünde bir hızda çukurlara girdim, acayip dengeli geldi.

Motosikleti
    baya memnunum. 800 km'ye geldi şu anda, herhangi bir sorunu yok. rodajda olduğundan fazla zorlamadım ancak dün gece havalimanı-tem bağlantı yolunda 100 km/h üstünde bir hızda çukurlara girdim, acayip dengeli geldi.
    japon bır motor kullanmak ayrıcalık gıbı . cın malında 100 km/h ıle bır cukura gırdıgınızde motorun ve sızın alacagınız seklı dusunemıyorum bıle.

japon bır motor kullanmak ayrıcalık gıbı . cın malında 100 km/h ıle bır cukura gırdıgınızde motorun ve sızın alacagınız seklı dusunemıyorum bıle.
    Bir çok çin malının 100 km/h'i göremediğini düşünüyorum çünkü göstergeleri fazla gösteriyor. Geçen gün E5'te bir apaçi yardırıyordu. Aynı sapaktan içeri girip durdurdum kaçtı son hızın dedim, 120-130 falan dedi, ben 100'ü görmemiştim hal bu ki o süreçte

Motosikleti
    Bir çok çin malının 100 km/h'i göremediğini düşünüyorum çünkü göstergeleri fazla gösteriyor. Geçen gün E5'te bir apaçi yardırıyordu. Aynı sapaktan içeri girip durdurdum kaçtı son hızın dedim, 120-130 falan dedi, ben 100'ü görmemiştim hal bu ki o süreçte
    çinlilerin 250cc lerınde o rakamları gorenler var ama her motor ıcın aynısını soleyemeyecegım. arkadasın motora bınıyorum gaza basıyorum motor 120 dıyor ama surat o kadar yok. ybr 125e bınıyorum motor 80 dıyınce sankı daha hızlı gelıyor gıbı oluyor =)))

Arkadaşlar Sırf Şehir İçi Değil Mesela Motorsiklet Turları Yapılyor Ya ŞehirdışınaO Etkinliklere Katılmak İstiyorum.Başlangıç Olarak CC Fazla Olmasını İstemiyorum Ama Kalıplı Bir Motor İstiyorum.Tabiki Fazlada Değil.

Motosikleti
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Sırf Şehir İçi Değil Mesela Motorsiklet Turları Yapılyor Ya ŞehirdışınaO Etkinliklere Katılmak İstiyorum.Başlangıç Olarak CC Fazla Olmasını İstemiyorum Ama Kalıplı Bir Motor İstiyorum.Tabiki Fazlada Değil.
    o zaman sen sym yı al bın bence .

o zaman sen sym yı al bın bence .
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81452064/detay

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)