Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

( Başlangıç-Öneri ) Duke 200 ABS, Z250, GW250 Inazuma, Sym Wolf 250Ni

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bende sizden birkaç santim uzunum cbr 125 kullanıyorum 80 cm selesi alışınca sorun olmuyor. çok takmayın o yüksekliği. yüksekliğin dezavantajı yokuş yukarı motoru geri çekerken ortaya çıkıyor.(doğrusunu söylemek gerekirse inip çekiyorum)
    Mt-125i fiyatından dolayı eliyorum o fiyatı 125 cc motor biraz abes.
    ninja z250sl güzel motor oturuş evet biraz rahatsız ama alışınca çok da sorun olmaz ama gün içinde ne kadar kullandığınıza bağlı sürekli hareket halindeyseniz duke 200 ama işten eve evden işe bide gezmeye çıkarım diyosanız z250
    Teşekkürler bilgiler için,duke 200 ün üstünde çok daha rahat hissettim o yüzden duke 200 alacağım sanırım.

Son bir şey daha sormak istiyorum. Başlangıç için ve şehir içi düşündüğünüzde ABS ne kadar yardımcı olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşım bunlardan herhangi birini alırsan en yakın zamanda yetmiyor deyip değiştireceksin madem scooter da olsa tecrüben var vitesli motoru merak ediyorsun bu kadar masrafa gerek yok hemen yarın bi bajaj bayii ne gidiyorsun sıfırı 3000 tl olan boxeri alıyorsun dağ taş, düşe kalka vitesli motoru çözüyorsun sonra da onu satıp seneye bi tane honda alıyorsun... saygı ve sevgilerimle...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    inazuma al bak keyfine emin ol süper makina

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Z250Sl ABS var. Güzel tercihte olur.

Motosikleti
    Kawasaki Z 250 SL
    Merhaba DanChiSao ,

Ben 1 hafta önce Kawasaki Z250SL aldım.Hayatımdaki ilk motorum tecrübem hic yoktu arkadaşlarımın motorunu kullanmalık alıyordum sadece yakın mesafeler için. Bende senin gibi herkese sordum çevremde motosiklet kullanan hiç biri içime sinmedi herkes başka birşey dedi hic üşenmeden 1 günümü kadıköyde geçirdim kızıltoprakta ki bütün magazaları dolaştım motorların üstene tek tek bindim ve öle seçtim aldım tavsiyem sende bu şekilde yapman olur..

Motosiklet hakkında söleyebilceklerim ise şöle gerci laf düşmez bana forumda yaşım kadar motosiklet değiştirmiş olanlar var ama ben yinede yorumumu yapıyım :D bende senin gibi düşünüyorum 150 200 yapan motosikletler pek hoşuma gitmicek tın tın keyif ala ala sürüyorum.

Şehir içi kullanıyorum Kartal - Etiler arası her gün yol yapıyorum.400 km oldu şuan 2.deponun sonlarına felan geldim.185 boyunda oldugum için biraz küçük kaldı motosiklet fakat buda biraz avantaj gibi geldi bana bisiklet gibi hissediyorum altımda kıvrak ve atik bir makina bunu kesin söleyebilirim...
    Başkada bişe diyemicem benim açımdan yorum bu şekilde yapabilirim motosikleti bende yeni tanımaya başlıyorum...

En önemlisi de şu herkesin dediği ve herkesten aldıgım ilk tavsiye eğitim almam yönünde en kısa sürede eğitimlere gidicem sende kesinlikle gitmelisin..

Kazasız belasız sürüşler dilerim...

Şimdiden hayırlı olsun...

bajaj pulsar fiyat olarak makul sağlam aklının bir köşesinde kalsın az yakıyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)