Merhaba Değerli MT Üyesi Arakadaşlar,

Türkiye'de Eşi benzeri olmayan ( Dünya'da var mı yok mu bilmiyorum ) Bir sistem geliştirdik.
Hali hazırda Araç ve Motosiklet Takip Sistemi Satmaktayım.
Amacımız Hem araçlar Hem de motosikletler için bunu geliştirmek.

Takip Cihazının Özellikleri

1.5 Yıldır sattığımız Takip cihazını geliştirerek Motosikletler için daha özel bir hale getirdik.

GSM OPERATÖRLİERİNİN EN DÜŞÜK İNTERNET PAKETİ İLE RAHATLIKLA SORUNSUZ VE KESİNTİSİZ İZLEME YAPABİLİRSİNİZ.

Aracınızı hem mobil uygulama hem web hemde sms aracığılı ile istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Veri gönderme aralığını istediğiniz zaman kendiniz belirleyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman hız sınırını ayarlayabilirsiniz Belirlediğiniz Hız Sınırı aşılınca önce cihaz sizi arar ardından telefonunuza sms olarak bilgi gelir.

Hem uygulamadan hem web sayfasından Güzergah Geçmişini görebilirsiniz.

Web sayfası üzerinden ;

Aracın çalışma sürelerini,

Bekleme sürelerini,

Cihaz takıldıktan itibaren yaptığı toplam KM'sini rahatlıkla görebilirsiniz.

Sadece GSM Operatörünüze Kullandığınız Paket ücretini ödersiniz.

Çoğu takip sistemlerinde Aylık Üyelik Bedeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Kışın aracınızı, motosikletiniz veya teknenizi kullanmadığınız ayların parasını ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu cihazımızda böyle bişey söz konusu değil. Kullanmak istediğiniz zaman yasal telsiz vergisini de hattınıza yüklediğiniz zaman sorun ortadan kalkıyor. Faturasız Hat Önerilir.

Tekne, Kamyon, Motosiklet, Araç Hiç farketmez 12-24 V bütün araçlarda çalışır.

Kurulum, Teknik Destek Ücretsiz. Cihazı satın aldığınız zaman tek yapmanız gereken aracınıza bağlamak veya bağlatmak ve bize taktığınız sim kartın numarasını vermek. kurulumunu uzaktan yapıyoruz. Telefonunuza uygulamayı indiriyorsunuz, size kullanıcı adı ve şifre veriyoruz. siz dilerseniz sisteme giriş yaparak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bu kadar basit.

Cihazın yanında hazirladigimiz türkce kullanım kılavuzunu gönderiyoruz. Detaylı bilgiler mevcut.

İstediğiniz zaman

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

ALARM özelliğine gelince:

Motosiklet 1.Titremede UYARI amaçlı kısa alarm çalar. Yaklaşık 4 sn. ( 125db)
2. Titreşimde ALARM Daha uzun çalar ve 1 dakika sonra sizi arar. ( Komşulara rahatsızlık vermemek için istenirse siren takılmayabilir.) Siren takılmadığı takdirde de sizi arar.
GÜNLÜK KULLANILAN MOTOSİKLETLER DE ÖNERİLİR. 1 HAFTA MOTOSİKLETE BİNİLMEZSE AKÜYÜ BİTİRİR.
Herhangi bir sayfada aynı ürünü bulamazsınız. AliExpress DAHİL. Evet Takip Cihazlarını çinden alıyorum. gerekli yazılım ve entegre ile ortaya ALARMLI TAKİP CİHAZINI ÇIKARTIYORUM.

Alarmın sizi araması için herhangi bir metre veya km sınırı yok. Şehir dışında değil yurt dışında bile olsanız. Cihaz sizi arar.
Bazı Takip Sistemlerinde Titreşim sensörleri size uygulama üzerinden internetiniz varsa bildirim yapar. ( Çünkü hepsi data hat kullanır ve arama özelliği yoktur.
Ancak bizim cihazımın GSM operatörü üzerinden Arayarak yapmaktadır.
Varsa aynı sistem Türkiye'd, bana gösteren kişiye 1 adet cihaz hediyemdir.
Çoğu Takip sistemi gibi cihaz 2G dir. ( Çok katlı otoparklarda depo vs yerlerde cihaz çekmeyebilir.) ( ancak ordan dışarı çıkacağı için mecburen size bildirimde bulunur. ( Cihazın kablosu kesilip otoparktan cıksa bile sinyal aldığı an size ulaşır. 3G'de yapılabilir. Buna nazaran fiyat da artar.
2 Adet Kumandası mevcuttur. Alarmı kumandadan aktif ettiğiniz zaman en ufak harekette 125 Db alarm sayesinde herşeyden sizin veya komşularınızın haberi olacak.

Cihazımızda BEĞENMEME garantisi mevcuttur. Sadece ''Beğenmedim'' denilmesi bile bizim için iade sebebidir.
Cihazın Pazarlıklı Fiyatı 400 TL
Pazarlıksız Fiyatı 350 TL.
Kiminin 350 400 TL verip aldığı alarm parasına hem takip cihazı hem alarm bir arada.

[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]

Gökhan GELMEZ
0541 841 01 39