arkadaşlar bu zincirin trajik bi hikayesi var geçensene kendi makinam 99 model r6 için sirkecideki yamaha bayisi yıldız ticaretten 275 ytl dedi 250 ytl ye almıştım arkadaşım hondacı onun dükkana giderken çantamdan düşmüş uyus oldum 2 saat aradım bulamadım sonra tekrardan 250 ytl vererek bi tane daha aldım .. neyse sonunda taktık derken 2 gün sonra çocuklar bulmuşlar bisim ustada ellerinden almış ve bana verdi .. bende alan olursa daha sıfır ama 7-8 ay beklemiş ..pasarlıksız 150 ytl alın götürün .. uzak yerdeki arkadaşlara kargo ile gönderirim

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
Forum katılımcılarının satılık ilanlarını daha iyi degerlendirebilmesi ve doğabilecek karışıklıkları önlemek için ilanınızı lütfen örnekteki gibi duzeltiniz !!.... Satış ilanını yayınlamanızdan itibaren ilk mesajınıza kadar geçen sürede veya 24 saat içinde düzeltilmeyen ilanlar silinecektir!!! Örnek ilanını görmek için burayı tıklayın. Resim eklemek için burayı tıklayın

Lütfen satış ilanınıza iletişim adreslerinizi ekleyiniz!!!
Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************