Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

satılık kawasaki vn800

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc 700 x
    MARKASI:KAWASAKI
    MODELİ: VN 800 / 1999
    KM:40500
    RENKLacivert/gri
    FİYATI: 11 000 YTL
    İLETİŞİM: 05445719423
    AÇIKLAMALAR :1000 km. önce tüm bakımları yapılmıştır.yağ filtresi,15-50 motorex yağ,hava filtresi,bujiler üzerindeki aksesuarlar : highway hawk ön tampon demiri,highway hawk komple sinyal ızgaraları,highway hawk ön çamurlukda kartal başı,highway hawk radyatör koruma demiri,highway hawk korna kapağı,highway hawk hidrolik kağağı,highway hawk lıghtbar,highway hawk büyük sürücü pedalları,highway hawk fren pedalı,highway hawk ön camda kartal amblemi, highway hawk lıghtbar ve far kaşları,highway hawk motor koruma demiri,highway star 6mm. büyük boy ön cam,kurkyan crom yolcu ayaklıkları,giwi sisibar,giwi bagaj taşıma demiri,crom yağ filtresi,crom alt sisler,özel yapım crom plakalık,direksiyonda saat,sosis çanta,zımbalı depo üzeri koruma derisi,zımbalı koltuk,zımbalı deri yan çantalar,zımbalı elcik püskülleri,yuasa akü,yeni metzeller lastikler.istediğiniz ustayla gelip inceleyebilirsiniz.enduro ile takas olur.iddia ediyorum bu kadar orijinal aksesuarlı başka vn800 yok.fiyat için irtibat kurunuz. 05445719423
    motor 1999 model 40500 km'dedir. lacivert/gri renk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam resimleri koyamamışsın
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

nart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motorun fiyatını özellikle yazmamın sebebi forumda çok pahalı çok ucuz vs.benzeri yazılar yazılmaması görüş ayrılıklarına düşülmemesi içindir.motorun piyasası ne ise onu istiyorum.zaten ilgilenen kişiler bu özellikte olan bir motorun ne edeceğini bilirler.yolunuz açık olsun.

h.nart
    vn800
    kırkağaç/manisa

bbrr,arkadaşım resimlerin nasıll ekleneceğini biliyorum fakat resimlerin ebatlrı 640/480 boyutundan epey büyük olduğundan forum sayfa yapısını bozmaması için koymadım ve sadece link belirttim.motorun fiyatı 11.000 ytl dir.

h.nart
    vn800
    kırkağaç/manisa

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nart, ben hallettim www.imageshack.us adresi yenilendi resimlerinin boyutunu istediğin kadar oynuyabiliyosun

ilk olarak resmini seç daha sonra kırmızı içindeki yerden istediğin boyutuda seç böylece sayfa düzenini bozmadan çok yüksek pikselle çekilşmiş resimler bile sen hiç uğraşmadan istediğin boyuta inecektir
    saygılar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bbrr,yardımın için teşekkürler.

h.nart
    vn800
    kırkağaç/manisa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler