Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Ertuğrul ÖZ (akira) ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ablasinin mesajini bugun biraz once yine okudum ve gozlerim yine yasla doldu.
    Ertugrul kardesimi hic tanimadim ama yer gok ona yapilan ovgulerle dolu.

Mekanin cennet olsun kardesim...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı

:(

MEKANIN CENNET OLSUN CANIM ABİM BİZİM İÇİMİZİ YAKANLAR YANSINLAR...

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Forumda hep karşıma çıkıyor Mekanı cennet olsun
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

kando5561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili kardeşimi unutmak mümkünmüüüüüü.....

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Tüylerim Diken Diken Oldu Allah Tahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun..
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Salcano sm250
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş..
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    doğum günün kutlu olsun akira

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Allah rahmet eylesin...
    ...

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    kendisini tanımıyorum am mekanı cennet oslun
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğum günün kutlu olsun akira
    Yine bir yıl geçmiş Ertuğrul aramızdan ayrılalı.....zaman asla durmak bilmiyor ve nasıl geçtiği asla anlaşılmıyor malesef.

Doğum günün kutlu olsun Güzel kardeşim...
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    Allah mekanını cennet eylesin
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Allah c.c. RAhmet eyler inşallah. Bırakcam dedim motoru kullanmayı ama şunun farkına vardım ; öümün nerden nasıl nerden geleceği Allah c.c. takdiri dedim ya nasip o zaman bakkal bile giderken tam korumalı ekıpmanlarla tam tedbirle gidicem sonra ise , takdirini Allah c.c. bırakcam. önemli olan nasıl ölündüğü deil nası lo ahıret yurduna göçüldüğü deilmidir.Bunun için Allh c.c. beni,bizi ve bizleri imansız ,(tam tamam kullarıdna salih kullarından eylesin)amin. inşallah inşallah inşallah . NAMAZ NAMAZ NAMAZ ,dini direği namaz !!!

Alıntı ilknur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda nerden başlayacağımı bilemiyorum. tek erkek kardeşini genç yaşta toprağa veren, ona doyamayan bir abla olarak tam anlamıyla ne yazacağımı bilemiyorum, ama kardeşimin bu kadar seveni olduğunu bilmek beni birkez daha onunla gururlandırdı çok hüzünlüyüm tabiki gözlerimdeki yaşları durduramıyorum ama yazmayı biran çok istedim.siz onu sadece burdaki yazılarından tanıdığınız halde bu kadar sevdiniz birde bizi düşünün. onun kadar efendi ,zeki ,terbiyeli , saygılı ,hiç bir kötü alışkanlığı olmayan bir kardeşe kısa süreli de olsa sahip olmak ne kadar büyük mutluluksa onu bir hiç uğruna genç yaşında kaybetmek de o kadar büyük bir acı. çok dikkatliydi kaskı kıyafetleri motor sürerken hep üstünde olurdu,ama o hiç karşıdakinin hata yapabileceğini düşünmedi daha doğrusu bunu hiçbirimiz aklımıza getirmedik.belki sizin de aileniz size motoru bırakmanız için yalvarıyordur ama biliyorum bırakamıyosunuz bu belki de yşamanız gereken bir heves bi aşk gibi bişey.ertuğrul da bırakamadı.çok şeyler söyledik anlatmaya çalıştık. araba alması için ikna etmeye çalıştık onda da kaza olabirdi ama bu kadar güvenliksiz değildi. "arabam olsa da motorum garajımda olacak" derdi. adeta motora aşıktı. düşünüyorum da rabbim ona o sevgiyi belki de sebep için vermişti. annemin babamın perişanlığını bilememezsiniz meğer ne kadar mutluymuşuz. biz üç kardeştik erkek kardeşimiz sırtımızı dayadığımız direğimiz yıkıldı , annemin değişiyle vazodaki üç gülünden biri soldu. bunlarığ aslında biraz da şunun için yazıyorum; sizde eminim kendinizi düşünmüyosunuz ama geride bırakacaklarınızın hallerini biraz da olsa belki düşündürmüşümdür.
    ertuğrul un mahkemesini belki merak etmişsinizdir. tek suçlu arabanın sürücüsü bulundu. 3 yıl hapis cezası o da 24000 ytl para cezasına çevrildi onun dışında hiç bişeyyok. ne bir pişmanlık ne bi baş sağlığı hiç bişey.
    neyse söylenecek zçook şey var ama sizi de daha fazla üzmeyeyim. tek istediğim onun arkasından en azından bir fatiha okunması hepinizden allah razı olsun.
    Ahh Ertuğrul ahhh.... toprağın bol olsun kardeşim

aradan 2 yıl geçti. unutamadığım arkadaşım. arada rüyalarım da konuşuyoruz. geçen gün gördüm. otomobilleri severdi demiştim, bi araba almış, durdu önümde hadi atla dedi, çok mutluydu. yüzü gülüyordu.
    Tekrardan Allah Rahmet Eylesin. Toprağı Bol, Mekanı cennet olsun.
    son olarak suçlu olan otomobil sürücüsüne ceza verilmiş. bilemiyorum kasten mi yaptı, yoksa ani bir refleksmiydi yaptığı. Eğer kasten yaptıysa ve eğer geceleri rahat uyuyorsa binlerce kere yazıklar olsun, yazıklar olsun, yazıklar olsun...

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    o yolu bilirim dümdüz bi yol hız yapan yapana aynı Antalya Serik arası gibi dümdüz yol.

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Allah rahmet eylesin...
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Motosikleti
    askerden sonra
    kendisini tanımıyorum ama ablasının anlattıkları yeter allah rahmet eylesin allah ailesine sabır versin ertuğrul kardeşimin mekanı cennet olsun...çok üzüldüm
    ...ÖLÜM HAYALLERİ BEKLEMEZ...DEMİRKÖYLÜ...

Alıntı ilknur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok dikkatliydi kaskı kıyafetleri motor sürerken hep üstünde olurdu,ama o hiç karşıdakinin hata yapabileceğini düşünmedi daha doğrusu bunu hiçbirimiz aklımıza getirmedik.belki sizin de aileniz size motoru bırakmanız için yalvarıyordur ama biliyorum bırakamıyosunuz bu belki de yşamanız gereken bir heves bi aşk gibi bişey.

bunları aslında biraz da şunun için yazıyorum; sizde eminim kendinizi düşünmüyosunuz ama geride bırakacaklarınızın hallerini biraz da olsa belki düşündürmüşümdür.

NoFrost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3
    : Cennetten bize gülücükler atıyosun eminim ama kalanlar hala seni unutmadı emin ol .

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)