motor kırmızı/lacivert renktedir. sağ orta grenajda çok hafif bi çatlak vardır, ötesinde bir sorunu yok. fiyat pazarlıksız son fiyattır. ailevi sorunlar nedeniyle aldigimin 2. ayı daha sadece 350 km yapabilmişken satmak durumunda kaldim. birinci sahibi de fransa ya okumaya gittigi için satmişti. ararsaniz lütfen pazarlık teklif etmeyiniz. fiyat sondur.

ben alırken, ankara efe honda'ya motora baktirttim ve hem satış sorumlusu hem de ustalar herhangi bir problem olmadigini, 1000 bakımının sorunsuz geçtiğini söylediler. ben de kullanırken herhangi bir sorun olmadı. iki kişi çok rahat 120 km/s gördüm, acemi olduğum için zorlamadım fazla ama tahminen son hızı 145-150km/s civarıdır.

Fiyatı. 4.000YTL (maalesef artik 3.500 e satamiyorum)

Motor son fiyattır. ilgilenenler ve soru sormak isteyenler forumdan özel mesaj(PM) atabilir. 0533 384 31 10.
satış halinde noter devri anında yapılacaktır, masrafları alıcıya aittir(yaklasik 170 YTL tutuyor)

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3057579
»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
Lütfen mesajınıza resim ekleyin. İlanınızın resimli olmasının sizin avantajınıza olduğunu gözönünde bulundurun. Unutmayınki amacımız bir an önce sonuca ulaşmanız. Mesajınıza resim eklemek için burayı tıklayın
Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: teror **************