Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GİVIB MONT + ARMODE ELDİVEN = 170 TL NEREDEYSE BEDAVA (SIFIR ÜRÜN)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sahrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...-set-210353681

Yeni aldığımız motorumuz için bu ekipmanları almıştık lakin ,kullanamadan acil nakit ihtiyacından dolayı motorumuz satılmıştır elimizde bunlar kalmıştır , MONT VE ELDİVEN HİÇ KULLANILMAMIŞTIR SATIN ALDIĞINIZDA İKİSİ BİRLİKTE GELECEKTİR ..
    --Mont GİVIB marka monttur kollar ve bileklerde 4 adet koruması , ön göğüs ve arka sırtta 2 şer adet toplamda 6 adet koruması olan bir monttur ürün çok kalitelidir ve bel kısmı sevdiğiniz gibi lastikli ve cırtcırtlıdır istediğiniz gibi belinize göre ayarlayabilirsiniz Sadece montu almaya çalışsanız bu montun ederi 220-250 tl arası birşey ben 210a almıştım , ama malesef şuan dardayım fiyat düşünecek halim yok ,
    --Eldiven ise armode markadır bilindik ve güzel bir firmanın kaliteli eldivenidir el eklemlerini koruyan tırtıklı yüzeyi ve kabartmalı elciği bulunmaktadır ve yanmaya ısınmaya karşıda dayanıklı yaklaşık 50TL ye aldım.
    NORMAL FİYAT OLARAK BU İKİ ÜRÜNÜ 260 TL YE SATIN ALDIM VE HİÇ KULLANILMAMIŞ OLARAK 170TL YE SATIYORUM TÜRKİYENİN HERYERİNE KARGOYU BEN KARŞILIYORUM ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İyice ilan sitesine döndü burası.

Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Burası Türkiye'deki motorcuların %80'inin gezdiği bir site ve herkesin bütcesi ahım şahım değil , böyle bir aksesuar arayan ve bütceside buna göre olan bir arkadas elbette bu ve bunun gibi siteleri ziyaret edecektir..Kişisel görüşlerinizi kendinize saklayın , bu site ilana ve pazara kapalı bir site olsaydı satışla ilgili olan bölümleri kapatırlardı..Bu sitede adres soranlar var,çay markası soranlar var , aklına geleni soranlar var , buda demek oluyorki özgür bir platformdayız ve yetkililere bu yüzden teşekkür ediyorum..Eğer sizde bu durumu yargılayacaksanız ve bu durumdan rahatsızsanız site yetkililerine mesaj atarak durumu bildirin...Kimse sizin dengesiz yorumlarınızı ve sadece yorum attı olsun diye yorumlarınızı görmek zorunda değil kolay gelsin.
    dental_land ve MeNGuC bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Motosiklet fuarına 1 hafta kalmışken 2.el ürün alınmaz bu ara. Güzel pazarlıklar dönüyor son gün fuarda

Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Haklısın kardeşim ama ürün ikinci el değil daha hiç ne giyildi ne kullanıldı

Alıntı Sahrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası Türkiye'deki motorcuların %80'inin gezdiği bir site ve herkesin bütcesi ahım şahım değil , böyle bir aksesuar arayan ve bütceside buna göre olan bir arkadas elbette bu ve bunun gibi siteleri ziyaret edecektir..Kişisel görüşlerinizi kendinize saklayın , bu site ilana ve pazara kapalı bir site olsaydı satışla ilgili olan bölümleri kapatırlardı..Bu sitede adres soranlar var,çay markası soranlar var , aklına geleni soranlar var , buda demek oluyorki özgür bir platformdayız ve yetkililere bu yüzden teşekkür ediyorum..Eğer sizde bu durumu yargılayacaksanız ve bu durumdan rahatsızsanız site yetkililerine mesaj atarak durumu bildirin...Kimse sizin dengesiz yorumlarınızı ve sadece yorum attı olsun diye yorumlarınızı görmek zorunda değil kolay gelsin.
    Merhaba hayirli satislar. Yalniz ben yazinizda bazi eksikler goruyorum. Burasi ilana acik bir site lakin ilana acik olan kisim motosohbet degil. Gerci sizede soyle hak veriyorum, bayinin biri 2-3 gunde bir indirim, ivir zivir diye konu aciyor.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    alacağımdan değilde, beden yazmamışsınız.

Motosikleti
    PULSAR
    Beden ölçüleri?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şüphesizki biz ,ikinci el ilanları başlığını siz müminler kullanın diye açtık.
    Darkcity2000 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Arkadaşlar verdiğim ilan linkinde zaten beden yazıyor ama şöyle söyleyim montun bedeni Medium ve spor mont'dur,üzerinize oturması için beden ölçüleri çok yüksek olmaz bu ve bunun gibi spor montlarda en fazla L beden görürsünüz dolayısı ile M Beden orta halli bir vücuda çok rahat oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)