Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar şu laptop a bi fiyat biçermisiniz......

Motovento
    REKLAM ALANI
    CoSMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi akşamlar aşağıda özelliklerini belirttiğim fujitsu siemens marka laptopu mı satmak istiyorum fakat fiyat konusunda kararsız kaldım 2 ay önce 1 milyar a anlaşıp son anda caymıştım 2 hafta önce bilgisayarcı bi arkadaşım keşke satsaydın dedi şimdi o kadar ble etmez dedi bi de sizler fikirlerinizi söleseniz çok sevinirim

fujitsu siemens pentium 1.6 ghz centrino işlemci (unutmuşuz yazmayı)
    amilo m 7435 modeli
    15 inç ekran
    40 gb hdd
    256 ram
    sağ tarafında boş bi slotu war işe yarıyomuş öle dediler
    dvd writer ı war
    kablosuz mouse u nu da vercem orjinal program cdleri falan filan
    başka bilmediğim işe yarar özellikleri de olabilir ilk laptopum ve pek anlamıyorum makineyi 17 mayıs ta aldım faturası felan da duruyo 2 yıl garantisi war.

yanlız bi de makinenin ekranı açıkken 15 cm den yan şekilde halının üzerine düştü ve ekranın kapağın dış tarafında tam köşede 3 cm lik çatlak oldu bişeyleri etkilermi 1 ay oluyo çatladığı ekran da bi sorun yok.
    işte arkadaşlar bu bilgiler ışığında bana ortalama bi fiyat verirmisin? şimdiden teşekkür ederim.
    aşk biter yol bitmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla işlemcisi falan nedir bilmiyorum şimdi bu modelin ama sen ne kadara aldıysa 300 dolar falan düşüğüne gider. alalı çok olmamış zaten ama o kırık kötü olmuş. dvd wr ı ise artı bir özellik. tabi alıcısını bulmak da önemli. bilgisayarcılar çok daha düşüğe alır. çünkü onlarda en az 300 dolar kar edicekler

saol arkadaşım
    aşk biter yol bitmez

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı model şu anda bende var bende garantili aldım 1500 ytl verdim 3 ay önce
    bu arada aletin kablosuz internet bağlantısıda var
    bende ikinci el aldım ama sıfır gibiydi çatlaktan ne kadar düşer orasını bilemem
    bu arada işletim sistemi windows xp home edition altında yapışık olan lisansı var kontrol edebilirsin
    ha bu arada söyliyeyim compaq evonun ekranını kırdım hp türkiyeden ekran fiyatı istedim adamaların çıkardığı fiyat 910 $ +kdv yani açıkça almayın demek zaten laptopu almışım 1000 ytl ye sora bir arkadaş izmirde bir servis buldu adam komple üst kasayı deiştirdi sıfır kasa ve ekran taktı 300 ytl aldı bu tip sorunları olanlar araştırsın derim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    makine standart,işlemci centirno 1,6,işletim sistemi winXP home ed., sıfırı 1099$+kdv. servisinden ekran kasası fiyatı alıp onu düşeceksin , sonrada ister al ister alana indirim yap ki gidip yaptırabilsin. herşeyi sağlam şekilde en az 750-850 $ a satman makul olur diye düşünüyorum.

saolun arkadaşlar
    aşk biter yol bitmez

900 usd den bir dolar aşağı verme bana kalırsa.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

ben de öyle düşünüyodum arkadaşım ama elemanın tekiyle tanıştım 500 dolara us den notebook getiriyomuş piyasa çok karışık ancak bilene gider bilen de öyle kolay bulunmuyo mesela bbrr nikli arkadaşa benim makineyi satabilirdim 3 ay önce hem de daha ucuza o ara biraz sıkışıktım az daha 1 e vercektim hem o zaman çatlağı da yoktu nasip işi bakalım
    aşk biter yol bitmez

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Re: arkadaşlar şu laptop a bi fiyat biçermisiniz......

Alıntı CoSMo adlı üyeden alıntı
    iyi akşamlar aşağıda özelliklerini belirttiğim fujitsu siemens marka laptopu mı satmak istiyorum fakat fiyat konusunda kararsız kaldım 2 ay önce 1 milyar a anlaşıp son anda caymıştım 2 hafta önce bilgisayarcı bi arkadaşım keşke satsaydın dedi şimdi o kadar ble etmez dedi bi de sizler fikirlerinizi söleseniz çok sevinirim

fujitsu siemens pentium 1.6 ghz centrino işlemci (unutmuşuz yazmayı)
    amilo m 7435 modeli
    15 inç ekran
    40 gb hdd
    256 ram
    sağ tarafında boş bi slotu war işe yarıyomuş öle dediler
    dvd writer ı war
    kablosuz mouse u nu da vercem orjinal program cdleri falan filan
    başka bilmediğim işe yarar özellikleri de olabilir ilk laptopum ve pek anlamıyorum makineyi 17 mayıs ta aldım faturası felan da duruyo 2 yıl garantisi war.

yanlız bi de makinenin ekranı açıkken 15 cm den yan şekilde halının üzerine düştü ve ekranın kapağın dış tarafında tam köşede 3 cm lik çatlak oldu bişeyleri etkilermi 1 ay oluyo çatladığı ekran da bi sorun yok.
    işte arkadaşlar bu bilgiler ışığında bana ortalama bi fiyat verirmisin? şimdiden teşekkür ederim.
    800-850 $

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bende çok uğraştım vermek için en sonunda motor takası yaptım 1500 ytl ye gitti makina sahibindeni kovala mutlaka biri düşer,satarsanda bilgisayarcıya satma son kullanıcı bulman lazım,yoksa öldü fiyatına gider
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

evet hocam doru sölüyosun walla bilen e gitmesi lazım
    aşk biter yol bitmez

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    800 ytl eder, bence....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

heeeeri19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moto-zeta 150 rally
    bence 600 dolar weren ilk müşteriye ver laptoplarda aşırıı bir fiyat düşmesi war hem ikinci ele düştünde batarya olsun sorun werio bu yüzden fazla uğraşmadan hemen sat

dedeosman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seninde bahsettiğin ve arkadaşlarında vurguladığı gibi maalesef piyasası çok düşüyor ben p4 2,8gb hp9105 üç aylık makineyi 1000$ karşılığında vadeli satabildim o yüzden sıkışık diilsen satmayı düşünme ben satıp pc aldım çok pişman oldum şimdi aynısını soruyorum 1350$ diyorlar bence kullan gitsin eğer illada satman gerekiyorsa 600 700 $ civarında bir fiyattan bahsediyorlar saygılarımla görüşmek üzere

herkese teşekkür ederim bilgi ve tecrübelerinizi benimle paylaştığınız için laptop u kardeşime verdim sanırım uzunca bi süre satılmaz işleriniz de başarılar dilerim....
    aşk biter yol bitmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler