Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ne idiğü belirsiz motor? Inazuma?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Mundar bu Inazuma mundar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Model CBR 250R Kullanan kişi inazuma nın tasarımını begenmiyor
    👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    normal modeli yine güzel de bu F kasası rezalet tabiki.estetik açıdan

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gsx r gibi bir motosikleti olan Suzuki niye bu commuter guzelini biraz sekil sukul yapmamis o konuda ben de kizginim.
    yigozya bunu beğendi.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gsx r gibi bir motosikleti olan Suzuki niye bu commuter guzelini biraz sekil sukul yapmamis o konuda ben de kizginim.
    Onunda totosunu hayabusaya benzetcez diye cirkinlestirdiler.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Model CBR 250R Kullanan kişi inazuma nın tasarımını begenmiyor
    CBR a benzesin hemen alayım kardeşim. Alakasız bir kasa... neyini beğeneyim? Ön bi çeşit arka ayrı bi çeşit. az şöyle ötede dursun.

Performansı tartışmasız olabilir. Bugün baktığın zaman R25 de çift silindir, Kawasaki Ninja 250 de, MT07 de... Ama görüntü yetiyor.

Şekil oturmamış...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Mesela son zamanlarda Suzuki GSX-S1000F modelini çıkardı. Yapsın bunun 250 çift silinir modelini tadından yenmez.

Suzuki kanımca piyasada 250 lik motorumuz bulunsun mantığıyla şirketteki stajyer tasarımcılara mı çizdirmiş bu modeli acaba. İnsan düşünmüyor değil?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandınız mi bu motoru hiç. Kullandiysaniz deneyimlerinizi paylasa bilirmisiniz. EĞER kullanmadiysaniz resimlerinden yola çıkarak tipini mi eleştiriyorsunuz? Tam olarak bu konuyu neden acdiginizi anlamadım?
    Kullandım hocam. Bir arkadaşım naked modelini sıfır aldığında kullanmak nasip oldu. Rahatlık vibrasyon performans herşey güzel. Bir türlü beğenemediğim kör bir tasarımı var. Yeni bir imaj yeni bir makyaj yerine değiştirdikçe iticiliği büyüyor bende... Yine zevk meselesi tabi ama böyle de hiç motosiklet kasasıyla karşılaşmadım.
    yigozya bunu beğendi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    gsx 650 f e benzetmeye calısmıslar en sonunda

adenizkusu bunu beğendi.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Urfa'da oxford vardı da biz mi okumadık :D Motora yeni başlıyorsan, kilon boyun varsa, konfor ve kalite arıyorsan başka bir seçenek göremiyorum. Cbr/ ktm alsan oyuncak gibi motorlar, ne görüntüsü görüntü, ne sesi ses, tır tır gidersin, yeni çıkan 250'likler desen hep racing sınıfı, 15 dakika sür bırak. Tamam çok süper bir görüntüsü yok, hatları biraz radikal ama yine de alternatiflerinden daha bir -motor- bana göre. Kısacası tercih meselesi

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bak dostum bu motoru beğenmiyor olabilirsin,sana bir deyimimi anlatayım, bir arkadaşım la geçen sene Eskişehir den erdeğe gezi yapmıştık HAYAT GEZİNCE GÜZEL 22 motosiklet nette bulabilirsin,300 km lik bir yolda bile bel ağrısı şikayetinde bulunup durdu,belki cbr 250 inazumadan biraz hızlı olabilir ama iddia ediyorum bir çok motordan çok daha konforlu bir makina,bir cbr ile inazuma ayrı sinif iki motor,ben inazumayi almadan önce çok düşündüm 250 cc motor ne alayim zaten çok fazlada seçenek yokki ya racing alacaksin,ya kroos alacaksin,yada inazuma alacaksın, başka çare varmi?
    blueway2 bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Sınıfındaki hemen her motoru kullandım cbr 250 pulsar ve yamaha sahibi de oldum.

inazumanin tasarım konusu biraz tartışma götürüyor doğru..

Ama son surat konusu hariç ara hizlanmalar konfor artçı konforu yol tutuş ve viraj konusunda eline kimse su dokemez.

Bence boyu ve kilosu olan arkadaşlar için son derece ideal bir makina tavsiye ediyoruz

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak dostum bu motoru beğenmiyor olabilirsin,sana bir deyimimi anlatayım, bir arkadaşım la geçen sene Eskişehir den erdeğe gezi yapmıştık HAYAT GEZİNCE GÜZEL 22 motosiklet nette bulabilirsin,300 km lik bir yolda bile bel ağrısı şikayetinde bulunup durdu,belki cbr 250 inazumadan biraz hızlı olabilir ama iddia ediyorum bir çok motordan çok daha konforlu bir makina,bir cbr ile inazuma ayrı sinif iki motor,ben inazumayi almadan önce çok düşündüm 250 cc motor ne alayim zaten çok fazlada seçenek yokki ya racing alacaksin,ya kroos alacaksin,yada inazuma alacaksın, başka çare varmi?
    Sayın abim, benim inazumanın performansına yol tutuşuna yani kısacası mühendisliğine lafım yok. Madem bir motor üretiliyor. Bi klasmana dahil olsun diyorum. Tamam racing kasa olmadığı net, fakat bi orasıyla oynadılar bi burasıyla oynadılar S model çıkardılar ilave grenaj koydular F dediler Yani ilk hali çıplak hali bile şimdi bakıyorum. Keşke öyle kalsaydı. Neyse artık uzatmaya sündürmeye gerek yok. Görünen köye kılavuz gerekmez.

Kalın sağlıcakla...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    bu motorun arkasına topcase ve yanlarınada dikdörtgen topcase çaktın mı enduro gibi görünüyor

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    gs 500 f in tasarımıdır kendisi. Yeni bir şey değil suzuki nin yıllardır var olan giydirmesidir.

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Beğenmezsin, beğenmek mecburiyetinde de değilsin. İlla bir sınıfa oturtmak zorunda hiç değilsin. Bak ne güzel, değişik birşey yapmışlar ki böyle düşündürtüyor. Konfor ne arar? Otur da öyle bir bak...

Jiangmen Dachangjiang-Haojue firmasına Inazuma'yı ürettiği için teşekkür ederiz.

l3v3nt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07

astramastra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Başlık Inazuma için biraz abeste iştigal olmuş,tasarımını beğenmeyebilirsiniz ama her seviyeden binlerce kişi bu forumu takip ediyor dolayısı ile
    başlığı görüp detaylarına bakmayan birisinin kafasında Inazuma tu kaka motor gibi bir izlenim yaratabilir.

Inazuma F kullandığımdan değil ama başlangıç olarak fiziki özelliklerime ve diğer kriterlerimi karşıladığı için bu modelde karar kılmıştım.
    Görüntü diğer modellerde fazlaca çekse de geriye karşılaştıracak başka özellik kalmıyordu. Ayrıca resimler yanıltıcı olabiliyor.
    Daha üst model motosiklet kullanan arkadaşlarım özellikle ilk gördüklerinde çok beğendiler,çok kaslı bir yapısı var Inazumanın, diğerleri gibi
    üstüne oturduğunuzda altınızda kaybolmuyor, ben buradayım diyor. Abartısız ,ilk görenler 600cc lik sanıyorlar. Önce mavi-beyazında karar kılmıştım
    ama siyahını görünce ve krom parçalarla uyumu ilk kararımdan vazgeçirdi. Performansına zaten diyecek yok ama tasarımı da elbet zevk meselesi burada
    bence önemli olan sizi uzun süren yolculuklarda yormayacak ve güvenli sürüş sağlayacak bir motor olması.

ramcixx bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayırlısı olsun bakalım. Ne diyelim...

volki2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    inazuma 250 cc naked ların arasındaki en iyi motordur.300 bin yapmış inazuma var daha tık dememiş.konfor,yol tutuş,titreşim konusunda eline kimse su dökemez inazuma nın .kullanmayan sallamasın işkembeden
    mehmetseza bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı volki2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma 250 cc naked ların arasındaki en iyi motordur.300 bin yapmış inazuma var daha tık dememiş.konfor,yol tutuş,titreşim konusunda eline kimse su dökemez inazuma nın .kullanmayan sallamasın işkembeden
    Inazuma dan daha iyisi var kardeşim , aynı alt yapıya sahip vstrom 250 üstelik abs li ;)

adı inazuma olarak kalsaydı keşke , vstrom dan daha afilli bir teleffuzu var bence :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma dan daha iyisi var kardeşim , aynı alt yapıya sahip vstrom 250 üstelik abs li ;)

adı inazuma olarak kalsaydı keşke , vstrom dan daha afilli bir teleffuzu var bence :D
    fiyat olarak farklı klasmandalar, belki ikinci eli 13-16 arasında giden motorlara göre kıyaslamış olabilir.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)