Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Necdet GÜL (necdet)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mezar çökmeden yapılmaz denir.Bunun içinde en az 6 ay geçmesi lazım diyorlar.
    ilk defa duydum abi böyle bişey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mezar çökmeden yapılmaz denir.Bunun içinde en az 6 ay geçmesi lazım diyorlar.
    doğru olabilir abi .
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı prot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca kafasında kask oldugunu okumuştum ve çokda hızlı gitmedigini .eger kafasında kask varsa ve çokda hızlı gitmiyosa (profesyonel bir motorcu oldugu için adi kask alma ihitmalini düşünmüyorum bile)nasıl kafasını kaldırıma çarptıgı için hayatını kaybettigini anlayamıyorum bende:(
    kendisini tanımam ama çok sevildigi belli.Allah ailesine sabır kendisinede gani gani rahmet eylesin gerçekten çok üzücü bi durum:(
    yaa ben anlamadım bunu 2. kazamda ramazanın 2.günü bi kaza gecrmıstım bazılarınız bılıyor... bı kamyonetle carpıstık ben fırlattı motorla 50 60 cıwarındada hızımız wardır bana yandan bındırdı kafamda kask wardı ama iyi bi marka kask almıstım SHARK kafamı kaldırıma yere fln cok fena wurdum ama kafamda en ufak bı agrı bıle olmamıstı sadece gogusumde fln zedelenme wardı bacagmda yara bereler ıncılmeler fln... ama bu abimiz kafasını kaldırıma wurmus ölmüş:( Allah Rahmet Eğlesin :(

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Arkadaşlar kabir önemli değil,tahtalar çürüyüp çökmeden yaparsanız kabir de çöker,acele etmeyin,Necdete kabir lazım değil,o zaten mekanında.Allah rahat ettirsin.
    En güzeli 2 sene filan geçmeli.Çünkü kabir tahtalarını çam yapıyorlar geç çürüyor, neredeyse çürümüyor.Yapılan kabir sonra ya kayıyor ya da çöküyor.
    Gereksiz panik yapmayın.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    keşke imkanlarımız olsada necdet abimize bi kabir yaptırabilsek el birliği ile

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    kendisini siteden tanıyoduk,allah rahmet eylesin,çok üzücü son günlerde kaza haberleri yine çoğaldı:(
    :mrgreen:

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Kendisiyle birkaç defa sohbet etme imkanım olmuştu.Gerçekten mükemmel bir insan ve canayakın,güleryüzlü inanılmaz hoşsohbet biriydi. Allah mekanını cennet eylesin ve yakınlarına sabırlar versin. Rahat uyu sen Necdet abicimSeni unutmayacağız

Motosikleti
    rmz 200 gy
    allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesın
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    Abim unutulmadım ve asla unutulmayacaksın. İnan her toplandığımızda senin adın mutlaka geçer. Allah'ım abimin kabir azabı varza azabını kaldır mekanını cennet bahçesi eyle.

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    allah rahmet eylesin o gün buluşma yerine gelemiyen tek necdet abiydi(bide artçısı vardı tuğçeydi galiba) gelseydi tanışma imkanımız olurdu rahmetliyle kısmet ne diyelim daha doğrusu kader.....

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hatırlayanlardan allah razı olsun unutulmayacak biriydi nejdet kardeşim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ölüm varmnı var GERİSİ YALAN ABİLERİM:(:( BENİMDE GEÇEN HAFTA DEDEM ÖLDÜ ÖLÜM ACISINI ÇOK İYİ BİLİRİM:(:(KİMLERİMİ KAYBETMEDİMKİ:(:(

Motosikleti
    iki tabana devam , sattım :(
    Allah'tan rahmet , sevenlerine ve ailesine sabır diliyorum.

Galiba bu haberlerin sonu gelmeyecek , daha kaç can gidecek bu şekilde?Sürekli kazalardan sonra keşke ile başlayan cümleler kurarız , ama olan olmuş ve giden gitmiş.Kader deyip sineye çekiyoruz.

Artık bu acı haberleri duymayalım yaaa...

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlığı her gördüğümde içim tuhaf oluyor. tanıyanlar bilir, okadar insancıl ve alçakgönüllü biriydi ki kimseyi kırmazdı. MT buluşmalarında onu görmek insanı mutlu ediyordu. çok hoş sohbet ve harika bir insandı. mekanın cennet olsun inşallah.
    ==============================
    ==============================

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
    Kuyuya taş atan kişi

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesın!..mekanı cennet olsun ınsallah!..

Motosikleti
    YbR125
    Mekanı Cennet Olsun Allah Rahmet Eylesin Mukadderat Diicek Pek Bişey Yok
    avatarda en saadaki benm ilk konserim:bounce::P

Necdet her zaman kalbimizde yaşayacak

Arkadaşlar, Necdet hakkında yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim.Ben onun en yakın arkadaşı olarak hakkında herşeyi bildiğimi zannediyordum ama sizden de çok şey öğrendim.Onu kaybettiğimiz günden beri sitenizi ziyaret edip yorumlarınızı okuyorum, hani belki içimdeki acı biraz olsun hafifler diye...(hiç bir zaman hafiflemedi).Bir yorumda kaskının kalitesiz olma ihtimali olabileceğini yazmış bir arkadaş, Necdet hiç bir zaman kalitesiz olan birşeyi asla kullanmazdı, hele bu kask gibi birşey ise.O herzaman en doğrusunu ve en iyisini yapardı.Şu an yazmak istediğim şeyler boğazımda düğümlendi ve devam edemiyorum....İnşallah başka bir zaman ... O her zaman kalbimizde olacak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hatiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Necdet hakkında yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim.Ben onun en yakın arkadaşı olarak hakkında herşeyi bildiğimi zannediyordum ama sizden de çok şey öğrendim.Onu kaybettiğimiz günden beri sitenizi ziyaret edip yorumlarınızı okuyorum, hani belki içimdeki acı biraz olsun hafifler diye...(hiç bir zaman hafiflemedi).Bir yorumda kaskının kalitesiz olma ihtimali olabileceğini yazmış bir arkadaş, Necdet hiç bir zaman kalitesiz olan birşeyi asla kullanmazdı, hele bu kask gibi birşey ise.O herzaman en doğrusunu ve en iyisini yapardı.Şu an yazmak istediğim şeyler boğazımda düğümlendi ve devam edemiyorum....İnşallah başka bir zaman ... O her zaman kalbimizde olacak
    hocam bu ortamda harika geyik yapardık şakalaşırdık...ben ona laf atardım o bana...herşey şaka gibi...ben onu Gültepede halen otelde biliyorum...o kazdan beridirde Gültepeye girmedim nedense...yani inanmak istemiyor insan...

hepimizin sonu toprak ama erken gitti...yiğit adamdı...özü sözü birdi...

Allah rahmet eylesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rahmetli sevilen bir insanmış ne mutlu ona... Yüce Allah mekanını cennet eylesin.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler