Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bana da bi yardımcı oluverin :D

Motovento
    REKLAM ALANI

selamun aleykum kardeşlerim ve abilerim 10 dk önce kayıt oldum herhangi bir forum sitesine ilk kez kaydoldum ne nerededir aynı şeyden varmı arayıp bulmam mı gerek bilmiyorum ama mantıken bu konu 8568 kez açılmıştır ben görmedim bulamadım okuduklarımda da istediğim bilgiyi elde edemedim zaten forumun amacı ne guncel bilgi ve aktif kullanıcı neyse konumuza dönelim daha önceden scoter tecrubem var kullanımdan yana sorun yaşayacagımı düşünmüyorum yalnız bazı olumsuzluklar durumu kısıtlıyor boyum 183 cm kilo 125kg aradıgım türde çelişkide kaldım naked çok hoşuma gidiyor ama nedir ne değildir bilmiyorum birde maxi scoter motorum sıfır olmayacak ikinci el alcagım aklımda olanlar maxi scoter olarak xting 250 2013 model ve uzeri yeni kasası, joymax 250,gts evo 2013, s3 advantace 2013 ,burgman 200 2012, aklıma bunlar geldi yamaha xmax ve piaggo ve pcx düşünmüyorum naked olarak duke 200,inazuma gw 250 2013 , Hyosung GT250 , Sym Wolf 250 , benelli tnt 250 ve ymh mt 125 aklıma çok gelmiyor ama eklemek isteyenlerin tavsiyelerini dinlerim benim için hız sürat performans önemli değil keyfe keder gezmelerde kullanacagım yormadan sakın şekilde aşırı biinçli kullanacagım benım için önemli olan ise görünümü gösterişi bir okadarda altımda kaybolmaması komik duruma düşmemek vs siz anlarsınız halimi işte en önemli kriterleri belirteyim yaş 21 boy 183 kilo 125 zamanla kiloda azalma olacak ama şimdiden bahsedelim :D durum bu ehliyet başvurusu yaptım b var a2 yi yakında alırım kesinlikle ekipmana para ayırdım motor için olan bütçem 8000-9000 max 10000 bunun pazarlıgı da var bunlarıda göz önünde bulunduralım :D aynı zamanda önceliğiim naked tarzı bu arada istanbulda yaşıyorum çok parça sıkıntısı yaşayacagımı düşünmüyorum yinede esas bilgi sizlerde ama istanbulda da olmayan şey yok diye düşünüyorum ve top sizde merakla bekliyorum cevaplar için teşekkürler şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nokta virgül kim ki zaten...

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Aynı konudan iki tane mi var ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)