Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Günün firsati : 0 km. Piaggio Liberty 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buyuk bir hevesle dun aksam (26.09.2005 Pazartesi) teslim aldigim Bordo renk Piaggio Liberty 200 motorumu, acil nakit ihtiyacimdan dolayi, aldigim fiyata satiyorum. Indirim kampanyasindan yararlanmak isteyipte bulamayanlar icin buyuk bir firsat. Motorun tescil+plaka islemleri de yapilmadi. Dolayisi ile Noter alim - satim masrafida olmayacaktir.

Motor 15. km'dedir.

Almak isteyipte bulamayanlar icin kacirilmayacak bir firsattir. Ilk gelen motoru alir. :o

Fiyat 3.250 YTL.

Cep Tel : 0-536-2177123
    e@mail : beyazs@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

nası yani dün aldın bu gün satıyormusun

nasıl bi ticarettir yada nasıl bir motor sevgisidir. tuhaf ve hayli ilginç umarım çok zor durumda değilsindir.

Merak etme, YBR 125'im var. Bunu sehir icinde rahat bir sekilde dolasmak icin almistim. Ancak, kismet iste. Isteyipte, bulamayan bir arkadasin isine yarayacagi icin mutluyum.

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    pek inandırıcı gelmedı be dostum, nerden aldıysan oraya geri ver, tüketici haklarını araştır....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    pek inandırıcı gelmedı be dostum, nerden aldıysan oraya geri ver, tüketici haklarını araştır....
    Federal motor ile ilgileniyorsan, cep numaram ya da e@mailimden bana ulasabilirsin.

Inandirici gelmeyen nedir belirtirsen sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    inandırıcı gelmeyen olay, neden geri vermiyorsun aldığın motoru, ülkede yeni tüketici hakları var git götür beğenmedim de, almazlarsa kaymakamlık tüketici hakem heyetine gitceni söyle, bunları araştır dedim sadece....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almış 15 km yapmış ne diyecek tüketici hakkıda bir yere kadar adam üretmiyoki bunu muhakkak satıcıyıda koruyan kanunlar vardır plaka masrafı yapmamakla ii yapmışsın 3000 de hemen sat bence
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    yok BBRR, federal haklı motosikleti geri verebilir sanırım 15 gün gibi yasal bir hakkın var. elektronik eşyalarda o şekilde oluyor sanırım taşıtlarda da aynıdır..

abi aldım motoru yola çıktım gittim hakkariye ettmi 1600 km orda bi gün kaldım vede geri döndüm +1600 =3200 vede 5 gün hadi dedim birde artvine gideyim hazır almışken 1000 küsurda öle yaptım dönüş falan 10 günde ettimi sana yaklaşık 6000-7000 km alalı 10 gün oldu ver geriye olurmu bu be kimse motor kiralamazki al türkiye turu yap getir geri ver bu konuda tam bilgim yok ama cidden böle bir iade varsa yürüyün yarın hep beraber borusana bmw almaya
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    BBRR, valla haklısın ama ben de yasanın yalancısıyım belki senin gibi uyanıklık yapanların motorlarının takometrelerini yenileriyle değiştiriyorlardır ve sonra millete tekrar gazlıyorlardır.. kim bilir.. belki de araçlar için örnek veriyorum 15 gün - 500 km gibi bir ayarlama yapmışlardır. ama 15 km bence az geri verebilir.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    BBRR, o kadar km yaparsan almazlar tabi geriye motoru, ama arkadaş km yapmamış ki daha sıfır motor....

motor sıfır ve kampanyayı kaçırdım tüh diyen için ii fırsat

Motosikleti
    ustume gelmeyin
    Selam ben butcemi kismistim keeway arn 125 falan alacaktim ama buda cazip geldi simdi. Motor hala 15kmde'mi? Herhangi bir cizik falan var mi? Birde nerde gorebilirim?
    saygilar
    i\'m not lazy i\'m just resting before i get tired.

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    federal, abi son günlerde yazacağım şeyleri benden önce yazıyorsun

Motosikleti
    ustume gelmeyin
    Genclik bu motor satilmis.
    i\'m not lazy i\'m just resting before i get tired.

Arkadaslar,

Ilginiz icin tesekkurler...

Motor ilan verildikten bir kac gun sonra 3.250 olan kampanya fiyatina satilmistir.

EDESSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALDIĞIN MALI BEĞENMEMEK İADE ETMEK İÇİN YETERLİ BİR SEBEPDİR.BİR AY SÜREN VAR BU SÜRE ZARFINDA FATURA ADINA KESİLMİŞSE İADE EDEBİLİRSİN.İADEYİ KABUL ETMEZSE SANAYİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNE DİLEKÇE VER O SATICIYI ÖTTÜRÜRLER İNAN.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler